Aman CHP'liler eksik kalmasın!

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Önce CHP’li Mustafa Akaydın çıktı ve akla izana sığmayacak şu lafları etti:

“Bu darbe teşebbüsünün tiyatro tarafı var.”

“15 Temmuz’da ölenlerin katili devlettir.”

“F-16’lar neden isabet ettiremedi?”Ardından Kemal Kılıçdaroğlu aldı sazı eline.

Kendisine “Almanlar tutuklanmaktan korktukları için Türkiye’ye gelmekten korkuyor. Haklılar mı?” diye soran Alman dergisine cevap vermiş: “Ne yazık ki böyle bir ortam var.”Akaydın’a “Pes” desen yetmez, “Yuh” desen kesmez, “Çüş” desen cuk oturur ama bize yakışmaz.

Yahu 248 şehidin var, onlardan utanmıyorsan geride bıraktıkları ailelerinden utan.Kılıçdaroğlu’nun dergiye verdiği röportajda geçen ifadeleri CHP genel merkezi tekzip etti. Ancak ülkenin en büyük ikinci partisinin lideri o soruya böyle mi cevap verir?

FETÖ davalarının sulandırıldığı doğru.

Bu süreçte haksızlıkların, hataların yapıldığını hepimiz görüyoruz.

Ama Allah aşkına Türkiye’ye “turistik seyahat” için gelip de tutuklanan bırak Almanı kaç yabancı ülke vatandaşı var?

Zannedersin terörle mücadele timleri tatil köylerinden turist topluyor!

Zaten Batı dünyası ve Türkiye’ye musallat ettikleri terör örgütleri uluslararası kamuoyu nezdinde böyle bir algı yaratmak için çabalıyor.

Koskoca Ana Muhalefet Partisi Lideri’nin bilerek ya da bilmeden bu amaca hizmet edecek sözler söylemesi olacak iş mi?AK Partili biri çıkıp “Yeni devlet kuruyoruz” diyerek tüm Türkiye’nin tepkisini çekti, gündem oldu ya aman CHP’liler eksik kalmasın!

CHP genel merkezinde oturup “Ne yapsak da iktidar partisine yöneltilen eleştiri oklarını üzerimize çeksek” diye çalışsalar bu kadar olur.

Kutlarım!

Sıradaki haber yükleniyor...
holder