Alışveriş - Moda 1 milyon üyeye 1,2 milyar TL fayda

1 milyon üyeye 1,2 milyar TL fayda

Paylaş
1 milyon üyeye 1,2 milyar TL fayda

Alışveriş platformu Hepsiburada’nın sadakat programı Hepsiburada Premium, 1 milyon üyeye ulaştı. Programa dahil olan kullanıcılar bu sürede toplam 1,2 milyar TL fayda elde etti.

 

Hepsiburada, geçtiğimiz Temmuz ayında tanıttığı, Türkiye'de geliştirilen ve hayata geçirilen ilk üyelik bazlı sadakat programı Hepsiburada Premium'un 1 milyon üyeye ulaşması ve 10 ayda sağladığı 1,2 milyar TL’lik fayda ile ilgili detayları paylaştı.

Haberin Devamı

Paylaşılan bilgilere göre ayda 4 sipariş veren bir kullanıcılar toplamda 97 TL kargo bedeli, 60 TL Hepsipay Papel kazancı, 69,90 TL BluTV hediyesi, ortalama 105,00 TL tutarında Premium’a özel kampanya faydasıyla toplamda aylık 300 TL’nin üzerinde fayda elde edebiliyor.

Verilere göre, “her alışverişte yüzde 3 Hepsipay Papel kazancı” avantajıyla 1 milyon üye 10 ayda toplam 65,5 milyon TL değerinde Hepsiburada alışverişlerinde kullanabilecekleri Hepsipay Papel kazandı.

Kullanıcılar, her alışverişlerinde kargo bedava avantajından yararlandı. Sepet tutarından bağımsız tüm siparişlerde geçerli kargo bedava avantajıyla 340 milyon TL değerinde fayda elde ettiler.

685 bin üye, BluTV’deki 10.000 saatten fazla yerli ve yabancı dizi, Film, program ve belgeselleri hediye olarak izledi.

Haberin Devamı

Üyeler 7 bin mobilya ve 2 bin lastik siparişindeki montajlarından yüzde 50 indirimli yararlandı. Toplamda 9 bin kez yararlanılan bu avantajla, üyeler toplam 2 milyon TL fayda elde etti.

Üyeler ayrıca Burger King Tıkla Gelsin’de yüzde 50 indirim, Yemeksepeti'nden ilk siparişine özel 80 TL indirim, Petrol Ofisi'nden yapılan yakıt alımlarında 5 kat puan kazandı.

Yemeksepeti’nin Hepsiburada Premium’lulara sunduğu avantajla da üyeler 20 bin tatlı siparişi verdi.

Üyeler en fazla süpermarket, züccaciye, sağlık-güzellik, ev tekstili ve oyuncak kategorilerinden alışveriş yaptı. Süpermarket kategorisinde, en çok satılan ürünler sırasıyla; çay, fındık kreması, ayçiçek yağı ve tuvalet kağıdı oldu. Premium’lular 10 ay içinde 280 ton yani 84 milyon bardak çay tüketti. 135 ton fındık kreması, 427 ton ayçiçek yağı satın alan Premium’luların sipariş verdiği 14 milyon adet tuvalet kağıdı ise dünyayı 6,5 kez dolaşacak uzunlukta. Premium’lular diğer kategorilerden züccaciyede en fazla döküm tava seti, sağlık-güzellik kategorisinde saç bakım toniği ve bitkisel bakım kompleksi tercih ederken, ev tekstili kategorisinde otel yastığı satın aldı.

Premium’lulara özel hobi ve kitap kategorisinde yapılan yüzlerce kampanya ile 10 ay içinde toplam 250 binden fazla kullanıcı, 2 milyonun üzerinde kitap aldı. Premium’luların çocuk ve diğer türlerde okumayı tercih ettiği ilk 5 kitap ise;

Haberin Devamı

1.Ahmet Ümit - Bir Aşk Masalı

2.Dan Brown- Hayvanlar Senfonisi

3. Wendy McClure - Bu Bir Bal Kabağı

4. George Orwell- Hayvan Çiftliği

5. Matt Haig - Gece Yarısı Kütüphanesi

oldu.

SIRADAKİ HABER