Yasak Elma’da entrikanın kralı Halit Argun’dan geldi

Haftalarca beklediğimiz atraksiyon artık başlıyor sanırım. Yasak Elma’nın yeni sezon bölümlerinde ipleri Şahika’nın eline veren senaristler izleyiciyi çıldırtmaya başlamıştı. Bol eğlenceli, çokça güldüren dizide heyecanın dozu azalırken Ender’den beklediğimiz hamle son bölümde Halit Argun’dan geldi. Şahika’nın gözümüzün içine soka soka çevirdiği dolaplar üzerine Halit’in sinsi sinsi yaptığı plan bomba etkisi yarattı. Yasak Elma dizisi; izleyicisini, uzun zaman sonra yeniden heyecanlandırmayı başardı. Elif Demirtaş Bilir / elif.demirtas@posta.com.tr

20 Ekim 2020, Salı 17:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Başrollerinde Talat Bulut, Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade ve Barış Kılıç’ın rol aldığı dizi yeni sezonda izleyicisi tarafından sıkça eleştiriye maruz kalmıştı. Son bölümlerde Şahika’nın entrikaları artık canımızı sıkmış, Ender ve Kaya’nın boşanması ise EN-KAY’cıların tepki göstermesine neden olmuştu.

Bir diğer konu da Yıldız ve Kerim arasında yaşananlar… Havada aşk kokusu var dedik ama Yıldız ve Kerim arasında olması beklenen aşk bir türlü gerçekleşmedi. Eeeee tabi izleyici yine tepkisini sosyal medyada gösterdi. 

Kaos var, aşk yok!

Kaos var, aşk yok!

Diziyle ilgili çıkan son haberler de şok etkisi yarattı. Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da Halit Argun karakterine hayat veren Talat Bulut’un 85. bölümde şaşırtıcı bir şekilde diziye veda edeceği konuşuluyor

Üstelik haberler bununla da sınırlı değil. Kerim karakteriyle gönülleri fetheden Gökhan Alkan’ın da aynı anda diziye veda edeceği haberleri de gündeme bomba gibi düştü.

Eğer Gökhan Alkan diziden ayrılırsa Yıldız ve Kerim arasında bir aşk yaşanacağını hayal eden izleyici de hayal kırıklığına uğrayacak bu durumda. İzleyici ise “Gökhan Alkan diziden çıkmasın, o yoksa biz de yokuz” diye tepki gösterirken kafalarda da soru işaretleri oluştu.

Gelelim asıl bomba dedikoduya!

Gelelim asıl bomba dedikoduya!

Her pazartesi Twitter’da senaristlere isyan eden Yasak Elma izleyicisinin beklentisini karşılar mı yaşanan son gelişmeler bilmem ama son bölümde yaşanan gelişmeyle birlikte biraz umutlandırdı izleyicisini. “İşte beklediğimiz entrika” dedirten atak Halit Argun’dan geldi. 

Halitcan’ın velayetini Yıldız’dan alabilmek için Halit’in sinsi sinsi plan yaptığını gördük son bölümde, hem de hiç çaktırmadan. Yıldız’ın Kerime karşı duygularını öğrenen Halit; ikili arasındaki aşkı belgelemek için avukatına talimat vermiş bile. 

Ah Yıldız’cığım artık açsan gözünü, kaç bölümdür kahkaha atmaktan sıkılmadın mı artık. Anneni de dinlemiyorsun! En azından Ender'le aranı açmasaydın keşke. Neyse Ender'in seninle ilgili de düşündüğü şeyler vardır.

Heee bomba dedikodu demiştim! Bu dedikodu sosyal medyanın dedikodusu… Ben de sizinle paylaşayım, elçiye zeval olmaz ama… Sonra bana kızmayın, “Yazdığın şey olmadı” diye!

Söylüyorum sıkı durun! Benden duymuş olmayın ama, Halit Argun ile Ender Çelebi’nin evleneceği konuşuluyor. Şahika Halit’e, Yıldız ve Kerim’in birlikte oldukları fotoğrafları bir şart karşılığında vereceğini söylüyor. 

Halit için çok önemli delil olabilecek o fotoğrafları; Ender’in Kaya ile bir daha birlikte olmasını sonuna kadar engellemek isteyen Şahika’nın Ender’le evlenmesi karşılığında Halit’e vereceği düşünülüyor.

O zaman sıradaki şarkıyı Şahika'ya armağan ediyorum:

İsmail YK'dan "Allah belanı versin Allah seni kahretsin" :)

Ben ikna oldum ama diğer yandan da Yıldız’ı gelinliğiyle düğün eğlencesinde görüyoruz fragmanda. Ortalık fena karıştı ben çıkamadım işin içinden. Senaristlerimize zeval gelmesin! Dizi başladığından bu yana kim kiminle, kaç kere evlendi hesabını yapamıyorum. 

Yaşanan son gelişmeler izleyiciyi umutlandırdı dedik ama, iki ismin diziye veda edeceği haberleri de yine tepkilere neden oldu. Bu senaristler ne yapsın daha sizin için? Hareket dediniz; kaos, entrika dediniz; intikam dediniz… Alın size aksiyon, entrika, kaos! 

Ben heyecanlandım ve yeni bölümü iple çekiyorum.

Halit ve Yıldız evlenecek mi? Şahika’nın yeni planı ne? Bir süredir sakinliğini koruyan ve entrikaya susayan Ender’in ilk hamlesi ne olacak?

Ay bu Zehra da kaybetti iyice kendini, ne olacak bu kızın hali! Paralar da gidince daha beter olacak.

Yasak Elma 82. Bölüm fragmanını da tam şuraya bırakıyorum.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor? Masumlar Apartmanı oyuncuları kimler, hangi kitaptan uyarlandı ve yazarı kim?