Yaşlanıyor mu ne? Rambo boynunu kırdı

Yaşlanıyor mu ne? Rambo boynunu kırdı

Hollywood'un sert erkeği Sylvester Stallone, yeni filmindeki kavga sahnelerinin çekimleri sırasında boynunu kırdı

06 Ocak 2010, Çarşamba 13:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir zamanlar Rocky ve Rambo filmleriyle dünyayı titreten Sylvester Stallone, yakında gösterime girecek olan "The Expandables" (Harcanabilenler) adlı aksiyon filminde başrolü oynuyor.

Stallone'nin bu filmdeki rol arkadaşları ise sinema dünyasının en haşin erkekleri olan Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Dolph Lundgren, Mickey Rourke ve İngiliz aktör Jason Statham.

BOYNUNA PLAKA TAKILDI

63 yaşındaki Stallone, güreş dünyasının ünlü ismi Stone Cold Steve Austin ile yaptığı bir kavga sahnesinin çok "saldırgan" olduğunu ve bu yüzden ense kökünde bir çatlak meydana geldiğini ve boynuna metal plaka takıldığını söyledi.

DUBLÖRLER MERHAMET DİYE YALVARDILAR

Testesteron yüklü filmin yazar ve yönetmenliğini de yapan Stallone FHM dergisine yaptğı açıklamada, "Birbirini fena benzeten yedi adam vardı. Hepsi birbirinden haşin. Şaka bir yana, dublörlerimiz merhamet diye yalvarmaya başladılar. Aslında benim Stone Cold Steve Austin ile yaptığım kavga öyle şiddetliydi ki, ense kökümde çatlak meydana geldi. Şaka yapmıyorum. Bunu kimseye söylemedim ama sonrasında çok ciddi bir ameliyat geçirdim. Şimdi artık boynumda metal bir plaka var" dedi.

Film bir diktatörü devirme misyonuyla görevli bir grup paralı asker üzerine kurulu. Filmde geçtiğimiz ay evinde aniden ölen aktris Brittany Murphy'de rol alıyor.

(CNN Türk)

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emrah Serbes, 1 milyon 400 bin lira manevi tazminat ödeyecek