Windows Phone güncellendi!

Windows Phone 8.1, üçüncü bir güncelleme daha aldı! İşte yapılan değişiklikler...

13 Haziran 2014, Cuma 16:00
A A

Windows Phone 8.1'in geliştirici önizleme sürümü, üçüncü güncellemesini bugün almaya başladı. Ancak güncellemeden büyük değişiklikler beklememenizde fayda var.

Windows Phone 8.1 Preview for Developers, pil ömrü geliştirmeleri ve hata onarımları sunan ilk güncellemesini Mayıs ayında almıştı. İkinci güncelleme ise bu ayın başlarında sunulmuştu. Windows Phone Blog'da Microsoft'tan Brandon LeBlanc'ın paylaştığı bilgiye göre ise firma, üçüncü güncellemeyi bugün dağıtmaya başladı.

Güncelleme, LeBlanc'in sözleriyle "bazı ticarileştirilmiş cihazları ve birkaç yeni API'yı etkinleştiriyor, bu yüzden cihazınızda herhangi bir farklılık görmeyeceksiniz."

Geliştirici önizleme sürümü, bu güncellemeyle birlikte 12397 yapı numarasına yükseliyor. Geliştirici önizleme olmayan tek sürüm, şu an Lumia 930'da bulunuyor.

Resimlerle: 4.7 inç'lik Lumia 625'i yakından görün!

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.