Wonder Woman Gal Gadot anne olursa

Canlandırdığı "Wonder Woman" karakteriyle kariyerinde büyük bir çıkış yakalayan Gal Gadot, kızıyla çıktığı gezintide görüntülendi. Gadot, patenle kayan kızına elma yedirirken görüntülendi.

03 Şubat 2021, Çarşamba 16:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gadot ve Yaron Varsano ile 2008 yılında yaptığı evliliğinden dünyaya gelen iki kızından büyüğü, önceki gün Los Angeles'ta güneşli havanın keyfini çıkardı. 35 yaşındaki Gadot ile 9 yaşındaki Alma'ya bir anne- kız daha eşlik etti.


Gal Gadot bir süre tekerlekli patenlerinin üzerinde durmaya çalışan kızına destek oldu. Daha sonra da çocuklar oynarken kaldırımda oturup onları izledi.

Bir ara karnı acıkan Gal Gadot, yanında getirdiği elmayı yerken, kızıyla birlikte kendisine eşlik eden anneyle uzun bir sohbete daldı.


İsrailli oyuncu Gal Gadot, rol aldığı Wonder Woman filmiyle kariyerinde önemli bir çıkış yakaladı. Oyuncu, geçen yıl en çok kazanan kadın oyuncular listesinde üçüncü sırada yer aldı. Gadot, geçen yıl servetine 31.5 milyon dolar ekledi.

İsrail'de Tel Aviv'de dünyaya gelen Gal Gadot, ilk gençlik yıllarını da orada geçirdi. 2004'te 18 yaşındayken İsrail Güzeli tacını giydi Gadot. Daha sonra da iki yıl boyunca, ülkesinde adet olduğu üzere askerlik yaptı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor'a veda eden Duygu Serap Salman'ı kime benzettiler?