Yasemin Özilhan, setlere dönecek mi?

Yayınlandığı döneme damga vuran 'Doktorlar' dizisiyle adını duyuran Yasemin Özilhan, 2011'de İzzet Özilhan ile evlenmiş, oyunculuğu bırakmıştı

18 Kasım 2018, Pazar 12:11
A A

Hâlâ oyunculuk teklifleri alan Yasemin Özilhan ''Setlere dönme şansınız yok mu?'' sorusuna cevap verdi:

''Dünyanın en güzel senaryosu gelse de sıfır ihtimal. Eşim İzzet de istemez. Evden, çocuklarımdan, kurduğum bu mutlu dünyadan uzaklaşmak asla istemem.''

YASEMİN ÖZİLHAN KİMDİR?

YASEMİN ÖZİLHAN KİMDİR?

Türk izleyicisi Yasemin Özilhan'ı Doktorlar dizisindeki Ela karakteri ile tanıdı. 2006-2010 sezonunda ekrana gelen Doktorlar dizisi Yasemin Ergene'nin hayatını değiştirdi. Dizide onu görüp aşık olan iş insaı İzzet Özilhan ile ekranlara veda edip sosyeteye girdi.

İZZET ÖZİLHAN KİMDİR?

İZZET ÖZİLHAN KİMDİR?

Yasemin Ergene ile evlenip onu sosyetenin gözdesi yapan İzzet Özilhan , Anadolu Grubu'nun sahibi Tuncay Özilhan'ın oğlu. 27 Ağustos 1981 doğumlu olan İzzet Özilhan dedesinin ismini taşıyor.

ÇOCUKLARININ İSİMLERİ

ÇOCUKLARININ İSİMLERİ

İzzet Özilhan ile Yasemin Özilhan 16 temmuz 2011'de evlendi.

Yasemin ve İzzet Özilhan'ın bu evlilikten 2 kızları dünyaya geldi. İlk kızları Emine 2012 doğumlu. İkinci kızları Ela ise 2013'te dünyaya geldi ve Yasemin Ergene'nin Doktorlar dizisindeki ismini taşıyor.

EVLİLİK ÖYKÜLERİ:

EVLİLİK ÖYKÜLERİ:

Yasemin-İzzet Özilhan ile evliliği bir peri masalına benzetiliyor. Zengin oğlan güzel kızı görür, aşık olur ve evlenirler. Aslında olan da aynen bu... İşte evlilik öyküleri:

Yasemin Özilhan verdiği bir şöyleşide olayı şöyle anlatmıştı:

* İzzet’le çalıştıktan sonra Emine annenin ilk dediği şey 'Önce üniversiteyi kazanacaksın, sonra evleneceksiniz' oldu. 7 yıl ara verdikten sonra 4 ayda sınava hazırlandım ve Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünü kazandım.

* Tabii aşkın motivasyonu büyük. Ama Emine annenin etkisi de var. Kendisi İzmir Amerikan Koleji mezunu. Eğitime önem veriyor. Kayınvalide değil, her zaman anne oldu bana. Şimdi karşılıklı oturuyoruz, çocuklarımıza o bakıyor.

* İzzet işleri nedeniyle bir dönem Moskova'da yaşamış. Şirket, lojmanında küçük bir daire vermiş. Küçük de bir televizyonu varmış ve orada benim 3-4 bölüm yayımlanan 'Aşk Oyunu' dizimi izliyormuş. Karıncalı karıncalı... Beni görüp beğenmiş. Çevresine sormuş 'Nasıl ulaşabilirim?' diye, ortak tanıdık çıkmamış.

* Dizi kalkınca ben 'Doktorlar' kadrosuna girdim. İzzet de izin gününde İstanbul'a geliyor. Televizyon izlerlerken babası diyor ki 'Oğlum bak bu 'Doktorlar' dizisi bizim hastanede çekiliyor.' İzzet bakıyor, beni görüyor. 'Ben de bu kızı arıyordum' diyor. Ablası Türkan Abla hastanenin genel müdürü. Ertesi gün İzzet hastaneye geliyor ve tanışıyoruz.

* Tamam o beni fiziksel olarak beğenmiş ama hiç tanımıyordu ki. Zaten hep der 'Benimki kumar gibi bir şeydi' diye. 'Ukala olabilirdin, şımarık olabilirdin, göründüğün gibi olmayabilirdin' der. Ama sonra ekler: 'Allah'a şükür içimden geçeni karşımda gördüm.'

Sıradaki haber yükleniyor...