Fanteziler işe yarar

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Erkeklerin çoğu erken boşalmadan dert yanıyor, evliliklerinin tehlikeye girdiğinden söz ediyor. Bir de geç boşalanlar var. Bu durumda olanlara en iyi tavsiye fantezilerini kullanmaları. Çünkü uzun süren ilişki hem kadını hem de erkeği yorup rahatsız edebilir

BÖYLE SORU YOK!

Ya alay ederlerse?

20 yaşındayım, penisim 13-13.5 santim. Bana küçük geliyor. Alay ederler diye hiçbir kızla ilişkiye girmedim. Ne yapacağım?

CEVAP Değerli okurum, yıllar önce yaşadığım bu olayı yeniden yazıyorum. Ankara’dan 50 yaşlarında bir bürokrat aradı, sorular sordu. Yanıtlardan memnun. “Hocam son” dedi ve “Penis ne kadar olmalı?” diye soruyu patlattı. Ben de ‘Anatomi kitabında 15 santim yazar’ dedim. Telefonda yüksek sesle bir oh çekti. ‘Ne oldu üstad?’ dediğimde “17 santim 2 milim” demez mi? Şok olmuştum. Şu 2 milim nasıl ölçülür? Cetveli tene batır, yarım santim gömülür. Çoluk çocuk sahibi, sosyal statüsü iyi olan bu kişi 2 milimi kendisi için bir artı değer görüyorsa, sen de normal boyuttaki penisini küçük sanabilirsin, sakın haa! Küçük falan değil, keyfin nasıl istiyorsa öyle yaparsın.

GÜNÜN SORULARI

Spermler içinde durmuyor

Karımla ilişkiye giriyoruz ama spermlerim onun içinde durmuyor, hep akıyor. Ne yapmamız gerekiyor? CEVAP Değerli okurum, daha 2 gün önce yazdım. Meni yani spermler vajina içinde kalmaz. Ayağa kalkınca dışarı akabilir. Sorun meninin çokluğunda daha fazla görülür. Spermler (meni) vajinanın alt tarafında rahmin ağzına bitişik bir çukurda toplanır. Spermler oradan rahme ve döllenme borularına geçerek yumurtayı aşılar. Eğer çocuk istiyorsanız ilişkiden sonra eşin hemen ayağa kalkmasın, sırt üstü yatsın, ayağının altına iki yastık koysun. Derin derin soluk alırken, karın kasları yumuşak 0olsun ve nefes verince içeri çöksün. Eğer sperm sayın yeterliyse büyük ihtimalle karın 3 ay içinde gebe kalacaktır. Sorun devam ediyorsa, bak alt komşumuz jinekolog Op. Dr. Hande Akbaş sizin için elinden geleni yapacak.

İlk gece ne yapacağım?

1 hafta sonra evleneceğim. Eşim 18 yaşında. İlk gece ne yapmalı, ona nasıl davranmalıyım? CEVAP Değerli okurum, yöntem kolay. Hiç dert etme. Doğanın altın direksiyonlu arabasına bindiniz. Sistem kendi kendine çalışacak. Senin yapacağın yuvasından yakaladığın kuşu kendine alıştırmak gibi. Kesinlikle onu korkutma. Borcunu ödemeyen adamın üzerine gider gibi olma. “İllaki bu gece olacak” diye tutturma. Ayrıca kendini de yorma. İlişkiden önce oturun konuşun. Aceleniz ne? Önünüzde bitmek bilmeyen yıllar var. Kuşunu elinle sıvazlayarak severken güzelliğine övgüler düzeceksin. Onu görmek için düştüğün komik bir durumu ona anlatarak güldüreceksin. Hemen yatağa da geçmeyeceksin. Ya çay içersiniz ya da dondurma yersiniz bilmem. Önce “Oh be” diye giysilerinizle el ele uzanın, gerisini kendi akışına bırakın.

[[HAFTAYA]]

***

Erkeklerden korkuyorum

28 yaşında kızım. Erkeklerden korkuyorum. Onların art niyetlerinin olacağını düşünüyor, hastalık kapacağımı sanıyorum. Günün birinde evleneceğim. Bir erkek arkadaşımla çay içecek bile olsam sakinleştirici alıyorum. Ne yapayım?

CEVAP

Sevgili okurum, sendeki durumda korku ve takıntılı fikirler birlikte seyrediyor. Günün birinde bir erkekle hayatını birleştireceksin. Burada hesaplamamız gereken risklerin oranı. Kötü bir şey olursa; ya evlilik biter ya da mikrop kaparsan tedavi olursun. Ama bir 10 yıl daha bu korkularla yaşarsan, yaşamsal fırsatların çoğu uçup gider. Hadi yavrum, sana iki yol gösteriyorum. Biri korkularla devam, öteki eline kılıcını al, korkularının üzerine bir saldır ki ortada korku falan kalmasın.

Sperm kokusundan nefret ediyorum

26 yaşında, 3 aydır evli kadınım. Cinsel ilişkiye girdiğimizde eşimin spermleri çok kötü kokuyor. Ben çok tiksiniyorum. Cinsellikten soğumaya başlarsam ne olacak?

CEVAP

Sevgili okurum, sperm sarımsak kokusuna benzer. Bazı kadınlar bundan hoşlanır. Umarım kocanda iltihap gibi bir durum yoktur.

Boşalmam çok geç

26 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye girdiğimizde boşalmam 2 saat sürüyor. Bunun nedeni nedir? Ne yapmam gerekiyor? Kadınlar sürekli benden kaçıyor.

CEVAP

Değerli okurum, boşalma mekanizması beyinsel bir olay. Beyinden gelen iletişim ve emirlere, boşalmayı sağlayan yapıların da harekete geçerek cevap vermesi gerekiyor. Bu aralarda bir yerlerde zorlanma var. Uygun bir partner veya sevgiliyle evlendiğinde beyni harekete geçirecek fantezilere ağırlık verirsen olayın bir zaman diliminde çözüleceğini sanıyorum.

Mastürbasyon yapmayınca penisimde ağrı oluyor

15 yaşındayım. Her gün 3 defa düzenli olarak mastürbasyon yapıyorum. Eğer yapmazsan cinsel organım kabuklanıyor ve çok ağrıyor. Sizce neden böyle?

CEVAP

Sevgili yavrum, sen yardım sınırını zorlamışsın. Elimi uzatamayacağım noktalardasın. Yani bir göl ya da bataklık düşün. Yaş 15, günde 3 kere mastürbasyon. Bu ne hız, bu ne tempo? Bu işin sonu nereye gider? Beyninin bütün enerjisini cinselliğe ayırırsan karın doymadan cinsellik nasıl olur? Hadi bakalım çabuk terk et mastürbasyonu. Okul seni bekliyor.

Benimle ilişkiye girer mi?

18 yaşındayım. Yıllardır hayal ettiğim kızı tavladım. İlişkiye girer mi? Nasıl ikna ederim?

CEVAP

Değerli yavrum, ne istiyorsun el alemin garibinden? Çek elini üstünden, arkadaş olun, dost olun, duygusal yaklaşımlarla birbirinizi tanıyın. Sonra düşünelim bakalım tavlama mı, avlama mı?

Eşim memnun ama...

Cinsel organım çok küçük. Arkadaşlarımınkini görünce çok kıskanıyorum. Eşim bana “Boy önemli değil, ben memnunum” diyor. Ama ben yine de bunu kafama takıyorum.

CEVAP

Değerli okurum, buna karar verecek ne sensin, ne ben ne de başka biri. Karar yüksek makamdan çıkmış. O da senin sevgili eşin. “Önemli değil, ben memnunum” diyorsa bize de lokum yemek düşer.

Boşalamıyorum

14 yaşındayım. 1 yıldan beri mastürbasyon yapıyorum ama boşalamıyorum. Sizce bunun sebebi nedir?

CEVAP

Sevgili yavrum, daha çocuksun. Delikanlı olduğun zaman boşalacaksın. Az kalmış. 1-2 yıl içinde gerçekleşecek. Biraz acele ve hızlı davranıyorsun. Sabırlı ol ve iradeni kullanmayı öğren.

Hiç zevk almadım

25 yaşında, nişanlı kızım. Nişanlımı 7 aydır görmüyordum, telefonla konuşuyorduk. Geldi, bir şeyler yaşadık. Ama ben bundan hiçbir zevk almadım. Ne yapmam gerekiyor? Ne olur bana yardımcı olun.

CEVAP

Sevgili kızım, hiçbir şey yapman gerekmiyor. Alışman, beklemen ve kendini yargılamaman gerekiyor.

Mastürbasyon sivilce yapar mı?

Mastürbasyon yapınca yüzde sivilce çıkar mı?

CEVAP

Çıkmaz oğlum, niye çıksın ki? Elini, yüzünü temiz tut, kolonyalı pamukla günde 3 kez yüzünü sil.

Kız arkadaşım gebe mi?

10 gün önce kız arkadaşımla sürtürme yoluyla ilişkiye girdik. Bu sırada ondan kan geldi. Kızlığı bozulmuş mudur? Son günlerde kahverengi akıntıları oluyormuş. Sizce hamile kalmış olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, zar incinmiş olabilir. İçeriden gelen kahverengi sıvı rahimden gelen bir olay olsa gerek. Örneğin, kan ya da iltihap. Şu aşamadan sonra kız arkadaşını bir jinekolog arkadaşımız görsün derim.

GÜNÜN SÖZÜ

Nankörlük asla onulmaz bir yara gibidir. Üzerine ne denli pomat sürseniz o denli azar. H.D.

Yazarlarımızdan

08 Mayıs 2021, Cumartesi 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder