Warriors koçu Steve Kerr: "Michael Jordan bana iyi ki yumruk atmış"

Golden State Warriors'u şampiyonluklar kazandıran takımın koçu Steve Kerr, zamanında Michael Jordan'la yaşadığı yumruk olayını anlattı. Steve Kerr ve Michael Jordan, Chicago Bulls'ta 3 sene takım arkadaşlığı yapmıştı.

24 Nisan 2020, Cuma 14:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Golden State Warriors'la 3 şampiyonluk yaşayan Steve Kerr, basketbolculuk döneminde Michael Jordan'la 1995-1998 yılları arasında 3 yıl takım arkadaşlığı yapmıştı.

Chicago Bulls'ta beraber oynayan ikilinin en meşhur olayı ise Jordan'ın Kerr'ü yumruıkladığı olaydı. Steve Kerr yıllar sonra bu olayla ilgili konuştu. Jordan, Kerr'den 3 yaş büyük.


Steve Kerr'ün sözleri şöyle: "Kulağa garip gelecek biliyorum ama yaşanan kavga olayı ilişkimize kesinlikle yardımcı oldu. Bunu kimseye tavsiye edecek değilim ama geçmişteki antrenmanlar daha hararetli geçiyordu ve takım için rekabet çok yüksekti. Michael, saha içindeki liderimiz olarak takımda bir standart olmasını istiyordu. O olay bunun bir sonucuydu. Ben Michael'ın standart testini geçtiğimi düşünüyorum çünkü sonrasında bana güvenmeye başladı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kadın hakem corona virüs için hemşire asistanı olarak çalışıyor