Santimle savaşmayın

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cinsel organın boyuyla ilgili sorular bitmiyor. Hanımlar, beyler, mutluluk sadece santimle ölçülmez. Birlikte olduğunuz erkek ruhunuzu okşuyor mu, sizi seviyor mu, siz onu seviyor musunuz? Bir kez de durup bunlara bakın ve boyla kafayı bozmayın...
Hap alıyorum ama...

Nişanlımla ilişkiye girdik. Ben doğum kontrol hapı kullanıyorum. Bir hafta kullandıktan sonra ilişkiye girdik, içime boşaldı. Gebe miyim?

CEVAP

Sevgili okurum, olabilirsin. Düz yolda yürürken bile insanın ayağı taşa takılır. İlişkiler öncesi kesin bilgilerle donanımlı olun ki bir kazaya uğramayın.
Cinsel organım ereksiyon halinde

Penisim sürekli ereksiyon halinde. İnternetten araştırdım, çare bulamadım. Ne olur bana yardım edin. Nereye ve kime başvurayım?

CEVAP

Değerli okurum, internete takılmayın. Her önüne gelen her şeyi yazıyor. Bu konuda bir üroloji uzmanına başvur. Oradan alacağın bilgilerden sonra bir psikiyatrı uzmanına gidebilirsin. Bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Ama tedavisinin olduğu da söyleyebilirim.
Penisi bir türlü sertleşmiyor

22 yaşında kadınım ve evliyim. Eşim 30 yaşında. Penisi küçük ve sertleşmiyor. Sertleşiyor ama küçülüyor. Ne yapayım? Doktora gitmiyor.

CEVAP

Sevgili okurum, doktora gitmesi şart. Teşhise göre tedavisi olduğunu bilin.
Cinsel ilişkiden anlamıyorum

18 yaşındayım. Hiçbir kızla ilişkiye girmedim. Karımı mutlu edebilir miyim? İlişkiden fazla anlamasam bile bir kız beni sever mi?

CEVAP

Sevgili okurum, büyü. Daha üzerinden geçeceğin dereye çok yol var. Paçaları şimdiden sıvarsan ayağına diken batar. Bence onu merak edeceğine, ileride eşimi ve çocuklarımı nasıl doyuracağım diye düşün.
10 santim penis yeter mi?

20 yaşında kızım. Sevgilimin penisi 10 santim. Zevk alamıyorum ve ona soğuk davranıyorum. Sizce 10 santim bir kadının zevk alması için yeterli mi? Ne yapacağım?

CEVAP

Sevgili okurum, onu seviyorsan bırakmayacaksın. Şişmanlatmayacaksın. Orgazm olmanın çeşitli yöntemleri var, bunları öğreneceksin. Ruhunu ve geleceğini 2-3 santim farka feda etmeyeceksin. Bu sana kalmış bir şey. Sözünün tam tersi de doğru. Öyle değil, böyle istiyorum diyorsan seçim sana kalmış.
Gebe mi?

Kız arkadaşım vajinası üzerine boşaldım ama dakika geçmeden sildim. Gebe kalır mı?

CEVAP

Sevgili okurum, hamile kalma ihtimali çok zayıf da olsa her zaman söz konusu. Kan gelmediyse zar duruyor. Şimdilik zamana bırakalım, dikkatli olun.
Kızlar bahane uyduruyor

21 yaşındayım. Penisim büyük ve kızlar benimle ilişkiye girmek istemiyor. Bugüne kadar deneyimim olmadı. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, kızlara dokunmadan profesyonellerle ilişki kurarak evlilik yolunu aramalısın. Evlenmeden önce de, sevgili eşin olacak kızımızın bir biçimde bu boyuttan haberi olmalı. Dürüstlük budur. Ama kızları hem ten hem de ruh olarak korkutursan, onların cinsel yaşamda zevk alma kapasiteleri bozulabilir. Ve ileride mutsuz olurlar.
Penisim eğik

21 yaşındayım. Penisim sola doğru eğik. Evlenince sorun olur mu? Tedavisi nası?

CEVAP

Değerli okurum, evlendiğinde sorun olursa operasyonla tedavi edilir. Şu anda dokunma ona. İlacı da yok.
Adetim gecikti

25 yaşında kızım. Biz birleşme yapmıyorduk. Nişanlım da dışarı boşalıyordu. Ama adetim gecikti. Acaba hamile kalabilir miyim?

CEVAP

Değerli okurum, hamile olduğunu sanmıyorum. 15-20 gün sonra çok tedirgin olursan gebelik testi yaptırırsın.
Olgunları tercih ediyorum

19 yaşındayım. Seksi çok seviyorum. Olgun kadınlardan hoşlanıyorum. Neden genç kadınlardan etkilenmiyorum?

CEVAP

Sevgili okurum, ben açtım cinsel tarih kitabını karşıma bir atasözü çıktı. Demişler ki: “Gönül bu ota da konar .... ka’ya konar.’ Sen de öyle.
Sıvı neden akıyor?

47 yaşındayım. Cinsel organımda devamlı sarı renkte bir sıvı akıyor. Acaba neden?

CEVAP

Değerli okurum, bir idrar tahlili bu işin sonucunu bildirir. Prostat da iltihap da olabilir. Meni muayenesi gerekebilir. Hadi bakalım hemen doktora.
Arzu kesen bir şey yok mu?
Canım sürekli seks istiyor. Çok rahatsızım ve bu duruma engel olmak istiyorum. Cinsel arzu kesen bir şey yok mu?

CEVAP

Yine aynı sorun değerli okurum. Yaşın kaç yaşın? 17’sinde isen bir çocuğun, 20 ise bir gencin, 30 yaşında bir erkeğin, 40 yaşında bir gevreğin, 50’sinde derebeyin, 60’ında kafası karışmış mübareğin, 70’inde kesesi dolu ama çıkış yolu bulamayan bir fakirin, 80’inde piri faninin aynı şikayetlerine verilecek yanıtlar farklıdır. İstediğin ilaç var da ilacın paketi beyninde. İşte reçeten: İrade şurubuna 2 tablet sorumluluk, 1 kaşık vicdan tohumu kat. 6 ay günde 2 kaşık içiver. Oldu da bitti maşallah, sınıfını geçersin inşallah!!!
O zevk aklımdan çıkmıyor
llk mastürbasyonunumu birkaç gün önce yaptım. Şu anda da mastürbasyon sırasında aldığım zevki sürekli hissediyorum. Dikkatimi başka konulara vermeye çalışsam bile hep aklımda. Cinselliği düşünmesem de hep aynı şeyi yaşıyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Çocuğum, okula giderken kalemini, defterini ve ödevlerini çantana koymuş musun, bak bakalım. Acayip dalgınsın. Senin ufaklık aklına taht kurmuş, afakını (ufkunu) sarmış. Keşke yaşını bir zahmet yazıverseydin. Biz burada bilimi ya da sosyal olayları şekerleme yaparak sunuyoruz. Ama bilimden de milim sapmıyoruz. Ölçüler çok önemli. Siz ki uçuk enerjiler, kaçık heyecanlar içindesiniz. Benim için de “O her şeyi biliyor” diye bir tür yücelterek yolluyorsunuz mailleri. Sahi ne diyordun okurum? Zevkten başın mı döndü? Peki ne bekliyordun? Olacağı buydu. Başının bir yanı bu işe dönüyorsa, öteki yanı asıl işine yani okuluna dönsün.
Balinam karaya vurdu

45 yaşındayım, balinam karaya vurdu. Ne olacak benim halim?

CEVAP

Haydaa!!! Şimdi de karşımıza balina çıktı. Bugüne kadarki benzetmeleri hesap ettim, organın tam 119 adı vardı. Bugün bir tane daha eklendi. Balinan karaya vurmuş!!! Geçmiş olsun değerli okurum. Sıcaklarda kokuşup çürümeden ona çare bulalım. Kötü kokusu (yani moral bozukluğu) hücrelerini sarmadan yardımına koşalım. Bu özverime karşılık sen de bana balinayı onca yıl nasıl taşıdın, bir anlat. Yani yürürken ağırlığından başı öne eğik mi yoksa tam tersi dik miydi? Bu yanıtın içinde tam 30 yıllık bir tarih gizli. Söz veririm ben sana yardım edeceğim. Ama sen bana bir penil dopler çektir, gönderip işimi kolaylaştırıver hadi koçum!!!
GÜNÜN SÖZÜ
Her toplum kendi mitini yaratır. H.D.
15

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder