Yasak Elma 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ender'den Yıldız'a büyük oyun

Yasak Elma 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma yeni bölümde Ender, Yıldız'ın cahilliğinden yararlanarak büyük bir oyun oynuyor. Henüz cemiyetle tanışmamış olan Yıldız'ın saflığı Halit'i de kızdırıyor. Öte yandan Erim, rahatsızlanıp bayılıyor, aile büyük panik yaşıyor.

18 Mayıs 2018, Cuma 10:12
A A

Yasak Elma 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma yeni bölümde Halit'i Yıldız'a kaptıran Ender, bu acıyla sinsice olanlar yapmaya başlıyor. Yıldız'ın saflığından yararlanan Ender, ona oyun oynayarak cemiyet davetiyesi gönderiyor. Bu tarz davetlere hiç katılmamış olan bu oyuna geliyor. Bu cahillik Halit'in de öfkelenmesine sebep oluyor.


ERİM RAHATSIZLANDI


Halit'in ve Ender çiftinin küçük oğlu Erim rahatsızlanıp bayılıyor. Tüm aile endişelenirken Yıldız'ın iyi niyeti Zehra'nın hışmına uğruyor. Ender ise haberi alır almaz kahroluyor.


SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?Halit’in hazırlattığı evlilik sözleşmesini imzalatmak istemesi üzerine Yıldız çok şaşırmıştır. Ama Halit’i de kaybetmek ve şüphelendirmek istemez. Ender, tüm olanlardan sonra Yıldız’dan intikam almakta ve onun bir açığını yakalamakta da kararlıdır. Yıldız ve Halit’in evliliği yüzünden yanlış anlaşılmak istemeyen Zeynep ise Alihan ile yaşadıkları ilişkiyi saklamaya karar verir. Yavaş yavaş Zeynep’e aşık olduğunu fark eden Alihan bu aşkın onu değiştirdiğinin farkına varır. Bunun üzerine ise yapacağı yeni hamle ile Zeynep’i hem şaşırtacak hem de çok üzecektir...


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.