Yatakta ateş neden söner?

Partneriniz son zamanlarda daha sık mı arkasını dönüp uyuyor? Size karşı olan duygularında ve seks isteğinde azalma olmuş olabilir.İşte cinsel isteğin azlamasına sebep olan, aşk ateşini söndüren sebepler.

11 Haziran 2021, Cuma 10:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- Size kızgın

1- Size kızgın

Partneriniz size kızgınsa çoğunlukla sebebini bilirsiniz. Ufak probleminizi çözmek elinizde.. Hoşuna giden şeyleri yaparak, aranızdaki buzları eritebilirsiniz.


2- Stresli

2- Stresli

Partneriniz yoğun ve stresli bir günün ardından rahat bir uyku çekmek isteyebilir. Siz bu durumda ona masaj yapın, sorunlarını dileyin ve anlayışlı olun. Sakinleştirici şekilde konuşun.. Sonra mı, gerisi size kalmış.


3- Bağlanmak istemiyor

3- Bağlanmak istemiyor

Partneriniz bağlanmaktan korkan biriyse ancak sizden vazgeçemiyorsa bu dönemi birlikte atlatabilirsiniz. Onu sıkmayın, bağlılıkla ilgili şeylerden konuşmayın. Arkadaşlarınızlayken ona güvendiğinizi, ilişkinizi acele etmeden yaşamaktan yana olduğunuzu anlatın. Bu onun streslenmesini önleyecektir.


4- Yatakta kendinden emin değil..

4- Yatakta kendinden emin değil..

Yatakta onunla birlikte olmaktan zevk almadığınızı hissetmesi onun kendine olan güvenini alt üst eder. Yatakta sizi baştan çıkaran, hoşunuza giden şeyleri onunla paylaşın. Bu libidosunu canlandıracaktır.

5- Ayrılmak istiyor

5- Ayrılmak istiyor

Erkekler ayrılmak istiyorlarsa, önce fiziksel uzaklığı seçerler. Böyle birşeyden şüpheleniyorsanız aranızdaki ilişkide gördüğünüz eksiklikleri ve nedenlerini ona sorun. Ayrılıkla sonuçlanacağını düşünüyorsanız kendinizi buna hazırlayın ve hayatınızı yeniden planlamaya çalışın.


Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (11 Haziran 2021)