Yaza merhaba partisi!

Suada Club- Galatasaray Adası'nın Avea Prime sponsorluğunda gerçekleşen Yaza Merhaba partisiyle İstanbul'da yaz gecelerinin eğlencesi resmi olarak başlamış oldu!

20 Haziran 2014, Cuma 14:28
A A

Suada Club- Galatasaray Adası’nın Avea Prime sponsorluğunda gerçekleşen Yaza Merhaba partisiyle İstanbul’da yaz gecelerinin eğlencesi resmi olarak başlamış oldu!

Adaya gelenleri ilk olarak havada oturan bir gösterici karşılarken, gece boyunca devam eden akrobasi ve sihir şovları eğlenceli partiye büyülü bir bir atmosfer kattı.

Gecenin ilk dakikalarında davetliler Brezilyalı dansçıların yaptığı akrobasi şovlarıyla büyülenirken, Küba’dan Portekiz’e, Rusya’dan Arjantin’e uluslararası bir kadroya sahip canlı müzik grubunun şarkılarıyla eğlendiler.

Davetliler gecenin tadını çıkarırken, masalar arasında yapılan ilüzyon ve jimnastik şovları, konukları şaşkına çevirdi. Parti boyunca Boğaz’ın ortasındaki sirk atmosferinin tadını çıkaran katılımcılar, geceyi seçkin dj performanslarıyla eğlenerek kapattılar.

Geceye katılanlar arasında cemiyet, sanat ve medya dünyasından; Ali Ağaoğlu, Ali Kırca, Alican Duran ve eşi Şeyda Sofuoğlu, Mehmet ve İsmet Kunt, Biray Silivri, Arzu Kunt, Ayşe Özyılmazel, Betül Demir, Ayşe Tolga, Gülay Avşar, İrem Sak, Gülcan Arslan, Fikret Ercan, Tayfun Topal, Şebnem Sunarküçük, İpek Durkal, Savaş Özbey ve David Şaboy vardı. Ayrıca partinin sponsorluğunu üstlenen Avea’nın CEO’su Erkan Akdemir de gecede davetlileri yalnız bırakmadı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.