Yağmur Tanrısevsin'in elbisesi orijinal mi, taklit mi?

Ahmet Kural, Murat Cemcir, Yağmur Tanrısevsin ve Rasim Öztekin’in rol aldığı “Baba Parası” filminin galası, önceki akşam Kanyon AVM’de yapıldı. Galaya Yağmur Tanrısevsin'in kıyafeti damga vurdu.

28 Aralık 2019, Cumartesi 08:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

1 Ocak’ta vizyona girecek “Baba Parası”nın senaristi ve yönetmeni Selçuk Aydemir, gösterim öncesi filmini anlattı: “Baba Parası, insanın para için kendini ne kadar bozabileceğini gösteren bir komedi.” Rasim Öztekin de “İlginçtir, filmde para için bozulmayan yok” dedi.

'Amber'a daha çok yakışmış'

'Amber'a daha çok yakışmış'

Yağmur Tanrısevsin galaya yalnız katıldı. Kırmızı kıyafetini görenlerin aklına ‘Tutku Günlükleri’, ‘Paranoya’, ‘Danimarkalı Kız’ ve ‘Ustura Dönüyor’ gibi yapımlarda rol alan Amerikalı oyuncu Amber Heard geldi.


Hollywood yıldızı, Lübnan asıllı modacı Elie Saab imzalı, 26 bin 500 lira değerindeki bu kıyafeti Cannes Film Festivali’nde giymişti. Takipçileri elbiseyi Amber Heard’a daha çok yakıştırdı. Ayrıca kıyafetin orijinal değil, terzide diktirildiği iddia edildi.

Yapımcı Necati Kocabay film için “Daha önce yaptığımız işlere nazaran biraz daha aksiyonlu bir komedi filmi yaptık. Kadromuz yine güzel. Çekimler keyifli geçti, çok eğlendik” dedi.

'Hiç tatmadığım için bilemeyeceğim'

'Hiç tatmadığım için bilemeyeceğim'

Nurgül Yeşilçay galaya nişanlısı Necati Kocabay ve yeğeni Buse Çelik’le beraber katıldı. Ünlü oyuncu, “Sizce baba parası tatlı mıdır?” sorusuna “Hiç tatmadığım için bilemeyeceğim. Biz kendi çabalarımızla bir yerlere geldik” yanıtını verdi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ata Demirer ve Alara Bozbey aşkında üçüncü etap