Iki kisilik mutluluk...

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadınlar, sevecen ve esprili erkeklerden hoşlanır. Yatak odasındaki mutluluğun sırrı da burada gizli. Kadınına karşı yumuşak davranan, kalbini kırmayan ve hep kendini düşünmeyen erkek kazanır. Böyle olursa cinsellik her iki tarafa da mutluluk getirir

İlişkiden tiksiniyorum

18 yaşında kızım. Cinsellik denince tiksiniyorum. Erkek arkadaşım ilişkiye girmek istiyor. Sizce bunun nedeni nedir?

CEVAP

Sevgili okurum, gençsin, hazır değilsin, zamana ihtiyacın var. Ama bu tiksinmeye sınır koymak gerekir. Erkekleri cinsel varlıklar gibi değil, arkadaşlar, güvenilir dostlar gibi gör. Zamanı gelince uyum sağlayacaksın. Dahası büyük bir gönül açılımı ile bağımlı hale bile gelirsin.

Canı yanıyor

24 yaşındayım. Kız arkadaşımla düzenli cinsel hayatımız var. İlişkide vajinasının sızladığını söylüyor. Bu yüzden yarıda bırakmak zorunda kalıyoruz. Ne yapmamı önerirsiniz?

CEVAP

Değerli okurum, tahmin ediyorum zorlama var. Kızın yavaş, sevecen ve yumuşak hareketlere ihtiyacı olduğunu sanıyorum. Sen sert davranıyorsun. Malumunuz orası narin dokulardan oluşuyor. Dikkatli ol.

Bozuldu mu?

18 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik, kan gelmedi. Kızlık zarım bozulmuş mudur?

CEVAP

Sevgili okurum, kızlık zarın zedelendi. Üst tarafını ne sen sor, ne ben söyleyim. Ne sen kafaya tak ne ben yorulayım. Şimdilik unut. Bundan sonraki davranışlarında sebep sonuç ilişkilerini düşünerek bir yol izle.

Utanıyorum

23 yaşındayım, penisim 7 santim. Arkadaşlarım çok küçük diye moralimi bozuyor. Çocuğum olmaz mı? Bana yardım eder misiniz?

CEVAP

Değerli okurum, üroloji uzmanı arkadaşımıza giderek onun muayenesinden geç. Teknik olarak ne yapılabileceğini ondan öğren. Kilon varsa, yağları erit. Bunlar önemli konular. Mektupla çözülmez.

İlaç önerir misiniz?

Benim sorunum erken boşalma. Bu sorun için bana ilaç önerir misiniz yoksa doğal yollarla tedavisi mümkün mü?

CEVAP

Sevgili okurum, ilk önce evli olman gerekir. Uzaktan ilaç olmaz. Doğal yolla tedavi için evlilik koşullarının da oluşması gerekiyor. Ama erken boşalma oturmuşsa onun da tedavisi var.

İltihap mı?

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Penisin yarısı vajinama girdi, kan gelmedi. Zarım esnek mi yoksa evlenince kan gelir mi? İilişkide yanma oluyor. İltihaptan mı?

CEVAP

Değerli okurum, yanmalar iltihaptan. Bu birleşmede vajinan esnedi. İlerideki bir birleşmede penisi çapıyla da ilgili olarak kanayabilir de kanamayabilir de. Bence iltihabın dışında tedavide yapılacak bir şey yok. Esnekse “Esnektir” diyeceksin.

Gelişir mi?

16 yaşındayım. Vücut geliştirme için spor salonuna gidiyorum. Vücudum gelişiyor, acaba cinsel organım da gelişir mi?

CEVAP

Gelişir yavrum, gelişir. Zamanı gelince de çalışır yavrum. Ancak bir engeli var, alışması lazım. Zamana ihtiyacı var. Sadece kilo alma.

Kız hamile kalır mı?

Kız arkadaşım ile sevişirken onun üzerine boşaldım. Hamile kalır mı?

CEVAP

Sevgili okurum, hamile kalması zayıf bir ihtimal. Ama olabilir de. Dikkat, dikkat, dikkat!

Günde 5 mastürbasyon zararlı mı?

17 yaşındayım, günde 5 kere mastürbasyon yapıyorum. Çok mastürbasyon yapmak zararlı olur mu? Ne olur yardım edin.

CEVAP

Değerli yavrum, tabii zararlı. Sen tüm işlerini, okulunu bir yana bırakmışsın, hayatını mastürbasyona adamışsın. Bir an önce azaltmaya bak ama bunun için kendinle kavga etme. Haftada 2-3’ten şaşma.

İsteksizim

18 yaşındayım. Haftada 4 kez mastürbasyon yapıyorum. 2 haftadır isteksizim. Geç yatıyor, sigara içiyorum. Acaba nedeni bu mu?

CEVAP

Sevgili okurum, tedavi için reçeteni yazıyorum. Sigarayı bırak. Yatıp kalkmanı düzene koy. 1-2 hafta perhize gir. Bırak organ da, ruhun da dinlensin. Enerjin kümelensin. Sen karışma.

Ya tatmin edemezsem...

18 yaşındayım. Penisim 10 santim. Küçük olduğunu düşünüyorum. Kız arkadaşımı tatmin edemem diye korkuyorum. Boyutu normal mi?

CEVAP

Edersin çocuğum edersin. Kendini cinselliğini, bu konuyla ilgili bilgileri öğren. Kız arkadaşının ve eşinin önce ruhunu fethet. Sonra hepsi arkadan gelir.

BÖ Y L E S OR U Y O K !

Neden uzamıyor?

16 yaşındayım ve 100 kiloyum. Ergenliğe girdiğimden beri cinsel organımın sertleşmiş hali 7 santim. Sizce penisim neden uzamıyor?

CEVAP

Yavrum, bu köşeyi okumazsan nasıl ve nereden bilgileneceksin? Bu konuda tek bilgi kaynağınız bu köşe. Benim senelerce yazdığım bu tür sorulara yanıtımı okumuyorsan, ben kişiye özel yani bire bir mi yazayım? Bu bana haksızlık olur. Bundan sonra okuyacağına söz ver, ben de sana bilgi vereyim. Zamanla öteki eksikliklerini tamamlayayım ve seni tam bir delikanlı yapayım. Penisin kasık yağı içinden dışarı çıkamıyor. Sorunun bu. İn 65 kiloya. Bak tam 12 santim. Bu da eşine ve sana yeter. Çünkü bilim böyle der..

GÜNÜN SORULARI

Ailem beni evlendirecek ama...

22 yaşındayım, erken boşalıyorum. Bu sorunla başa çıkamıyorum. Ailem benimle ilgili evlilik hayalleri kuruyor ama ben evlenme fikrinden uzaklaşıyorum. Ne olur bana yardımcı olun.

CEVAP

Değerli okurum, dereyi görmeden paçaları sıvayacağına, bulutu görünce yağmur yağacak diye pardesü ve şemsiyeni yanına alacağına biraz sabretsen diyorum. Ava çıktın, kuş yok. Silahta da mermi çok. Akşama ne yiyeceksin? Tabii ki kendi pişir, kendi ye durumuna sarılacaksın. Elbette annen, baban seni evlendirmeyi düşünecekler. Onların kafasında bu işin erkeni geçi yok ki ince hesaplarla kafalarını yorsunlar. Hesapları açık. Sana uyumlu bir kız buldular. Evlendin, 1 yıl sonra da çocuğun oldu. Anan, baban kardeş mardeş muradına erdiler. Sen çatıda dertleniyorsun. Hiç merak etme. Hadi sana bir kıyak çekeyim. Bu konunun tedavisi var. Doğru uzman, doğru hesap oldu da bitti maşallah!

Seksten hiç hoşlanmıyorum

30 yaşındayım, 10 yıllık evli kadınım. Eşimle ilişkiye zorla giriyorum. Seksten hiç hoşlanmıyorum. İlgiye ve sevgiye açım. Ne yapacağım?

CEVAP

Sevgili okurum, ‘Kadının Adı Yok’ kitabı bilinenin adını koyan bir yapıttı. Ardından bu konuda neler neler yazıldı. Geldiğimiz durum şimdilik kadına şiddet ve cinayetlerle noktalandı. Sorunun evlilik oyunundan değil, evlilik piyangosundan kaynaklanıyor. Körebe oynadın, tuttuğun adam böyle çıktı. Yat yatağa, canın isteyince kalk atağa, tak fişi, bitir işi... Dön arkanı kadına, dal derin uykuna. Evrensel sorunlarımızdan biri bu. Şimdi ne yapacağız? Eşine dolaylı nasihat ya da tedavi uygulayamayacağımıza, üstelik sen de bu konuda ağzınla kuş tutsan eşin onu göremeyeceğine göre, “Ya kaderimmiş” diyecek ya da eşini bir doktora götürmeye ikna edeceksin. Bu da olmazsa şansını yenileyeceksin!!!

14

Yazarlarımızdan

22 Ekim 2020, Perşembe 10:20
22 Ekim 2020, Perşembe 10:06
22 Ekim 2020, Perşembe 10:05
22 Ekim 2020, Perşembe 09:27
Sıradaki haber yükleniyor...
holder