Yalın ayak, makyajsız ve koca bir gülümseme: Kylie Jenner

Her zaman bakımlı ve tamamen makyajlı görmeye alışık olduğumuz Kardashian Ailesi'nin en genç üyesi Kylie Jenner, karantina modasını yarattı. Saçları gelişigüzel 'ev topuzu' toplanmış, yalın ayak, makyajsız ve elinde koca bir cips paketiyle görüntülenen Kylie, belki bilmeden yeni bir akımın öncüsü olacaktır. // Neslihan Arslan

21 Nisan 2020, Salı 13:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kylie Jenner'ın hayranları, hatta sadece hayranları değil tüm dünya, onu kocaman dudakları, kusursuz saçları ve makyajı, dudaklarıyla aynı kocamanlıktaki kalçasıyla biliyor. Dünyanın en ünlü Instagran kişiliği Kylie Jenner, öyle doğal hallerine alışık olmadıklarımızdan yani.


Ancak 22 yaşındaki Kylie, önceki gün kameralara yüzümüzü güldürecek bir 'styling' ile takıldı. Makyajı yoktu, binlerce dolarlık ayakkabıları yoktu, kendisi kadar ünlü kalçasını streç misali saran kıyafetleri yoktu, saçları bir animasyon kahramanı prensesi andıran şekilde pürüzsüz ve upuzun değildi. 

İnanmayacaksınız ama, yalın ayak, eşofmanlı ve makyajsızdı. Hatta aynı şu an çoğumuzun olduğu gibi saçlarını tepeden toplamış, 'ev topuzu' yapmıştı. Kusursuz vücuduna mukabil, kucağında adeta kaçacakmışçasına sarıldığı bir cips paketi vardı. Yani ilk defa bu kadar 'bizdendi'. Sanki dünyanın en zengin genç kadını değilmiş, bir kozmetik imratorluğunun patroniçesi değilmiş gibi. 

Daha da güzeli. Hepsinden güzeli. İlk kez en içten şekilde gülümsüyordu. Öyle kameraya şuh bakışlar atmıyor, gözlerini kısmıyor, dudaklarını aralamıyor, basbaya hepimiz gibi, dümdüz, normal gülüyordu işte. Muhtemelen bir 'girl's nihgt'ın ilk dakikalarını yaşamanın mutluluğu vardı yüzünde. Çünkü kız kankilerinden Stassi Karanikolaou'nun evine giriş yapıyordu. 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evde spor yaparken giydiğiniz kıyafetlere dikkat