Wilma Elles'ten eski sevgilisi Kerem Göğüş'e nafaka davası

Oyuncu Wilma Elles, geçen yıl ayrıldığı ikiz çocuklarının babası Kerem Göğüş’le mahkemelik oldu. Çocuklarına tek başına baktığını ve Göğüş’ün kendilerine yardımda bulunmadığını iddia etti.

10 Temmuz 2020, Cuma 13:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran Wilma Elles, çocuklarına tek başına baktığını ve Göğüş’ün kendilerine yardımda bulunmadığını iddia etti.

Mahkemeye sunulan dilekçede şu ifadelere yer verildi:

Wilma Elles ile Kerem Göğüş, 24 Aralık 2014’te bir sözleşme imzalamıştır. Sözleşmeye göre Göğüş, her bir çocuk için 770 Euro ödemeyi kabul etmiştir. Ancak çocuklarına herhangi bir yardımda bulunmamıştır.

Nafakanın ödenmesi için Göğüş’e geçen yıl noterden ihtarname gönderdiklerini dava dilekçesinde belirten Elles’in avukatı, “Kerem Göğüş’ün gayrimenkulleri vardır. Ayrıca kira gelirleri bulunmaktadır. Ekonomik durumu göz önünde bulundurularak nafaka bağlanmasını talep ediyoruz.

Olayın geçmişi

Olayın geçmişi

“Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisiyle şöhret olan Alman oyuncu, 2011 yılında iş insanı Kerem Göğüş’le aşk yaşamaya başladı.

Çiftin 2015 yılında da Milat ve Melodi adlı ikizleri dünyaya geldi. Wilma Elles ve Kerem Göğüş’ün çocukları dünyaya geldikten sonra nikâh masasına oturdukları haberleri basına yansıdı.Uzun süre yana yana görüntülenmeyen çiftin boşandığı iddia edildi. Wilma Elles'in boşanma iddialarına böyle yanıt verdi:

Özel hayat olduğu için konuşmak istemiyorum. Biz zaten resmi olarak evli değildik. O yüzden boşanma durumu yok.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cem Aydın ile Nehir Erdoğan, görüntülendiklerini fark edince panikledi