Elif Demirtaş Bilir Aygün Aydın direnmeyi bırakmış ama kime?
HABERİ PAYLAŞ

Aygün Aydın direnmeyi bırakmış ama kime?

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinde sanırım kendisi. Hangi magazin sitesine baksam Aygün Aydın'ı görüyorum, görüyoruz. Hakan Sabancı ile gündeme geldi. "Ben bu kızı bir yerlerden tanıyorum" derken bir moda programıyla daha önce de ekranda boy gösterdiğini sonradan öğrendim. Mesele Aygün Aydın'ın kim olduğu, değil mesele benim onu tanımamam. 912 bin takipçili Instagram hesabının sahibiymiş kendisi. Bu da benim ayıbım olsun. He bu arada biraz araştırınca bazı dizilerde minik rollerinin olduğunu okuyunca anımsadım kendisinin oynadığı sahneleri de. Kırmızı Oda, Bay Yanlış, Menajerimi Ara, Yasak Elma, Muhteşem Yüzyıl: Kösem… Bu kadar izlenen yapımlarda rol aldıktan sonra, bu yolda yürümek varken Aygün Aydın’ın nereye koştuğunu anlamakta güçlük çekiyorum.

Aygün Aydın direnmeyi bırakmış ama kime

Son olarak banyo pozlarıyla gündeme geldi. Magazin sitelerinde boy boy fotoğrafları… "Dünya bu kadar pisken temiz kalamıyorum, hangi başarıyı giysen çamur atarlar, ruhu çamur insanlar. Bu yüzden kirletmeyi sevenlere direnmeyi bıraktım" mesajıyla çamaşır makinesi önünde jartiyerli pozlarını paylaşmış. Çamaşır makinesi reklamı mı aldı, bu bir iş birliği paylaşımı mıydı? İnanın anlayamadım. Birkaç madde sıralayıp bazı konulara da atıfta bulunmuş ve toplumsal olaylara tepki göstermiş paylaşımında! Kime mesaj verdi, bu fotoğraflarla neyi anlatmaya çalıştı, kim ne anladı? Mevzu fazlasıyla derin sanırım.

Elbette takipçilerinden tepkiler vardı. Kimse Aygün Aydın’ın ne demek istediğini ne yapmaya çalıştığını anlamış değil. Hatta psikolojik destek alması yönünde çokça tavsiye var. Değişik bir karakter ama daha faydalı işlerde adından söz ettirmeyi başarabilirse bu güzelliği boşa gitmemiş olur. Yine de sen bilirsin!

Aygün Aydın direnmeyi bırakmış ama kime

YAKA KARTI BİLE ÜNLÜ OLDU

Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun oynadığı ve kadrosunda usta isimlerin buluştuğu Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Camdaki Kız’da Hayri karakterinin geçtiğimiz sezondan beri sadece yaka kartı görülüyordu. İzleyici Hayri karakterini kimin canlandıracağını çok merak ediyordu. Birçok ünlünün ismi geçti ve nihayet yayınlanan yeni bölüm fragmanında Hayri ortaya çıktı. Bu karaktere Cihangir Ceyhan hayat verecek. Nalan’ın hayatını nasıl cehenneme çevireceğini izleyelim bakalım. Yeni bölümü iple çekiyorum.

Aygün Aydın direnmeyi bırakmış ama kime

Gülcihan Hanım ve Cavit Bey’in hikayesini öğrenmek için de sabırsızlanıyorum. Her hikayenin ardında bir başka acı var.

PAZAR AKŞAMLARI “YARGI” VAR!

Kırmızı Oda dizisinde Nazlı karakteriyle çok sevdiğimiz Pınar Deniz "Yargı" dizisiyle döndü.

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’i buluşturan, merakla beklenen dizisi “Yargı” ilk bölümü ile ekrana geldi.

Gizemli bir cinayet vakasının bir avukat ile savcıyı buluşturmasını ve bu cinayetle değişen hayatları gözler önüne serecek olan dizide Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu uyumu şahane.

Dizide Kaan Urgancıoğlu Ilgaz Kaya karakterini canlandırırken Pınar Deniz Ceylin Erguvan olarak karşımıza çıkıyor.

Aygün Aydın direnmeyi bırakmış ama kime

HAN’IN GÖNLÜ “ŞENOLSUN”

Yeni sezonunu iple çektiğimiz Masumlar Apartmanı da Melisa Şenolsun’un diziye dahil olmasıyla hayli şenlendi. Farah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı İnci karakterinin ölerek diziye veda etmesinin ardından Melisa Şenolsun, sosyal medya kullanıcıları tarafından yadırgansa da hikayeye çok şey katacak Rüya.

Aygün Aydın direnmeyi bırakmış ama kime

Sıradaki haber yükleniyor...
holder