'Pişti'ler çoğaldı!

07 Ekim 2011, Cuma 18:30
AA

Fotoğrafta gördüğünüz ‘Prabal Gurung’ marka elbiseyi ‘Sex And The City’ dizisinin yıldızı Sarah Jessica Parker Ağustos ayında Moskova’da giydi. Hemen ardından Feryal Gülman, Eylül ayında Milano’da, Arzu Sabancı ise Ekim ayında İstanbul’da...Ne hız ama! Yanlış anlaşılma olmasın, bu marka Türkiye’de satılmıyor bile ama artık internet çağındayız. Moda sitelerine girip “Hangi ünlü ne giymiş?” diye bakıyorsunuz, gördüğünüzü hop diye seçip, tık diye alıyorsunuz, elbise bir hafta sonra şıp diye kapınızda.

Evden çıkmaya, mağaza mağaza gezmeye gerek yok! Eskiden sosyetikler dünyaca ünlü starlarla aynı kıyafetleri giyince büyük olaydı... O ‘pişti’ler Avrupa’ya- Amerika’ya gitmenin, yıldızlarla aynı zevke sahip olmanın kanıtıydı. Herkese nasip olmazdı!!! Şimdi işler kolaylaştı, ‘pişti’ler çoğaldı...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.