Yasak Elma 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

74. bölümü ile sevenleriyle buluşan Yasak Elma'da heyecan yine doruktaydı. Yasak Elma yayınlanan bölümde Yıldız, Kerim’in yeni CEO olduğunu öğrenmenin şaşkınlığını yaşarken Kerim hakkındaki gerçeği öğrenip ondan uzak kalmak için çaba sarf etmeye başladı. Halit ise Yıldız'ı geri kazanma peşine düştü. Dizinin takipçileri yeni bölüm fragmanı için aramalara başladı. Yasak Elma 75. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yasak Elma 75. bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

24 Mart 2020, Salı 03:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yasak Elma 74. bölümde; Yıldız, Kerim’in yeni CEO olduğunu öğrenmenin şaşkınlığını yaşarken onun Şahika tarafından işe alındığını öğrenip ondan uzak kalmaya çalışır. Ender Şahika’nın yaptığı hain planı anlar ve hayatlarından çıkarmak için elinden geleni yapar. Ancak Şahika’nın kendini kurtarmak için ettiği teklif ona cazip gelecektir. Halit ise Yıldız’ı geri kazanmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır ama Yıldız’ın kafası çoktan karışmıştır.

Yasak Elma 74. bölüm fragmanı


Yasak Elma 74. bölümde; Şahika yeni gelen Ceo’yu beğenmesi, yeni gelen Ceo'nun ise Yıldız’ı beğenmesi bunun üzerine de Halit'in Yıldız’ı geri kazanmak istemesi ortalığın karışmasına sebep olacak. Ender de bu karışıklıktan faydalanmak için yemek organize etmeye karar verir.


Halit'ten beklenen atak geldi

Şahika yalıyı satın almaya geldiğinde hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır.


Yasak Elma 75. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Saba Tümer’den dışarı çıkanlara tepki: Coronaidiotu musunuz?