Sayılara takılmayın

14 Nisan 2014, Pazartesi 05:00
AA

Cinselliği yaşarken karşınızdakini seviyor ve güveniyorsanız ilişkiniz keyifle yürür. Çünkü gerçek olan sayılar değil, hissettikleriniz. Bu yüzden hiçbir zaman skor peşine düşmeyin. Önemli olan iki tarafın memnun olması ve zevk alması...

Karım isteksizliğimden şikayetçi

7 aylık evliyiz. Ben aşırı derecede isteksizim. Karım bu konudan çok rahatsız. Bu sebep yüzünden benden ayrılmayı bile düşünüyor. Bu konuda ne yapabilirim?

CEVAP Değerli okurum, bu belge çok gizli, devlet sırrı gibi bir evraktır. Eşinden başkasının okuması yasaktır. Hemen ona ver. Sevgili yengemiz, “Şans kapımı çaldı” diye düşünürken meğer kapan seni kuyruğundan yakalamış. İşin başındasın. Kuyruğunu kemir, kopsun, kapandan kurtulursun. Nasıl olsa bu işi ileride yapacaksın. O zaman sadece kuyruğunu değil, kolunun birini de koparmak zorunda kalacaksın. Bu notlarım aramızda sırdır. Bu sırrımız internete düşmesin, tapelere geçmesin.

Neden kızdan zevk almıyorum?

Kız arkadaşımla sevişirken zevk almıyorum, mastürbasyon yaparken daha çok keyif alıyorum. Neden böyle oluyor?

CEVAP Ah mı desem vah mı desem bilemedim değerli okurum. Ben söyleyeyim, sen ‘Ohohh’ anlamında bir ‘Aaah aah’ çek. Ya da “Vah vah” de. Bu gidişle cinsellik ağırlıklı evliliğe gerek kalmayacak. Kumalı biçimde yani iki el olacak. Atalarımız ‘İki el bir baş için’ derler. Bu işte de böyle oluyor ama baş küçük. Ayrıca düğün masrafı, kadın dırdırı yok! Anlaşmazlık, kaynana sorunu, sitem ve kıskançlık da yok. Keyfin de yerinde. Vallahi bu şartlarda asgari ücretten bile para biriktirirsin!!! Vah’ına gelince; çocuk yok, yaşlandığında tutunacak dalın yok. Sıcak yemek, eş dost da yok. Ne var? Bol bol mastürbasyon. Eğer böyle devam edersen, evlensen de boşuna. Kadın kaçar gider başkasına. Sen de dönersin şaşkına.

Birbirimize doyamıyoruz

Birimiz 26, diğerimiz 30 yaşında bir çiftiz. Biz sabah başlarsak geceye, gece başlarsak sabaha kadar sevişiyoruz. Ön sevişmeye 1 saat ayırıyoruz, 11 kere birlikte orgazm oluyoruz. Yine de birbirimize doyamıyoruz. Neden böyle oluyor?

CEVAP Değerli ve sevgili okurlarım, öğle yemeğimi yedim, sofradan kalktım. Midem dolu ki o biçim. Derken mailinizi okumaya başladım. Bir mide sancısı, sanki patlayacak. Arkadaşlar koşup geldiler. Sodalar, nane limonlar, ben içemiyorum, mailini işaret ediyorum. Okuyanın da midesi kabarmaya başladı. Anlayacağın benim bu gibi söylemlere karnım tok. Bu saçmalıklar tuzu biberi oldu. Gecede 11 kere, 1 saat de ön sevişme... Bırakın geceyi, güneş doğdu ve öğle oldu. Sabah kahvaltınız öğleye kaldı. Kusura bakmayın, hâlâ doymadınızsa yatağı boylayın ve durmadan birbirinizi pohpohlayın.

Kız gebe mi?

Kız arkadaşımla birlikte olurken penisim kondomun içinden çıktı. Spermlerim içine kaçtı, adet günü 5 gün geçti. Gebelik testi negatif çıkıyor. Ne yapabiliriz?

CEVAP Değerli okurum, 15 gün daha bekleyin sonra durumu bana yazarsın.

Kurtulmak istiyorum

30 yaşında kadınım. 2 yıl önce boşandım. Mastürbasyon yapmaktan kurtulmak istiyorum, günde 10 kez mastürbasyon yapıyorum. Ne olur beni kurtarın.

CEVAP Sevgili yavrum, iradenle savaşıp yenik düştükten sonra suçluluk kompleksine girmiyorsan, mastürbasyonların sana düşündüğün gibi bir zararı yok. Yapmazsan başka yollar ararsın diye mastürbasyona devam et diyorum. Sayıları azaltmaya çalış.

Karım dayanır mı?

23 yaşındayım. Cinsel organım çok büyük. Bugüne kadar ilişkiye girdiğim kadınlar sürekli çığlık atıyor. Acaba evlendiğim zaman eşim bu duruma dayanabilir mi?

CEVAP Değerli okurum, boşver bu fasa fisoları. Eşinle de hayat kadınlarını kıyaslama. Sana yakıştıramadım. Çığlık atan atar. Saygıdeğer eşin çığlık atabilir. Ama acıdan mı zevkten mi onu ben bilemem.

Kanama sonra oldu...

28 yaşında kızım. Nişanlım da 34 yaşında. İkimiz de ilk cinsel deneyimimizi yaşadık. Kanama olmadı, esnek olduğunu düşündüm. Ama 10’uncu gün kan geldi. Neden ilk gün değil de 10 gün sonra bu kanama oldu?

CEVAP Değerli okurum, oluyor böyle. O gün kızın kasılması, hareket açısının değişmesi, basıncın etkisi ile bir şeyler oluyor. Doku bu. Kanamış. Daha ne istiyorsun? Kolay gelsin.

Kadınlar benden kaçıyor

Geç boşalıyorum, karşı tarafı memnun edemiyorum. Sevgilim artık ilişkiye girmek istemiyor. Onu tatmin edememekten korkuyorum. Bu konuda ne yapabilirim?

CEVAP Değerli okurum, herkes uzun süreyi mumla ararken sen yakınıyorsun. Kız arkadaşlarının kimisi çok, kimisi daha az mutlu olur. Fantezilerini kullanır, partnerinden de yardım görürsen ilişkilerinin süresi normale iner diye düşünüyorum.

Erken boşalıyorum

Gece yatarken mastürbasyon yapmadığım halde sperm geliyor. İlişkiye girdiğimde de erken boşalıyorum. Tedavisi var mı?

CEVAP Değerli okurum, erken boşalmanın tedavisi evlilik koşulları oluşmuşsa var. Çünkü tedavi sırasında alacağın ilaçlar, kullanacağın yöntem duruma göre ayarlanıyor. Şimdilik idare et. Evlendiğinde düzeltiriz.

Kızlık zarından mı?

2 yıl evli kaldım. Boşandıktan sonra biriyle ilişkim oldu. İlişkiye girer girmez pembemsi, kan geldi. Sevgilim bu kanın kızlık zarından geldiğini söylüyor. Sizce ne olabilir?

CEVAP Sevgili okurum, kızlık zarı olsa ne yazar, olmasa ne yazar. Ortada zar mı kalmış? Diyelim ki esnekti, ilk 2 yıl kanamadı. Sonra canı istedi incindi, kanadı. Senin bakireliğin bu yakın zamanda mı bitti? Önemli olan ruhunuzun bakireliği. Ve onu hem cinsel hem insancıl yollarda dengeli kullanarak uzun süreli mutluluklar yakalamanız.

Hamile miyim?

23 yaşındayım. Düzensiz adet görüyorum. Adet belirtileri başladığı zaman sevgilimle ilişkiye girdik. Adet görmeme 7-8 gün var. Gebe kalmış olabilir miyim?

CEVAP Değerli okurum, zayıf bir olasılıkla gebe kalmış olabilirsin. Bunun oranı çok düşük olduğundan üzme tatlı canını.

Kızın canı acıdı, neden?

2 gün önce kız arkadaşımla birlikte olduk. Canı çok acıdı. O yüzden benimle birlikte olmak istemiyor. Acaba canının acımasının sebebi nedir?

CEVAP Sevgili okurum, sensin. Durup dururken canı acıyıp karnına ağrı girmiyor ki çocuğum. Sen bir şeyler yapıyorsun onun da canı yanıyor. Yanmasa daha mı iyiydi? Bu defa “Acaba sevgilim tecrübeli miydi?’ diye bana mail atardın. Git onun acılarına ortak ol, teselli et. Onu koru.

Kızlardan çabuk sıkılıyorum

17 yaşındayım. Hiçbir kıza aşık olamıyorum. Çıktığım bütün kızlarla sadece cinselliği düşünüyorum. Bu yüzden ilişkim hep kısa sürüyor. Hemen bıkıyorum. Kendimi nasıl frenleyebilirim?

CEVAP Değerli okurum, aklını cinsellikle bozarsan insanlıktan daha da uzaklaşırsan sevgililerin ve evliliğinde karın bu işten zarar görür. Sen de kendi yörüngeni ve pusulanı bulamazsın. Yüzde 50’ye indirerek yani yüzde 50 insanlık ve yüzde 50 cinsellik düşünürsen kaymaklı ekmek kadayıfı olur.

13

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.