Yay burcunun aşk hayatı rehberi

Yay burcu erkek ve kadın için ilişki özellikleri nelerdir? Yay burcunun ilişkiye bakış açısı, aşk hayatı ve evlilik hayatı ile ilgili detayları astrolog Filiz Özkol yazdı...

18 Eylül 2019, Çarşamba 08:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
YAY BURCU 24 Kasım - 22 Aralık

YAY BURCU 24 Kasım - 22 Aralık

Yönetici gezegeni: Jüpiter


Elementi: Ateş


Rengi: Mor, mavi, siyah

YAY ERKEĞİ

YAY ERKEĞİ

BAĞLANMAYI BİLMEZSİNİZ

Sizin gibi neşeli ve yaşamla bu kadar barışık birini bulmak çok zordur. Seyahati seversiniz ve dünyanın her yerinde dostlarınız vardır. Ruhunuz yeni doğmuş çocuk kadar saf ve temizdir. Özgürlük vazgeçilmez bir özelliğiniz. Yay erkeği ile yaşamak çok kolay görünse de çoğu kez ilişkiniz olumsuz biter. Çünkü bağlanamazsınız. Karşı cinsin baskısı sizi ilişkiden hızla uzaklaştırır. İyi bir baba olur, yaşam boyunca çocuklarınızla arkadaş kalırsınız. Tıpkı sizin gibi bir Yay sizi anlar. İkizler size yaşam enerjisini aktarır, Kova kadını ilginizi çeker, Koç cinsel enerjisi sizi sarar.

YAY KADINI

YAY KADINI

CESUR VE BAĞIMSIZ

Yay burcu kadını olarak artık yaşamla alay etmeyi bırakın. Aşkı küçümsemediğinizi biliyoruz ama çok hafife almanız da affedilir gibi değil. Güçlü bir vicdanınız var, kötülük yapmaktan her zaman korkarsınız. Özellikle aşkınız bittiği zaman hiç kimsenin kalbini kırmadan uzaklaşmak ister, eski aşklarınızla bile dost kalabilirsiniz. Sıcakkanlı ve cesur bir kadınsınız. Flört sizin doğanızda vardır. Aşktan asla kaçmaz daha da üstüne gidersiniz. Koç erkeğiyle mükemmel bir ilişki, İkizler’le güçlü bir sosyal yaşam, Aslan erkeğiylea tutkulu bir sevgi, Kova’yla çılgın bir aşk yaşarsınız.

BURCUNA BAK, SEÇİMİNİ YAP

BURCUNA BAK, SEÇİMİNİ YAP

YAY-KOÇ: Eğlenceli bir beraberlik. Her ikinizin de maceraya açık olması, keşfetme duygularını körükler. Denemeye, yaşamaya değer bu aşkta her şey uyumlu ilerler.


YAY-BOĞA: Boğa hükmetmeyi sever. Yay buna asla izin vermez. Yay’a bir şey yaptırılacaksa mantığına hitap etmek gerekir. Bu beraberlik zaman içinde istediği verimi alacaktır.

YAY-İKİZLER: Aranızda uyum vardır. Doğru olan ve olması gereken her şey bu aşkta vardır. Yaşamları epey keyifli geçecek bu çifte mutluluklar dilemekten başka söyleyecek sözümüz yok.


YAY-YENGEÇ: Her yönüyle doğru ama zamana ihtiyacı olan beraberliktir. Yengeç’in fedakarlığı, beraberliğin temel ilkesidir. Yay, sabrı öğrenirse, beraberlikleri uzun sürer.

YAY-ASLAN: Enerji dolu bir aşk. Her an patlamaya hazırlanan bir duygu yumağı. Yay’ın sabırsızlığı, Aslan’ı çileden çıkarsa da tutku dolu bir aşkı paylaşırlar. Aşkın tek olumsuz yönü hata yapma olasılığınızın yüksekliği.


YAY-BAŞAK: Her ikisi de aklın verdiği tüm nimetleri sonuna kadar kullanır. Saatler boyu konuşup tartışırlar, pes etmeyi bilmezler. Akıl savaşlarını bırakarak, paylaşmayı öğrenirlerse denemeye değer bir ilişki.

YAY-TERAZİ: Hoş bir ilişki. Cana yakın Yay, esprili zekasıyla Terazi’yi bir anda büyüler. Yay aniden bu beraberliği bitirebilir. Birliktelikleri bir oyun gibidir. Kimin kazanacağı sürprizdir.


YAY-AKREP: Yay’ın sonsuz özgürlük çığlıklarını Akrep asla duymaz. Hiç istemedikleri halde ayrılık kapılarına dayanır. Akrep burcu için savaş o zaman başlar.

YAY-YAY: Aynı dili konuşup aynı şeyleri düşünmenin bazen olumsuz olabileceğinin en iyi örneğisiniz. Aşkınız zamanla olgunlaşacak, serpilip güzelleşecektir. Yeter ki, bu aşka zaman tanıyın.


YAY-OĞLAK: Her şeyiyle zıt bir ilişki. Oğlak’ın iç disiplini ve kuralları arasında kendini kuşatılmış hisseden Yay, bu ilişkiyi başlattığı için kendine kızar. Her an kaçmaya hazırdır. Birbirlerini kırmadan nedensiz ayrılırlar.

YAY-KOVA: Hareketli ve enerjik bir yaşamın ayrılmaz iki ateş topusunuz. Birbirini bu kadar tamamlayan iki kişiye az rastlanır. Zevkler ve duygular aynıdır. Zamansız çıkan kavgalar bile bu aşkı asla bitirmez.


YAY-BALIK: Özgürlük savunucusu Yay’la, Balık’ı bir arada düşünmek imkansızdır. Bu aşk sürekli kendi dikenlerine takılır. Her şeyiyle olumsuz bir aşktır. Balık, ısrar ederse, Yay kesinlikle ondan uzaklaşmanın yolunu bulur.

AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

AYRILIĞI NASIL YAŞAR?

AŞK KAZASI SAYARSINIZ

Biliyoruz hiç kimse terk edemedi. Hep siz çekip gittiniz. Bu seferki farklı ve terk edildiniz. Aslında siz güçlü mantığınızla buna da çare bulursunuz. Yaşamı olduğu gibi kabul eden yapınızla ayrılığı aşk kazası olarak kabul edersiniz. Çoğu kişinin aksine siz biriyle beraberken kişiliğinizi kaybetmiyorsunuz. Aşkı oyun gibi görüyor ve bitebileceğini biliyorsunuz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 18 Ekim haftası burçlar