27 Eylül haftası burçlar

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Haftanıza yakın çevrenizle iletişiminiz yüksek bir şekilde başlıyorsunuz. Bu hafta Merkür gerilemesiyle başlıyor. Evlilik, ilişkiler alanınızda gerileyecek olan Merkür bu alanda bazı iletişim sıkıntılarını ve sorunlarını karşınıza getirebilir. İlişkinizle ilgili önemli kararlar almayın. Karşı tarafla olan ilişkinizde kendinizi doğru ifade edemeyebilir, birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. Eski ve tamamlanmamış ilişkiler bu süreçte yeniden ortaya çıkabilir. Eski meseleleri kafanıza takmamanız ve olayları büyütmemeniz gereken bir dönemdesiniz. Çevrenizden yardım ve destek alabilirsiniz. Parasal işlerinizde bu hafta güzel etkileşimler söz konusu.

BOĞA: Parasal bağlantılarınız ve işleriniz hafta başı öne çıkarken, Merkür iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemeye başlıyor sevgili Boğalar. Gündelik iş hayatınızda bazı iletişim sıkıntıları karşınıza gelebilir. Yeni bir işe başvurmak ve başlamak, eleman alımı yapmak için uygun bir dönem olmayacak. Yine burası sağlık konularıyla bağlantılı olduğundan, eski sağlık sorunlarının karşınıza yeniden geldiğini görebilir, sağlığınıza ve kendinize para harcayabilirsiniz. Ekim ayına iş koşturmalarınız damgasını vuracak. Yeniliklerden ziyade eski işleri bitirme, tamamlama, eskiden tanıdığınız insanlarla işlerinize odaklanmalısınız.

İKİZLER: Sizler için oldukça hızlı ve hareketli bir hafta başlıyor sevgili İkizler. Bu hafta önemli haberler alabilirsiniz. Sizin yönetici gezegeniniz Merkür aşk evinizde gerilemeye başlıyor. Gerileme dönemlerinde bitmemiş veya yarım kalmış aşklar yeniden alevlenebilir. Veya var olan ilişkinizde iletişim sorunlarına açık olabilirsiniz. Yine çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminizde dikkatli olun. Bu hafta özel ilişkilerinizde destekleneceksiniz. Eğitim ve çalışma alanlarınızda güzel işler çıkartacaksınız. Ama parasal konularda risk içeren girişimlerden özellikle uzak durmaya çalışın. Abartılı harcamalar sizi sıkıntıya sokabilir.

YENGEÇ: Haftanıza biraz isteksiz ve geri planda kalma isteğiyle başlayabilirsiniz. Bu hafta başı Merkür yılın son gerilemesini gerçekleştiriyor. Aile hayatınızda eski konularla yeniden uğraşabilir, eski bir sorunu halletmek üzere yola çıkabilirsiniz. Eski bir aile sorunu yeniden gündeme gelebilir. Partnerinizin iş ve meslek hayatında bu dönem zorlanmalar olabilir. Bu tarih ve sonrasında 18 Ekim’e kadar emlak alım, kiralama veya kontrat işlerinizden uzak durmaya çalışın. Ekim ayı çalışmalarınızı hızlandırırken spora yazılabilir, gündelik hayatınıza daha fazla yer açabilirsiniz.

ASLAN: Haftanıza arkadaşlarınız ve çevrenizle beraber yapılacak planlarla giriş yapıyorsunuz. Bu pazartesi Merkür geriliyor. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalar devrede olurken, bir elektronik, teknik cihazınız, eşyanız bozulabilir. İnsanlar arasında dengeyi ve arabuluculuk görevinizi sağlamaya çalışırken olayları siz ateşleyebilirsiniz. Yine eğitim alanlarınızda zorlanmalar oluşabilir. 18 Ekim’e kadar derslerinize odaklanmakta zorlanabilir veya ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Ekim ayı kısa planlarla ilerleyeceğiniz, etrafınızda olup bitenlerden geride kalmayacağınız hareketli bir ay olacak.

BAŞAK: Haftanıza işinize odaklanarak giriş yapacaksınız. Pazartesi günü Merkür yılın son gerilemesine hazırlanıyor. Bu gerilemeyi para alanlarınızda yaşayacaksınız. 18 Ekim’e kadar büyük para harcamalarından kaçının, bir borcun altına girmeyin. Alacak, verecek dengesini iyi kurun. Eski bir alacağınız varsa bu dönem elinize geçebilir. Daha önceden tanıdığınız insanlarla ticari faaliyetlerinizi hızlandırabilirsiniz. Bu hafta önemli işlerinizde hayat sizi desteklerken, özel hayatınızdaki girişimlerinizde yakın çevrenizdeki insanlardan fayda görebilirsiniz. Ekim ayında evinize, ailenize, sevdiklerinize daha fazla vaktinizi ayıracaksınız.

TERAZİ: Haftanıza eğitim işleriniz, seyahat planlamalarınız veya ticari koşturmalarınızla başlayabilirsiniz. Bu hafta sizin için önemli olacak çünkü Merkür sizin burcunuzda gerilemeye başlıyor. Bu gerilemede 18 Ekim’e kadar yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Önemli girişimlerden ve başlangıçlardan uzak durun. İşlerinizi tamamlamak, kararlarınızı gözden geçirmek anlamında bu Merkür sizi destekleyecek. Aile ortamlarınızda kafanıza takılanlar Ekim başı devrede olurken aşk konularında, eğitim alanlarınızda hayat sizi çok net destekleyecek. Özel hayatınızda aradığınız güveni bulabilirsiniz.

AKREP: Bu hafta parasal işler vaktinizi alırken, olaylara pratik bir şekilde yaklaşacaksınız. Merkür yılın son gerilemesine hazırlanıyor. Arkadaşlarınızla önemli olayları yeniden ele almak durumunda kalabilirsiniz. Sosyal çevre bağlantılarınızı, geçmişi, geçmişten getirdiklerinizi sorgulayabilirsiniz. Partnerinizin iş ve sağlığında sorunlar oluşabilir. Parasal konularda, önemli işlerde hemen harekete geçmeyin. 18 Ekim’e kadar büyük girişimlerden uzak durun. Artık biraz dinlenmelisiniz. Parasal işlerinizde güzel ayrıntılar yakalayabilirsiniz. İçinizde tuttuğunuz, biriktirdiğiniz öfke değişik zamanlarda patlamalar halinde kendini gösterebilir.

YAY: Haftanıza ilişkilerinize ve iş birliklerinize vakit ayırarak giriş yapacaksınız sevgili Yaylar. Bu pazartesi Merkür gerilemesiyle beraber sosyal çevre alanlarınızda, arkadaşlarınızla olan iletişiminizde çeşitli sorunlar, aksamalar ve yanlış anlaşılmalar altında olabilirsiniz. Bu dönem eski arkadaşlarınızla arayı kapatmak için fırsatlar bulacaksınız. Yakın çevrenizle olan işlerinizde bu hafta desteklisiniz. Ekim ayı gireceğiniz çevrelerde dikkatleri üzerinize çekeceğiniz, yeni insanlarla kaynaşacağınız, gelirlerinizi arttıracağınız bir ay olacak. Ekim başında kafanız önemli bir işinizde para mevzusuna takılabilir.

OĞLAK: Bu hafta gündelik işlerinizde ve iş hayatınızda çok yönlü olabilirsiniz ve sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz sevgili Oğlaklar. Merkür yılın son gerilemesine hazırlanıyor. Siz bu gerilemeyi 18 Ekim’e kadar kariyer ve iş alanlarınızda yaşayacaksınız. Toplum önü işlerinizde yanlış anlaşılabilir, zorlanabilirsiniz, konuşmalarınızda dikkatli olun. Bu dönem büyük bir işe kalkışmamakta fayda olabilir. Yine patronlarınızla olan iletişiminizde dikkatli olun. Ekim ayında toplumsal konularla ilgilenebilirsiniz. Diğer taraftan iş ve kariyer alanlarınızda hızlı ilerlemeler kaydedeceğiniz, geçmişte yarım kalmış işleri tamamlayacağınız bir ay olacak.

KOVA: Haftanıza keyfiniz yüksek bir şekilde, kendi hobilerinize ve özelinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz sevgili Kovalar. 18 Ekim’e kadar sürecek olan Merkür gerilemesiyle beraber eğitim, seyahat, medya, hukuk ve yabancılarla yapılacak olan işlerinizde iletişim sıkıntılarına açık olabilirsiniz. Daha önceden iş yaptığınız insanlarla işlerinizi ilerletebilir veya tamamlayabilirsiniz. Ekim ayında hem kariyer hem de gelişim alanlarınız aktif olacak. Eski gündemle, uğraşılması gereken konularla ilgili olacaksınız ama diğer taraftan kariyerinizde gerçekleştireceğiniz güçlü adımlar sizi mutlu edecek. Bu hafta önemli haberler alabilirsiniz.

BALIK: Bu hafta ailenize ve evinize daha fazla vaktinizi ayırabilir, ailevi bir konunun hafta başı öne çıktığını görebilirsiniz. Bu pazartesi Merkür geriliyor. 18 Ekim’e kadar parasal işlerinizde gözünüzü dört açın. Borç almayın, borcun altına girmeyin, borç vermeyin ve kimseye kefil olmayın. Partnerinizin, ortağınızın parasal sıkıntıları ortaya çıkabilir. Ekim ayında parasal krizlerle, olaylarla daha fazla ilgili olacaksınız. Yeni tanışacağınız bir insan hayatınızda önemli değişimler yaşatabilir. Gelecek planlarınız, istekleriniz artarken, sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerde güzel parasal destekler yakalayabilirsiniz.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder