Yasemin Sakallıoğlu çok kızdı: 35 kişiye birden benzemişim, ben böyle miyim?

Yasemin Sakallıoğlu makyaj yaptırmak için gittiği güzellik merkezinde sosyal medyada kullanılması için fotoğraf çektirdi. Ancak güzellik merkezinin Instagram hesabına koyulan fotoğraf ünlü ismi kızdırdı. Çünkü fotoğrafa epey bir Photoshop uygulanmıştı.

18 Kasım 2021, Perşembe 10:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Komedyen ve oyuncu Yasemin Sakallıoğlu makyaj yaptırmak için güzellik merkezinin yolunu tuttu. Makyaj sonrası çalışanlar Sakallıoğlu'ndan fotoğrafını kullanmak için izin istedi. Ancak güzellik merkezinin hesabında paylaşılan photoshop'lu fotoğraf ünlü oyuncuyu kızdırdı.


'REZİL EDECEĞİM'

'REZİL EDECEĞİM'

"Bir yerlerde makyaj yaptırıyorum sonra diyorlar ki 'Yasemin Hanım fotoğrafınızı çekip, paylaşabilir miyiz?' E ben de kibar bir insan olduğum için 'Tabii ki' diyorum. Sonra bana photoshop uyguluyorlar. E insan sormaz mı? Siz yaptığınız makyaja bu kadar mı güvenmiyorsunuz? 2. soru madem photoshop yapacaksınız neden makyaj yapıyorsunuz? Bu defa insaflı davranıp hesabı paylaşmadım. Fakat olur da bana bir daha shop uygularsanız, bu defa hiç insaflı olmayıp bana bunu yapanları rezil edeceğim."


'AZ ÖNCEKİ KİM? KİM O!'

'AZ ÖNCEKİ KİM? KİM O!'

Sakallıoğlu ardından bir de video yayınladı:


"Bu şekilde kendinizi rezil ediyorsunuz. Gerçek ortada yani. Ben bu gerçeği her gün, 7/24 burada paylaşıyorum. O kim? Az önceki kim? Kim o! Benim öyle bir ağzım burnum yok! Bakınca 35 kişiye birden benzemişim!"

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER MasterChef’te tabaktan çıkan parça herkesi şaşırttı