Yarışmacıyı şaşırtan öğüt

Fox TV'deki 'Popstar Alaturka'nın önceki gece yayınlanan bölümünde jüri üyesi Bülent Ersoy'un yaptığı açıklamalar geceye damga vurdu

18 Ekim 2009, Pazar 05:00
A A

Yarışmacı Özlem hayat hikayesini anlatırken “Arkamda zengin bir sevgilim yok. Kendi ayaklarımın üzerinde durmak zorundayım” dedi.

Jüri üyesi Gülben Ergen “Özlem’ seni bu tutumundan dolayı kutluyorum. Bravo sana. Alkışlanacak kızsın” şeklinde konuştu. Ama Bülent Ersoy tam tersini iddia etti.

İşte Bülent Ersoy ile yarışmacı Özlem arasındaki o diyalog...

Bülent Ersoy: Sahneye yeni çıkan gençler hep ‘Arkamda sevgilim yok’ diyor. Eeee neden yok?
Özlem: Olmasını istemedim. Çünkü benden talepleri olacaktı.
Bülent Ersoy: Ne olacaktı? Seninle beraber olmak isteyecekti. Senin hayatında kimse olmadı mı?
Özlem: Oldu.
Bülent Ersoy: Eğer o kişiye güvenseydin, sana bu mevzuda yardım edecek biri çıksaydı. ‘Hayır’ der miydin?
Özlem: Demezdim Bülent Ersoy: Ben kameralara oynamıyorum. Bazen sevimsiz olduğum zamanlar var. Ama hep doğruları konuştum. Zaten hayatınıza birileri giriyor. Namus iki bacak arasında değildir. Hiçbir zaman gündelik kadın olmadım. Bu demek değil ki namuslu bir kadınım. Karşınıza düzgün biri çıkmış olsaydı ve destek olmak isteseydi ne olurdu?
Özlem: ‘Evet’ derdim.
Bülent Ersoy: Keşke çıksaydı ve finans kapılarını size açsaydı. Taşıma suyuyla değirmen dönmez. Allah vergisi bir güzelliğiniz olabilir. Ama yıllar acımasız. Önünüze böyle bir imkan çıkarsa düşünmeden değerlendiriniz.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.