Yatakta iyi olduğunuzu nasıl anlarsınız?

Birçok kişi yatakta partneri tarafından beğenilmeyi ve övülmeyi ister. Bunu açık ve net bir şekilde partneriniz dile getirmediği sürece kolay kolay öğrenemeyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Birkaç maddede yatakta nasıl olduğunuzu analiz edin.

20 Ağustos 2020, Perşembe 16:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İletişimi kuvveti tutmak

İletişimi kuvveti tutmak

Aslında tıpkı normal yaşantınızdaki gibi, cinsel ilişki öncesinde de partnerinizle iletişim halinde olmak önemli. Ne istediğinizi bilin ve kartları mümkün olduğunca açık oynamaktan çekinmeyin. Çoğu kişi için yatak odasındaki en büyük korku, oraya kendi başlarına gelememek değil, aynı zamanda eşlerini de getirememek. Yatakta iyi olan taraf, parterini cesaretlendirmeli ve fiziksel olarak bunu göstermekten kaçınmamalı.


Yeni fikirlere açık olmak

Yeni fikirlere açık olmak

Farklı pozisyonları seviyor, yeni şeyler denemekten korkmuyorsunuz. Bu, kendine güvenen bir bireyin heyecanı dinç tutmak için yaptığı hamlelerden birkaçı.


Vücut dilini okumak

Vücut dilini okumak

Herkes kendine göre iyi vakit geçirdi ve olaysız dağıldık diye bir durum olamaz. Partnerinizin hareketlerini okumayı bilmek, bir sonraki sefer için kendinize referans almayı kolaylaştırır. Orgazmlar oldukça açık sinyallerdir ama karşı tarafı gözlemlemekte fayda var.


Ön sevişmeyi atlamamak

Ön sevişmeyi atlamamak

Temel olarak asıl konuya girmeden önce, hemen hemen her şeyi denemek için istekli olmak güzel ama her şeyin bir sınırı var. Tüm yeteneklerinizi göstereceksiniz diye, bu durumu komik ve sıkıcı bir hale dönüştürmeyin. Yaptıklarınızdan hoşlanıyorsa, size bunu belli edecektir.


Görmeyin bilin

Görmeyin bilin

Cinsel ilişki bittikten sonra, eğer onlar için iyi bir deneyimse sizi yakınlarında tutmak isterler. Yani cinsel ilişki sonrasında hemen, partnerinizin nerede durduğunu kontrol etmeniz büyük bir işaret olacaktır. Başını göğsüne mi koydu? İyi iş çıkardın!


Tekrar etmek

Tekrar etmek

İyi deneyimleri tekrarlamayı istemek insanın doğasında var. Daha fazlası için geri dönüyorlarsa bilin ki bu işte iyisiniz.

Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (20 Ağustos 2020)