Yalova'da 4. kattan çarşafla inmeye çalışan kadın öldü

Didem Kiriş, Yalova'da 4. kattaki evinin balkonundan birbirine düğümlediği çarşaflarla aşağı inerken düşüp öldü. Ailesi gece dışarı çıkmasın diye Didem’i odasına kilitlemişti. Çünkü Didem düştüğü uyuşturucu batağından çıkamamıştı.

06 Kasım 2018, Salı 05:38
A A
Yalova'da 4. kattan çarşafla inmeye çalışan kadın öldü

Yalova’da bir fabrikada insan kaynakları uzmanı olarak çalışan 42 yaşındaki Didem Kiriş, annesi ile birlikte yaşıyordu. Bekar olan Didem Kiriş, iddiaya göre uyuşturucu bağımlısıydı. Ailesi bir türlü onu bu bataktan çıkaramamıştı. Çareyi geceleri dışarı çıkmasını engellemekte bulmuşlardı. Didem önceki gece yine dışarı çıkmak istemiş ve annesiyle tartışmıştı. Annesi de dışarı çıkıp uyuşturucu edinmesini engellemek için odaya kilitlemişti. Didem de kaçmayı denemiş ama çarşafların düğümleri çözülünce düşmüştü.

ZEHİR TACİRLERİ HER YERDE

■ Türkiye’de 2007-2017 arası 2 bin 148 kişi uyuşturucudan öldü.

■ Sadece 2017’de ölenlerin sayısı 580.

■ Uyuşturucunun son kurbanı üniversiteli Onur S. oldu. Üç üniversiteli Aydın’da uyuşturucu hap aldıktan sonra komaya girmiş, Onur S. kurtarılamamıştı.

■ Onur’u öldüren zehiri satan kişi 57 yaşındaki Sevilay Akkalay çıktı.

■ Şebekenin başı olan Sevilay Akkalay satışta 16 yaşındaki torununu kullanmıştı. Babaanne ve torun tutuklandı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.