27 Nisan 3 Mayıs haftası

27 Nisan 2015, Pazartesi 16:23
AA

HAZIRLAYAN: Mine Ayman

Merhaba, haftaya sosyal ve dışa dönük bir başlangıç yapabilir, dikkat çekmek için girişimlerde bulunabiliriz. Sevdiklerimize iltifat etmek ve jestler yapmak için de harika bir gün olabilir. Lükse olan ihtiyacımız artabilir, bu yüzden aşırı harcamalara karşı dikkatli olmak gerekebilir! Ay Aslan burcundayken altın sarısı enerjimizi ve çekiciliğimizi arttırabilir. Salı, çarşamba ve perşembe günleri Ay Başak burcunda ilerleyecek ve eleştirel bakış açımız artacak. Bu günlerde bir şeyi beğenmek ya da birine bir şeyi beğendirmek oldukça zor olabilir. Aynı zamanda ilişkiler de soğuk ve mesafeli olabilir. Yarım kalan işleri tamamlamak, detaylı işlere yönelmek ve iş görüşmeleri yapmak için uygun günler olabilir. Sağlık kontrollerimizi yaptırmak için de uygun günlerdeyiz. Ay Başak burcundayken sarı ve yeşil renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir. Cuma ve cumartesi günleri ise Ay Terazi burcunda olacak ve ilişkilerimiz güçlenecek. Bu dönemde başlayan ilişkiler güzel ve uyumlu bir şekilde devam edebilir. Güzellik, sanat ve adaletle ilgili konular da gündemimizde olabilir. Alışveriş yapmak, kendimizi ya da evimizi güzelleştirmek içinde uygun günlerdeyiz. Ay Terazi burcundayken yeşil ve pembe renkleri pozitif enerjimizi arttırabilir. 1 Mayıs Cuma günü itibariyle iletişim gezegeni Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak ve iletişim dünyamız canlanacak. 8 Temmuz’a kadar sürecek olan bu dönemde çok fazla konuşma ve yazışma yapabilir, yeni anlaşmalara imza atabiliriz. 20 Mayıs itibariyle Merkür retrosu başlayacağı için, aksaklıklar yaşamamak adına bu tarihe kadar tüm önemli işlerimizi başlatmakta fayda var. 3 Mayıs Pazar günü itibariyle Ay Akrep burcunda ilerleyecek ve her konuda tutkumuz artacak. Aklımıza koyduğumuzu yapmak için harekete geçebiliriz. Ay Akrep burcundayken kıskançlık ve sahiplenme duyguları çok öne çıkabilir, bu yüzden ilişkilerde krizler yaşanabilir! Pazar günü gerçekleşecek olan iletişim gezegeni Merkür ile disiplin gezegeni Satürn arasındaki sert açı, iletişimle ilgili ciddi sıkıntılar yaşamamıza sebep olabilir! Ay Akrep burcundayken yeşil, turkuaz ve mavi renkleri fazla enerjimizi dengeleyebilir.

KOÇ: İç dünyanıza yöneleceğiniz bu hafta biraz yalnız kalmak ve kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Eski anılara yolculuk yapıp hüzünlenebilirsiniz.
BOĞA: Enerjinizin artacağı bu hafta yerinizde duramayıp birçok girişimi aynı anda yapabilir ve sosyal ortamların aranan insanı olabilirsiniz.
İKİZLER: Maddi konularda şanslı olacağınız bu hafta yeni ve karlı anlaşmalar yapabilir, fırsatları hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.
YENGEÇ: İletişim dünyanızın canlanacağı bu hafta, yeni insanlarla tanışıp bol bol sohbet edebilirsiniz. Önemli bir yazışma ile bir fırsat elde edebilirsiniz.
ASLAN: Aşk hayatınızda canlanma yaşayabilir ve kendinizi yeni bir aşkın içinde bulabilirsiniz. Eğlenebileceğiniz sosyal ortamlar bol vakit geçirebilirsiniz.
BAŞAK: İş hayatınızda canlanma ve hızlanma yaşayacak, çok fazla konuşma yaparak işlerinizi pratik bir şekilde hayata geçireceksiniz.
TERAZİ: İş hayatınızda alıngan bir tavır takınabilir ve kendinizi iş arkadaşlarınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Kırgınlığınız işlerinizi yavaşlatabilir.
AKREP: Yeni bir ilişkiye ya da ortaklığa başlayabilir, kendinizi güçlü ve önemli bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. Partneriniz etkileyici ve ikna edici biri olabilir.
YAY: Maddi konularda dikkatli olmanız gereken bu hafta başkaları için çok fazla para harcamak zorunda kalabilirsiniz, kayıplara dikkat!
OĞLAK: İş hayatınızda yoğun ve bol koşturmalı bir hafta sizi bekliyor. Eğer çalışmıyorsanız yoğun bir iş temposuna başlayabilirsiniz.
KOVA: Yeni insanlarla tanışacağınız bu hafta çevrenizi genişletebilir ve önemli insanlardan kendi işlerinizle ilgili destek alabilirsiniz.
BALIK: Çok duygusal olabilir ve kendinizi çevrenizden uzaklaştırabilirsiniz. Eski bir konu yeniden karşınıza çıkabilir ve hüzünlenebilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.