İlgi sarhoşu olmayın

02 Eylül 2015, Çarşamba 05:00
AA

Gençlikte kavak yelleri başta eserken yanlışlar da birbirini izler. Bu yüzden dikkatli olmak, kendini korumak, kimseyi incitmemek şart! Çevrenizden ilgi görüp beğenilebilirsiniz. Ama bunun sarhoşluğuna kapılıp hata yapmayın ve ruhunuzu incitmeyin

BÖYLE SORU YOK!

Kara kara düşünüyorum

21 yaşındayım, penisim büyük. Evlilikte sorun olur diye kara kara düşünüyorum. Ne yapayım? RUMUZ: RAP CEVAP Değerli okurum, 15 yaşındayken bu konuda hep ak ak düşünüp arkadaşlarının arasında birinci geldiğin zaman mutluydun. Sanıyordun ki büyük sermaye gibi bu büyük umut da her kapıyı açacak. Ne yazık hayal saltanatın kısa sürdü. Kullanılmayan kılıç kınında adeta çürür. Genellikle birinin mutsuzluğu bir başkasına mutluluk olur. Şu anda 15 santim normal penisini küçük sanıp komplekse giren binlerce erkeğe bu yazıyla güven verdin. Bunu da olumlu hanesine yazalım ve önerilerimize başlayalım. Önce kara kara düşünmeyi unut. Evlilikte sorun olur mu dersen uygun bir adayı bulmanın yolunu tut.

[[HAFTAYA]]

GÜNÜN SORULARI

Erken boşalmaya çözüm istiyorum

47 yaşındayım, 24 yıllık evliyim. Benim sorunum erken boşalma. Sprey, krem istemiyorum. Kalıcı bir çözüm istiyorum. Bana yardım eder misiniz?CEVAP 24 yıllık çile... Yani yürek yarası ya da penisinin kalleşlik numarası değerli okurum. Spreyle uyuşsun, pomatla uyuşsun olmaz, “İstemiyorum” diyorsun. Elimizde ne kaldı? Bitkisel pazar. Onlara da ben inanmıyorum. Bu konuda etkili olacak yöntem için de uzaktan yardım diliyorsun. Elimizde dededen kalma okuyup üfleme kalıyor. Ancak benim nefesim 3 kilometreden uzağa etkili olamayacağından aldı beni bir düşünce! Oysa eşin nasıl içtenlikle beklemişti bizden gelecek şifayı. Onun umudu 15 dakika. Şöyle bir yakalasa haftada, ayda. Ne olurdu gerisini söylemiyorum. Herhalde seni dışarı çıkarmazdı diye tahmin ediyorum. Neyse biz bu işlere fazla karışmayalım, bilimin yolundan ayrılmayalım, boş tencereye maydanoz olmayalım.

Günde 6 kez mastürbasyon yapıyorum

1 günde 6 defa mastürbasyon yapıyorum. Acaba daha fazla yapsam sorun yaratır mı? İleride bana dert olur mu? CEVAP Hesap yapmayı çok severim değerli okurum. Hafta 7 gün, 1 gün tatil kalır 6 gün. 6 mastürbasyon sayısı kendini iş günlerine göre ayarlamış. Yılda 1 ay izin, 15 gün de bayram seyran, 7 gün de ekstra hesap eder 52 hafta. Bu günleri de çıkardığımız zaman iner sayı haftada 4’e. Vallahi Einstein hesabından daha zor bir durum bu. Haftada 1 günü Hoca’nın hatırına ayırırsan sayı düşer 3’e. Sana kıymayayım iki haftada 1 günü de ben hediye yollayayım. İşte hesabın, haftada 3-4 bizim kuralımız. Oldu da bitti maşallah, böyle gidersen işler ileride sarpa sararsa ağlamazsın inşallah!

* * *

Sevgilim gebe mi?

Kız arkadaşım ve ben 19 yaşındayız. Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ama ikimizin de üzerinde pantolonlarımız vardı. Ben kızın üzerine boşaldım. Acaba hamile olma ihtimali var mı? CEVAP Değerli okurum, yok yok.

Sivilcelerin sebebi mastürbasyon mu?

15 yaşındayım. Penisimin üzerinde leblebi büyüklüğünde bir sivilce çıktı. Her gün bir kez mastürbasyon yapıyorum. Acaba ondan olabilir mi? CEVAP Sevgili yavrum, ondan değil. Ama sivilceden sana mektup var. Sen okuyamıyorsun ama ben okudum. “Gün aşırı yap” diyor. Yani bana elçilik yapmış. Bu söze uysan iyi olur.

Kızlar beni istiyor ama...

21 yaşındayım, yakışıklıyım. Kızlar beni çok beğeniyor. Fark ettim ki ben kızlarla değil, kızlar benimle birlikte olmak istiyorlar. Bu da beni isteksizleştiriyor. Ne yapmam lazım? CEVAP Değreli okurum, normaldir, kızların yoğun ilgisi karşısında (!) sıkılmış olabilirsin. Bir kız arkadaş seç. Çokluğun karmaşasında ruhunu yormak yerine sevdiğin bir kızın duygusallığında huzur bul, ruhunu dinlendir. Tabii ki cinselliğine de bu yönde geçit ver ki, sonunda bir olumsuzluğa toslayıvermeyelim. Üstü örtülü de olsa aman ha mesaja dikkat et!

Prezervatif almaya paramız yok

19 yaşındayım. Kız arkadaşımla 5 aydır birlikteyiz. 4 aydır ilişkiye giriyoruz. Prezervatife paramız olmadığından aynı prezervatifi 7-8 kez kullanıyoruz. Bazen patlıyor. Patlayan prezervatifin içinden akan spermler sevgilimin hamile kalmasına neden olur mu? CEVAP Değerli okurum, ihtimaller az olmasına karşın olabilir. Artık bir prezervatif parasını bile düşünecek durumda iseniz bu iş fazla lükse kaçmış. Derslerinize, kitabınıza, yemeğinize dikkat edin. Başınızı da belaya sokmayın.

Tecrübeli birini nereden bulabilirim?

23 yaşında kızım. Bu zamana kadar pek çok kişiyle ilişkiye girmiş olmama rağmen deneyimli biriyle karşılaşmadığım için bir türlü tatmin olamadım. Acaba tecrübeli birini nereden bulabilirim? CEVAP Sevgili okurum, atasözü var ‘Aramakla bulunmaz meğer ki rastgele.’ Benim tek tedirginliğim ararken, ararken ayağın kayıverir. İşte o zaman aradığını bulamamak bir yana bütün var olanların da uçar gider. Hadi bakalım kolay gelsin araştırmacı hatun. Bir de böyle moda isim koyalım. Akılcı ve dikkatli yola devam.

Delik çıktı, ne yapacağız?

2 hafta önce bir kızla ilişkiye girdim. Ancak kullandığım prezervatif delik çıktı. Sizce kız hamile kalmış mıdır? CEVAP Sevgili okurum, aynı soruyu ben de soruyorum: Acaba kaldı mı? Bekleyip görelim.

Gebe kalmış mıdır?

18 yaşındayım. Kız arkadaşımın cinsel organının üzerine boşaldım. Acaba bir tehlikesi var mı? CEVAP Sevgili okurum, tek yönlü bir bilmece. Yanıtı evet ya da hayır. Gözümü kapattım, parmağımla ihtimallerden birine bastım. Gözümü açtım, hayır çıktı. Eee bu kadar da kadere inanalım. Benim parmağım oraya boşuna gitmedi. Olayı metafizik güçler bakımından düşünürsek, umarım doğru yola gitmiştir. Ama orada bir aldatmaca varsa, şeytan işe karışmışsa yüzde 1’lik bir oranla da sorunun yanıtı evet olabilir. Bekleyelim görelim.

Kızlara çok uzağım

Cinsel organım tam sertleşmiyor. Bu yüzden kızlara karşı soğukluk yaşıyorum. Bu da beni etkiliyor. Arkadaş çevrem benimle sürekli alay ediyor. Bunalımdayım. Ne yapayım? CEVAP Değerli yavrum, sen kendi kendini olumsuz telkin altına almışsın. Korku, heyecan, panik, kuşku ya da sürekli kendini denetim altına alman penisin ereksiyonunu etkiler. Bana göre sapasağlam bir delikanlısın. Kızlarla arkadaş ol. Başlangıçta cinselliği arka plana at. Zamanı gelince o flört biçiminde devreye girer sen de alışırsın.

İlişkiye girerken canım yanıyor

23 yaşında kızım. Nişanlımla ilişkiye girdim, kan gelmedi. Benim zarım sanırım esnek. İlişkiye girerken çok acı çekiyorum. Sanki içim patlayacak gibi oluyor. Bunun nedeni kızlık zarımın esnek olması mı? CEVAP Sevgili okurum, acının kızlık zarıyla ilgisi yok. İster istemez kendini kasıyorsun. Refleks olarak iradeye bağlı olmayan bu kasılmalar karın kaslarında da oluşunca vajina dışarıdan sıkışır ve acı hissedersiniz. Burada bütün rol erkeğe düşüyor. Tabii ki penisin boyutu da önemli bir rol oynuyor.

GÜNÜN SÖZÜ

Evrenin sonsuzluğunu sadece düşüncenin hızı aşar. H.D.


 

Sıradaki haber yükleniyor...