Yasemin Özilhan'ın yüzündeki şişlik dikkat çekti

Giyim tarzıyla sürekli konuşulan isimlerin başında olan Yasemin Özilhan, Nişantaşı'ndaydı. Yüzündeki şişliğiyle dikkat çeken sosyetik güzel, Nişantaşı'nda eczane ararken objektiflere yansıdı.

24 Nisan 2021, Cumartesi 10:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Snob Magazin'in haberine göre; Yasemin Özilhan, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Fit görüntüsü ve giyim tarzıyla her zaman konuşulan isimlerden biri olan sosyetik güzel, eczane aradı. Emine ve Ela Özilhan adında iki kızı olan Özilhan, "Evde online eğitim devam ediyor. Ama yine de 1-2 ders için takviye alıyoruz. 30-40 dakikadan sonra konsantre gidiyor. Biz destek veriyoruz. Matematik dersini babaannesiyle (Emine Özilhan) yapıyor" diye konuştu.


Yüzündeki şişlikle dikkat çeken Yasemin Özilhan, "Alerjim var. Alerjim olduğu için ara ara şişiyor" diyerek, ilk gördüğü eczaneye girdi.


2011 yılında İzzet Özilhan ile dünyaevine giren ve oyunculuğu bırakan Yasemin Özilhan'ın Emine ve Ela adında iki kızı var.

'NEŞE KAYNAĞIM'

'NEŞE KAYNAĞIM'

Geçtiğimiz aylarda üçüncü kez hamileyken bebeğini kaybeden Yasemin Özilhan, kızı Ela ile birlikte çekilen karelerini takipçileriyle paylaştı. Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan sosyetik isim, "İyi ki doğdun Ela... Canımın içi, neşe kaynağım... Seni çok seviyorum" sözleriyle kızının yeni yaşını kutladı.


AYAKLARI OLAY OLMUŞTU

AYAKLARI OLAY OLMUŞTU

Özilhan, Mayıs 2020'de yaptığı paylaşım sonrası ayaklarıyla magazin gündemine gelmişti. 36 yaşındaki güzel, ayak tarak kemiğiyle ilgili takipçilerinden çok sayıda yorum almıştı.


Yasemin Özilhan, geçtiğimiz günlerde boyunu ve kilosunu soran merak eden bir takipçisine, "En çok gelen soru. 1.73 cm ve 51 kilo" yanıtını vermişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (24 Nisan 2021)