Büyüsünü bozmayın

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cinsellik güven, sadakat ister. Evlilikte yıllar geçtikçe sorunlar olabilir, cinsellik monotonlaşabilir. Ya da tecrübesiz kadın kendine korku dağları yaratarak eşinden uzaklaşabilir. Beyler, kendinizi eşinizin yerine koyun, onun da bu lezzetli pastadan payını alması için üzerinize düşeni yapın ki büyü bozulmasın

Erkeklerden kaçıyorum

27 yaşındayım, 3 yıllık birlikteliğim sona erdi. Şimdi bütün erkeklerden kaçıyorum. Kendi kendimi tatmin ediyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP Sevgili okurum, alıştığın yola devam. O sorun değil. Yaşadığın ruhsal durumun ayrılık sendromuna girer. Zaman en iyi ilaç olacak. Ben ortada bir sorun görmedim. Keyfine bak.

Mastürbasyonu seviyorum

Haftada 2 ya da 3 defa farklı kadınlarla birlikte oluyorum. Birlikte olmadığım zamanlarda ise mastürbasyon yapmak daha ilginç geliyor. İleride veya zaman içerisinde bu bir sorun olur mu?

CEVAP Sevgili okurum, haftada 2-3 kere farklı kadınları nerede buluyorsun? Nerede bu bereket, bu bolluk? Paralı kadınlardan söz ediyorsan, paran yetmez. Mikrop kapmamaya dikkat et. Biraz da işine zaman ve para yatırımı yap ki ileride belki bir sanayi kuruluşunun başı olursun. Sermayeyi şimdiden her iki taraflı tüketme. Mastürbasyonu da biraz azalt, evlendiğinde mutsuz olur, kadına transfer olmakta zorlanırsın.

Pişmanım

16 yaşındayım. Mastürbasyon yaptıktan sonra pişman oluyorum. Ne olur bana yol gösterin.

CEVAP Sevgili yavrum, her yaptığında pişmanlık duyarsan bunun zararını görürsün. Ama haftada 2-3 kez mastürbasyon yapar “Canım sağolsun” dersen zarar görmezsin. Bu böyle bilmelisin.

Eşimle birlikte olamıyorum

Eşimle birlikte olmaktan korkuyorum. Çünkü canımın yanacağını düşünüyorum. Eşim ise bir şey olmayacağını söylüyor. Sizce haklı mıyım? Cinsel isteksizlikte başladı. Ne yapmalıyım?

CEVAP Sevgili okurum, hiç canın yanmayacak. Her şey iyi olacak. Tabii ki ileride çocuğun da olacak. Korku ve kuşku cinselliğin büyüsünü bozar.

Eşim çok isteksiz

Eşimle 20 yıldır evliyiz. Mutlu bir hayatımız var. Son 3 yıla kadar cinsel olarak bir sorunumuz yoktu. Ama 3 yıldır eşimde cinsel soğukluk ve orgazm olamama ortaya çıktı. İlaçlar kullandık ama faydasını göremedik.

CEVAP Değerli okurum, kadınlar böyle. Orgazm zorluğu çekiyorlar. Hiç orgazm olamayanlar da var. Bir süreden ya da doğumdan sonra artık orgazm olamanın nedeni, kadının fizyolojik hem de psikolojik yapısından kaynaklanıyor. Bu şikayetler için verilen ilaçların da yararı olmuyor. Genellikle eşlerin aralarında çözmeleri gereken bir sorun. Bu tür teknik yardımlara ihtiyacınız olabilir.

Gebe miyim?

Ben erkek arkadaşımla birlikte oldum ama kızlık zarım delinmedi. Spermler içime aktı, hamile kalmış olmaktan korkuyorum. Eğer hamile kaldıysam nasıl yok edebilirim? Hap kullansam geçer mi?

CEVAP Değerli okurum, gebe kalmış olabilirsin. Ama ihtimali çok zayıf. Yine bu konularda dikkatli olmak gerekir. Eğer gebe kalmışsan tek çözümü kürtajdır. Haplarla önlenmiyor.

Nasıl düzeltirim?

14 yaşındayım. Erken boşalıyorum. Mastürbasyon yaparken 1 dakika sürüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

CEVAP Değerli okurum, mastürbasyonu azaltarak düzeltirsin. Daha çok küçüksün. Azma.

Penisim uzun mu?

14 yaşındayım. Penisimin uzunluğu 17 santim. Uzun mu? İleride bir sorun çıkar mı?

CEVAP Değerli çocuğum, diyelim ki uzun. Yapacağın bir şey yok. Fazla oynama. Aklını, enerjini beyin gücüne aktar. Beyin ne kadar gelişirse bu tür istekler de bir oran içinde düzene girer. Şimdilik bir parça irade gerisine karışma.

Sevgilimin vajinası geniş

20 yaşındayım. İlişkiye girdiğim zaman hiç zevk almıyorum. Çünkü vajinası çok geniş. Bunun için ne yapmalıyım?

CEVAP Değerli okurum, karar senin. Ya terk ya da devam. Düşün, taşın. Vajinayı terazinin bir kesesine, sevgilini öbür kesesine koy. Hangisi daha ağır geliyorsa onu tercih et.

Kızlar ilişkide niye bağırır?

Kızlar ilişki sırasında neden bu kadar çok bağırırlar. Çok zevk aldıklarından mı yoksa çok acı duyduklarından mı?

CEVAP Değerli okurum, kıza sor kıza.

İş cinselliğe gelince...

Bir kız arkadaşım var, ondan çok hoşlanıyorum. Birlikte çok güzel zaman geçiriyoruz ama haanıımm aarrkkaadaaşşıımm iilliişşkkiiyyee geelliincee “Zeevvkk aallmmııyyorrumm” deyip beni reddediyor. Ben ne yapacağım?

CEVAP Değerli okurum, kadın soğuk, frijit. Ya da çizdiği kırmızı çizgileri var. Hayat ve karar onun. Bunun bir adı umutsuz bir aşktır. Seninkisi umutsuz bir sekse benziyor. Ya aperatiflerle devam et ya da onu terk et.

SEVİŞİRKEN SIKILIYORUM

SORU Kız arkadaşlarımla ayda 2-3 kere ilişkiye giriyoruz. İlişkim ortalama 1-5 saat arasında sürüyor. İlk 1 saatten sonra sıkılıyorum ama kızlara kıyamadığım için bekliyorum. Sıkılmamak için ne yapmalıyım?

CEVAP Değerli okurum, aman yanlış yapmayayım diye durumunu 10 delikanlıya sordum. Ali “Ben 10 dakika”, Veli “15 dakika”, saçları jöleli “20 dakika”, kulağı küpeli “30 dakika” sonra sıkılacaklarını söylediler. Ve seni rekortmen ilan ettiler. Ancak 5 saati sormaya cesaret edemedim. Ben de bir fantezi uğruna Niyazi olmak istemedim. Çareyi uzun uzun düşünerek buldum. Sen adını değiştir, Hıdır koy. Nüfus kağıdın cebinde, keyfin yerinde, karnın doydu, sevgilin “Servise devam” diyor. Hemen kartını çıkar, alnına yapıştır. ‘Adım Hıdır, elimden gelen budur’ de. Kıza da kapıyı dışarıdan kapatmasını söyle.

ERKEN BOŞALIYORUM NE YAPACAĞIM?

SORU 34 yaşındayım, defalarca mastürbasyon yapıyorum. İlişkiye girdiğim zaman erken boşalıyorum. Bana yardımcı olur musunuz?

CEVAP Değerli okurum, adamın birinde borç bini aşmış! O da her akşam kuzu eti yiyormuş. “Neden hiç aldırmıyorsun” dediklerinde “Nasıl olsa alamayacaklar, mideme de borçlu gitmeyeyim ki hesap gününde aleyhimde şahitlik yapmasın” demiş. O kafasız, kemiksiz, damar, sinir uzantısı eti sen alıştırdın. Taktın boynuna tasmayı “Hadi sefere” dediğinde o da sana “Sahip beni namerde muhtaç etme. Beni gaza getirip ‘Hadi aslanım, göreyim seni’ deme. Heyecandan ölüyorum. Kurtuluş için hemen düğmeye basıp bu işten kaçıyorum” diyor. 20 yıllık bir maceranın öyküsüdür bu. Yolun bir an önce evlenmeye gitsin. O şart oluşunca kesinlikle tedavi edilirsin.

İLİŞKİYE HEVESİM KALMADI

SORU 19 yaşındayım, 2 ay öncesine kadar sık sık ilişkiye giriyordum. Şimdi hevesim kalmadı. Acaba neden böyle oldu?

CEVAP Nasıl olacak ya benim genç tosunum? Sen 2 ay ayvayı ye ama sırada başka meyveler var. Farkında değilsin. Beyinle mide isyan ediyor. Bizim yemimizi değiştir diyor. Sırada şeftali, kayısı, armudun iyisini sever dağın ayısı... Nimet üstüne nimet, oğlum Mehmet sen bizi terk et. Etin, kemiğin kurumasın. Gençlik sevdalarıdır bunlar, gençlik her yerde fırsat kollar. Kimi kapı arkasında sonlanır kimi kitap arasındaki gül kurusunda anımsanır.

15

Yazarlarımızdan

24 Şubat 2021, Çarşamba 09:49
24 Şubat 2021, Çarşamba 07:00
24 Şubat 2021, Çarşamba 07:00
Sıradaki haber yükleniyor...
holder