İlişki rayına girince...

11 Temmuz 2017, Salı 05:00
AA
Kadının orgazm sorunu zaman geçtikçe, ilişki yerine oturdukça, eşlerin uyumu arttıkça çözülüyor. Mutluluk için kadın kadar eşine de görev düşüyor. Erkek, kadının ruhunu okşamalı, cinselliğe alıştırmak için elinden geleni yapmalı ki huzur olsun. 

BÖYLE SORU YOK!

3-4’ten aşağı düşmüyorum


Yaşım 49, delikanlıyım. Eşimle her gece 3-4’ten aşağı düşmüyorum ama hep fazlasını istiyorum. Ne yapmam lazım?

CEVAP

Değerli okurum, ilişki kalitesi delikanlılık olsaydı gençler hava alırdı. Şöyle ki: Orta yaşlardaki deneyim, anlayış, korumacı hale cinsellik tecrübesi de eklenince havalar lodostan, titretici poyraza çevrilir. Sen ki yaşınla erkekliğin doruğundasın. Bu uzman raporudur. Ama kullanmada acemisin ve pusulayı şaşırmış gibisin. Senin durumunu bana tayfaların haber verdi. İki şapşup bir, iki tak tuk iş bitti, gemi karaya oturdu. Bana göre erken boşalman var, tedavi ettirmen gerekiyor, Haydar Hocan da sonucunu bekliyor.

Küçültmek mümkün mü?

26 yaşında, nişanlı kızım. Nişanlımın penisi çok büyük. Birlikte olduğumuzda canım yanıyor. Nişanlımı seviyorum. Acaba cinsel organının küçültülmesi mümkün mü?

CEVAP

Mümkün değil sevgili okurum. Bu nedenle bir başkasını bul, onunla evlen demek bize, aşka ve insanlığa uymaz. Sen bu mailin ile topluma bir mesaj verdin. Yani ey ahali, bu organının büyüğünü hayal etmek bahçede çiçek çapası yerine kazmayı düşünmek gibidir demeye getirdin. Ödül olarak ben de sana, evlilik okeyini verdim. Ancak idareli kullanmanın yöntemlerini ve de gereken bilgileri birlikte bir uzmana gidip almanızı öneririm ki vebal altında kalmayayım.

İlişkiye girince kızdan soğuyorum

İlişkiye girdikten sonra kişiden soğuyorum, yüzünü dahi görmek istemiyorum. İlerde sorun olur mu?

CEVAP

Değerli okurum, yaşla baş arasında bir denge ve ortaklık vardır. Gençlik yaş dinlemez “İllaki” der. Baş devreye girer ve pazarlık başlar. Yaş hep istek yönünden direnir. Baş binbir dereden su getirir. Sonunda yaş galip gelir. Yanlışın bedelini ise, çoğu zaman bedene, akla ve geleceğin kazanımlarına ödetir. Bak işte seninle girdik bir tünele, çıkamıyoruz. Yan yollara sapıyoruz. Yaş kaç yaş? Neyse, ruh doymadan bedenin doyumu anlıktır. Bu nedenle durumun anormal değildir. Ruh doyumuna beden girerse okyanusa bile demir atılır, gemin batmaz!

Çok geç boşalıyorum

Sürekli geç boşalıyorum, yeni sevgilim artık ilişkiye girmek istediğini söylüyor. Ne yapabilirim?

CEVAP

Değerli okurum, herkes uzun süreyi mumla arar. Ne yapalım böyle gidecek bir süre. Fantezilerini kullanır, partnerinden de yardım görürsen ilişkilerinin süresi normale iner diye düşünüyorum.

Sevgilim erken boşalsa?

18 yaşındayım, erken boşalıyorum. Kız arkadaşımla ilişkiye girmek istiyorum. Onun erken boşalması için ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, senin erken boşalman evlilik koşulları oluştuktan sonra tedavi edilirse iyi olur. Sakin ol, heyecanını yenmeye çalış. Kızla beraberken cinsellik dışındaki konulara ağırlık ver. Dikkatin dağılsın. Cinsel birleşmeye de girip hem sen mahçup olma, hem de kızı düş kırıklığına uğratma. Çünkü daha çok gençsiniz.

İkinciyi istemiyorum

40 yaşındayım, 5 yıllık evliyim. İlişkiyi seviyorum ama erken boşalıyorum. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, tedavisi var. Tedavi olursun ve hayatı dilediğin gibi yaşarsın.

Büyük diye çok acı çekiyorum

30 yaşında, 3 yıllık evli kadınım. Eşimin cinsel organı çok büyük, acı çekiyorum. Acaba küçültmenin bir yolu yok mu?

CEVAP

Sevgili okurum, haklısın doğrudur. Eğer kocan kendini idareli kullanmayı öğrenmez, senin bu yakınmalarını önemsemezse hem ruhsal durumun bozulacak hem de cinsel mutluluğu tadı tuzuyla yaşayamayacaksın.

Kız hamile kalmış mıdır?

19 yaşındayım. Kız arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim. Ama prezervatif yırtıldı. Ben hemen geri çekildim. 1 saat sonra eczaneden ertesi gün ilacı aldık. Ama içimde hâlâ şüphe var. Acaba kız arkadaşım hamile olabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, uzaktan teşhisle kızın kalmama olasılığı yüzde 99. Yüzde 1’e de sen razı ol ve bekle.

İlk denemem hüsran oldu

21 yaşındayım. Bugüne kadar hiç ilişkiye girmedim. İlk denemede ereksiyon olamadı. Bunalıma girdim. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, ilk birleşmede pek çok genç ereksiyon olmaz. O heyecanla olur mu? O heyecanla doğru yolda bile yürüyemezsin, doğru dürüst konuşamazsın. Tecrübe en iyi hocadır. Tecrübe de adım adım zamanla kazanılan bir yetenektir. Hiç kaygılanma keyfine bak.

Neden kan geldi?

21 yaşındayım. Kız arkadaşım da sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Adet zamanı olmadığı halde kanama oldu. Bunun sebebi ne olabilir?

CEVAP

Sevgili okurum, kızlık zarını incittin, belki de daha ileri gittin. Bu olay hakkında görmeden karar vermek zor. Bu ihtimal yüzde 50 dolaylarındadır, haberin olsun.

Cinsellik bana kâbus gibi geliyor

38 yaşında, 2 çocuk annesiyim. Eşimle birleşmeden zevk alamıyorum. Bu yüzden almayınca cinsellik kabus gibi. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Sevgili okurum, orgazm olamaman nerdeyse kadınların yüzde 50’sinde yaşanan bir olay. Vajinal orgazm olmak istemen ve beklentin senin soğuk bir kadın olmadığını gösteriyor. Erkeğin usta mı? Onu bilmiyorum. Çünkü çoğu şey erkeğin elindedir. Yani kadın bir mermerse, erkek bir heykeltraştır. Ondan bir baş yapıt çıkarabilir. Her şeyi zamana bırak, eşinle açık açık konuş.

Benimki sola doğru eğik

22 yaşındayım, sağlıklı bir erkeğin penis boyu nasıl olmalıdır? Benim penisim sola eğik. İlişkiye girdiğimde sorun olur mu?

CEVAP

Değerli okurum, bu tür zararsız eğrilikler, cinsel birleşmeye engel değilse sorun yaratmaz. İleri derecede eğri olanlar ise ameliyatla düzeltilir.

Zayıflasam düzelir mi?

21 yaşındayım. Mastürbasyon yaparken gelen spermin az olduğunu fark ettim. Doktor benden sperm testi istedi. Sperm sayım az çıktı. Kilo versem sperm sayım düzelir mi?

CEVAP

Değerli okurum, sen kilo ver, gerisini düşünme. İleride sorun yaşamayacağına inanıyorum. Ama kilolu kaldığın sürece sorunlar artacak.

Kızlık zarım yırtılmış mıdır?

19 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla birlikte oldum. Kızlık zarımın yırtılmış olmasından çok korkuyorum. Kanama olmadı. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Sevgili yavrum, niye korkuyorsun ki? Kızlık zarın esnek. Anlaşılan kanamadı ve kanamayacak.

GÜNÜN SÖZÜ

Fazla özveri düşmanlıkla döner geri. H.D.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.