Yaşam 63 yaşında anne olmaya hazırlanıyor! Kendinden küçük kocası haberi aldığında şaşkınlıktan küçük dilini yuttu

63 yaşında anne olmaya hazırlanıyor! Kendinden küçük kocası haberi aldığında şaşkınlıktan küçük dilini yuttu

Paylaş
63 yaşında anne olmaya hazırlanıyor! Kendinden küçük kocası haberi aldığında şaşkınlıktan küçük dilini yuttu

Sosyal medyada popüler olan Quran ve Cheryl McCain çifti, aralarındaki yaş farkı dolayısıyla takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuluyordu. Çiftin bu kez gündem olmasının nedeni ise ailelerine katılacak küçük bir bebek oldu. Cherly’nin 63 yaşında olmasından dolayı ortaya farklı iddialar atıldı. İşte tüm detaylar…

Cheryl McCain, 63 yaşında ve 18 torunu var. Ancak onu sosyal medyanın ilgi odağı haline getiren detay, kocası Quran McCain ile olan ilişkisi. Aralarındaki yaş farkı nedeniyle internette çok sayıda eleştiriye maruz kalan çift, ilk çocuklarını beklediklerini müjdeledi.

Haberin Devamı

İLK KARŞILAŞMA

İkili ilk kez, Quran henüz 15 yaşındayken Dairy Queen'de çalışırken tanıştı. O zamanlar hiçbir romantik duygu veya etkileşimin olmadığını söyleseler de şans eseri bir benzin istasyonunda tekrar karşılaştıklarında sonunda anlaştılar.

BİRLİKTELİKLERİNİ EVLİLİKLE TAÇLANDIRDILAR

Daha sonra 23 yaşındaki Kuran, haftalarca birlikte vakit geçirdikten sonra duygularını itiraf etti ve Nisan 2021'de bir ilişkiye başladılar ve birlikte yaşamlarını belgelemek için ortak sosyal medya hesapları oluşturmadan önce eylül ayında evlendiler.

Ancak Cheryl'ın çocuklarının sendikayla bir sorunu vardı. Cheryl şunları söyledi; "Yedi çocuğum var ama sadece birini görüyorum çünkü diğerleri ilişkimizi desteklemiyor. Bu beni incitiyor, çok incitiyor. Onlar benim tüm hayatımdı ve birdenbire aşık olduğum biriyle evlenmek istedim ama onlar bunu desteklemediler. 18 torunum var ve sadece üçünü görüyorum."

Haberin Devamı


İDDİALARA GÖRE TAŞIYICI ANNE BULDULAR

Çift, şimdi de bir taşıyıcı anne bulduklarını ve kendi bebeklerini de ailelerine kattıklarını duyurdu. Kendisini eleştirenlerden bazılarına bir video ile cevap verdi. Bu videolarda; 'Aile kurmak için çok yaşlısın' ve 'Umursamıyorum, kararımı verdim' gibi taklitler yapıyor.

ÇOCUK SAHİBİ OLMAKTAN MUTLULUK DUYUYORLAR

Çift ayrıca evliliklerinde bir çocuk sahibi olmaktan ne kadar mutlu olduklarını da dile getirdi. Cheryl, "Bir bebeğimiz olacağını öğrenmek harika bir duyguydu. Kendi ailemizi kuracağız. Şu anda daha önce hiç olmadığım kadar mutluyum. Bu, ailemizi bizim kadar mutlu edecek. Bebeği koşulsuz seveceğim." dedi.

“ÖĞRENDİĞİMDE SEVİNÇ GÖZYAŞLARIYLA AĞLADIM”

Kuran şunları ekledi: "Öğrendiğimde sevinç gözyaşlarıyla ağladım. Bu benim ilk çocuğum olacak. Cheryl ile evlendiğimden beri hiç böyle bir sevgi hissetmemiştim. Kız ya da erkek bebek fark etmez. Bir bebeğim oluyor ve hayatımıza birlikte başlıyoruz. Her ne kadar Cheryl biyolojik anne olmasa da, kan sizi aile yapmaz ve o en iyi anne olacaktır.”

Birçok takipçi ikiliyi tebrik ederken, diğerleri aralarındaki 37 yaş farkı nedeniyle birlikteliklerini daha çok eleştirdi.

Haberin Devamı