Erkeğinizi de düşünün

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadınlar cinselliği yaşarken enerjileri tükenmiyor, ama erkekler öyle değil. Bir kere ilişkiye girdikten sonra pek çoğu ikinci ilişkiyi istemez. Bu konuda kadının anlayışlı olması gerekiyor. Eğer ilişki her iki tarafı da tatmin ediyorsa aşırıya kaçmanın alemi yok...

BÖYLE SORU YOK!

Penisimin boyu sürekli değişiyor

Penisimin boyu değişiyor. Mastürbasyon yapınca 17 santimken ilişkiye girince 3 santim daha uzuyor. Kızlar bu duruma çok şaşırıyor. Nedeni nedir? RUMUZ: DEĞİŞİK

CEVAP
Değerli okurum, cinsellik üzerine bunca fikir ve düşünce üretmek de neyin nesi, hiç düşündün mü? Açlık ve doyumsuzluğun konuşma yoluyla sözlü mastürbasyonudur. Bu muhabbetler arasında kadınlar için üretilen fermuarlısını duydum da seninkisi gibi ayarlısını hiç duymamıştım! Yazdım işte değerli okurum, ne oldu? Uluslararası ödül mü aldın ya da dünyaya nam mı saldın? Çünkü yok böyle bir şey.GÜNÜN SORULARI

Karım tatmin olmuyor gibi

27 yaşındayım, 3 aylık evliyim. Penisim 11 santim. Cinsel hayatım sorunsuz devam ediyor. Penisimin ufak olması beni utandırıyor. Eşimi memnun edemiyormuşum gibi geliyor. Karım da ilişkide hiç tepki vermiyor. Ne yapacağım?

CEVAP: Değerli okurum, 3 yıl sonra kadının dili açılacak, her şeyi konuşur duruma gelecek. Organın boyu olayı göreceli bir konudur. Orgazm olmayan kadın ne olursa olsun, bir bahane bulur, orgazm olmaz. Kolay orgazm olabilen kadın ise her fırsatı değerlendirir, sonuca ulaşır. Bu konunun penise düşen oranı yüzde 10’u geçmez. Çünkü kadının vajinasının boyu ortalama 8 santimdir. Ama ilk 2 santimi duyarlıdır. Birçok kadında zevkin bütün yükü klitorise yüklenmiştir. O hassas bir terazi gibiyse üflesen bile etkilenir. Dokunup halini hatırını sorsan, çift orgazm bile olabilir. Ancak eşinin orgazm güçlüğü var gibi görünüyor. Zamanla iyileşecek, iyileşmezse bir uzmana gidecek.

Acaba beni aldatıyor mu?

Erkek arkadaşımın beni aldattığını düşünüyorum. İlişkiye girdiğimde hep o erken boşalırdı. Biz 6 aydır birlikte olmuyorduk. Bu kez ilişkiye girdiğimizde uzun sürdü. Beni aldatmış olabileceğini düşünüyorum. Bu nasıl oluyor?

CEVAP Sevgili okurumun partnerine sesleniyorum. Haydi hayırlısı. Şimdilik kıyısından köşesinden biraz yırtmışsın. Belki daha da yırtarsan kurtulursun. Ya bir de evlenirsen? Eve 15 dakika geç gelsen, televizyondaki bazı programlara takılsan, arada bir dalıp dalıp gitsen... Sokakta sana bakan ve gülümseyen o kadını nereden tanıyorsun sorgulamaları ve benzerleri. Ben bunları çok gördüm ve duydum. Sevgili okurum, sana dönelim. Sanki kronometreyle yarış ölçüyor ya da miligramla ilaç tartıyor gibisin. Gün olur böyle boşalır. Aldatma olayına gelince; ihanet her erkeğin içinde bir tohum gibidir. Kiminin içinde çürür, fırsat bulanın da bahçesinde sarmaşık olur. Yani kısacası bu tür denetlemeler ters teper, delinin aklına taş getirir.

Bana yalan mı söyledi?

Uzun süredir bir hanım ile beraberim. Yaşça benden büyük. Bana kız olduğunu söylemişti. İlişkiye girdik ama kanama olmadı. Acaba kız değil de bana yalan mı söylüyor?

CEVAP Yavrum, ne yapacaksın? Kız ya da kadın olsa ne yapacaksın? Haftaya nikahı mı basacaksın? Anana, babana ‘Gelin adayı’ diye mi göstereceksin? Varsayalım ki bozulmuş. Hesabını mı soracaksın? Değerli okurum, bulmuşsun bir nimet, kaşıklamaya devam et. Evlenecek bile olsan kendi yaptığın densizliğini ona yükleme, esnek kızlık zarı diye düşün. Ona göre yolunu çiz.

Erken mi?

19 yaşındayım. Günde 2-3 kere mastürbasyon yapıyorum. Artık kendime hakim olmakta zorlanıyorum. İlişkiye girmek için erken mi?

CEVAP Değerli okurum, zamanı gelmiş gibi görünüyor ama bana sorarsan biraz erken. Ancak, sana fiziksel ve ruhsal sorun yaratmayacak ortamda, vicdanının da el verdiği bir pozisyon yakalarsan ve de aday kızımızı da bu yolda harcamazsan deneyebilirsin. 21-22 yaşını da aşmamalısın.

Geneleve gideceğiz ama...

Kimseyle ilişkiye girmedim. Arkadaşlarla geneleve gitmeye karar verdik ama ben kendime güvenemiyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP Değerli okurum, 1 yıl daha sabret. Bir yılın sonunda bana mail at. Ruhun olaya alışsın. Orada rastlayabileceğin olumsuzluklara psikolojin direnç kazansın.

Gebe kalır mı?

3 yıllık ilişkim var. 3 hafta önce beraber olmak istedik ama tam birleşme ve boşalma olmadı. Kızlık zarı da yırtılmadı. Gebe kalırım diye korkuyorum. Gebe kalma ihtimali nedir?

CEVAP Değerli okurum, bir şey yok, korkma. Bundan sonrasına dikkat et.

Kızlık zarım yırtıldı mı?

20 yaşındayım. Erkek arkadaşımla yüzeysel seviştik, o sırada kan geldi. Adet dönemime 2-3 gün vardı. Kanama 2-3 gün sürdü sonra da kahverengi bir sıvı geldi. Bana yardım edin.

CEVAP Sevgili okurum, galiba yırtıldı. Kesin emin olmak için kadın doğum uzmanına gitmelisin. Bakalım ne diyecek? Bize ona göre tekrar yazarsın. Sana doğru yolu gösteririz.

Adeti gecikti

Kız arkadaşımla ilişkiye giriyorum ama boşalmıyorum. Sadece zevk suyu geliyor. Kız arkadaşımla 4 aydır beraberiz. Sevgilimin adeti gecikti. Bunun ilişkimizle bağlantısı olabilir mi?

CEVAP Sevgili okurum, bunun gebelikle bağlantısı söz konusu. Hemen bir gebelik testi yaptırın. Zamanı uzatmayın. Eğer gebe ise çözüm arayın.

Hamile kalmış olabilir mi?

23 yaşındayım ve nişanlıyım. Kızın vajinasına meni bulaşmış olabilir. İlişkiden sonra adet görmesi gerekiyordu ama gecikti. Acaba hamile kalmış olabilir mi?

CEVAP:Değerli okurum, adet gününe 5-6 gün kala yapılan birleşmelerde gebe kalma şansı çok azdır. Ama doğanın sürprizleri olabilir. Seninkisi gebe kalmadı, birinci neden bu. İkinci neden: O kadar yüzeysel bulaşmalarda da gebe kalma şansı yine zayıf. Bu kez atlattın geçmiş olsun.

İkinci birleşmede zorlanıyorum

28 yaşındayım, nişanlım 23 yaşında. Bir kere ilişkiye girdikten sonra ikincisi için en az yarım saate ihtiyacım oluyor. Ama nişanlım bu konuda sorun yaratıyor. İleride bu konuda sıkıntı yaşamak istemiyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP Değerli okurum, sorun partnerinde. O erkekleri ve cinselliği bilmiyor. Erkekleri bitmez tükenmez bir şey sanıyor. Oysa öyle değil. İkinci birleşme için 30 dakika uzun bir süre değildir. Ama sorun erken boşalma ise mutlaka tedavi edilmeli. Şimdilik böyle idare edin.

Mastürbasyon yapınca yüzde sivilce çıkar mı?

CEVAP Çıkmaz oğlum, niye çıksın ki? Elini, yüzünü temiz tut, kolonyalı pamukla yüzünü sil.

Çok midem bulanıyor

19 yaşında kızım. Erkek arkadaşım boşalınca midem bulanıyor. Neden böyle oluyor?

CEVAP Alışman lazım sevgili yavrum, alışman.

Penis büyütücü alsam

Piyasada satılan penis büyütücü haplar var. İşe yarıyor mu? Tavsiye eder misiniz?

CEVAP Değerli okurum, nasıl tavsiye edeyim ki? Eğer öyle bir şey olsaydı ben çok rahat ederdim. En azından kimseden ‘Benimki küçük mü acaba’ diye mail almazdım. Çoğunuzun da ruh sağlığı yerinde olurdu. Doğa neylerse güzel eyler, işine fazla karışmayalım, haplara alışmayalım, asla işe yaramaz.


GÜNÜN SÖZÜ: 
Özverinin azı kızdırır, çoğu azdırır, orta dozu kazandırır. H.D.

14

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder