Yakışıklı mahkum Jeremy Meeks'e 15 milyon euro yatırdılar

Amerikalı Jeremy Meeks 2014'te hırsızlık, silah bulundurmak ve polise mukavemetten cezaevine girmişti. Sabıka kaydı fotoğrafı sosyal medyaya düşünce, 'En yakışıklı mahkum' ilan edilmişti. Şimdi modellik yapan Jeremy Meeks, bir Türk tekstil firmasıyla anlaştı. Adını taşıyan bir koleksiyon hazırlayacak.

03 Eylül 2019, Salı 08:01 Son Güncelleme:
A A

Amerikalı Jeremy Meeks 2014'te hırsızlık, silah bulundurmak ve polise mukavemetten cezaevine girmişti. Sabıka kaydı fotoğrafları sosyal medyaya düşünce bir anda dünyanın gündemine oturdu.

'En yakışıklı mahkum' ilan edilmekle kalmadı, cezaevindeyken oyunculuk ve modellik teklifleri aldı. Çıkışta hepsini değerlendirip şöhret oldu. Hatrı sayılır bir servete de kavuştu.

Amerikalı modele bir teklif de Türk tekstil markası GoldTex'den geldi. Marka, Jeremy Meeks'in adını taşıyan bir koleksiyon hazırlayacak. Bu yatırım için de 15 milyon Euro harcanacak.

Dünyaya satılacak markanın hedefi ilk yıl 50 milyon Euro ciro yapmak.


Reklam çekimleri için kamera karşısına geçen Jeremy Meeks ''Adımı taşıyan marka sayesinde dünyada rekor kıracağız'' dedi.

'Mavi gözlü haydut', 'En yakışıklı mahkum' diye tanınan Jeremy Meeks, dünyaca ünlü marka Top Shop'un milyarder varisi Chloe Green ile aşk yaşıyor.

Ünlü çift lüks tekneleri ile Bodrum'a gelip tatil yapmıştı.


Sıradaki haber yükleniyor...