Yasemin Özilhan’ın sır gibi sakladığı kızı Ela 8 yaşında!

Doktorlar dizisiyle yıldızı parlayan Yasemin Özilhan, 2011 yılında İzzet Özilhan'la nikah masasına oturmuştu. Yasemin Özilhan ile İzzet Özilhan çiftinin kızları Ela, 8 yaşına bastı.

17 Nisan 2021, Cumartesi 15:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2011 yılında nikah masasına oturan Yasemin Özilhan-İzzet Özilhan çiftinin küçük kızları Ela, 8 yaşına bastı. İkili, evde aile arasında organize ettikleri bir parti ile kızlarının doğum gününü kutladı.

Geçtiğimiz aylarda üçüncü kez hamileyken bebeğini kaybeden Yasemin Özilhan, kızı Ela ile birlikte çekilen karelerini takipçileriyle paylaştı.

Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan sosyetik isim, "İyi ki doğdun Ela... Canımın içi, neşe kaynağım... Seni çok seviyorum" sözleriyle kızının yeni yaşını kutladı

Emine ve Eda adında iki kızı olan Yasemin Özilhan, "Hamileliğinizde kaç kilo almıştınız?" sorusunu, "55 kilo ile Emine’ye hamile kaldım. 74 ile doğuma girdim. İki ayda 24 kilo verdim. 50 kilo ile Ela’ya hamile kaldım. 62 ile doğuma girdim" şeklinde cevaplamıştı.

Ekranlardan uzaklaştıktan sonra sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Özilhan, boyunu ve kilosunu soran bir takipçisine, "En çok gelen soru... 1.73 cm ve 51 kilo" yanıtını vermişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Öykü Karayel ve Can Bonomo'nun bekleyişi sona erdi