Yasmin Erbil'den duygusal paylaşım

Mehmet Ali Erbil kızı Yasmin Erbil'i kısa bir süre önce Londra'ya gönderdi. Yasmin daha şimdiden annesini ve babasını özlemiş olacak ki özlemini bu paylaşımıyla dile getirdi....

19 Ocak 2017, Perşembe 16:02
A A

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile sunucu ve oyuncu Nergis Kumbasar’ın kızları olan Yasmin Erbil, özel hayatı ve sosyal medya hesabından paylaştığı karelerle magazin basınına sık sık haber oluyor.

Bu paylaşımları yüzünden babası tarafından zaman zaman uyarılan alan genç kız, geride bıraktığımız gün Londra’ya uçtu.

Burada dil okuluna gidip oyunculuk eğitimi alacak olan 21 yaşındaki Yasmin Erbil, babası tarafından magazinin renkli dünyasından kopartılmak için yurt dışına gönderildiği yönündeki haberleri yalanlarcasına duygusal bir paylaşımda bulundu. 

Annesinin babasına sarılmış bir karesini hesabına yükleyen Erbil bu kareye, “Her zaman her kararımın arkasında benimle durdunuz. Aramızdaki bağ o kadar kuvvetli ki ikinizden de çok şey taşıyorum içimde. İyi ki en iyi anne babaya sahibim ve iyi ki sizin sayenizde hep güçlü olmayı öğrenmişim notunu düştü.

Annesi Nergis Kumbasar ise kızı Yasmin Erbil'e şu şekilde cevap verdi: "İyi ki senin gibi bir kıza sahibiz canım benim.Doğrularınla yürüdüğün yolunda hep yanındayız. Seni çoook seviyoruz".

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.