Enerjik bir hafta bizi bekliyor

07 Aralık 2014, Pazar 05:00
AA

Merhaba, pazar günümüzü Ay’ın Balık burcundaki etkisiyle duygusal ve hassas bir ruh hali içinde geçirebilir, sevdiklerimizle daha fazla ilgilenebiliriz. Sevdiklerimiz için fedakarlıklar yapabilir ve yardımsever bir tutum içinde onlara jestler yapabiliriz. İştahımızın artacağı bugün çok yiyebilir ve tembellik yapabiliriz, kilo sorununa karşı dikkatli olmamız gerekebilir. Ay Balık burcundayken mor ve kırmızı enerjimizi arttırır. Pazartesi ve salı günleri Ay Koç burcunda ilerleyecek ve enerjimiz artacak.

Haftaya hızlı ve pozitif bir başlangıç yapabilir, yeni girişimlerde bulunabiliriz. Ay Koç burcundayken yeni bir işe ya da ilişkiye başlamak heyecan verici olabilir ve mutluluk getirebilir. Ay Koç burcundayken çok çabuk harekete geçebilir ve acelecilik yüzünden hatalar yapabiliriz, kazalara karşı dikkatli olmak gerekebilir! Ay Koç burcundayken kırmızı enerjimizi daha da arttırır.

Kovalar için yeni bir dönem

Çarşamba ve perşembe günleri Ay Boğa burcunda ilerleyecek ve işlerimiz yavaşlayacak. Güvenlikle ilgili konular ön planda olacak ve çıkarlarımızı daha fazla korumak isteyeceğiz.

Maddi konular gündemimizde olabilir, çıkar ilişkileri yaşanabilir! Yatırım yapmak için şanslı günlerde olacağız, paramızı doğru şekilde kullanabiliriz. Ay Boğa burcundayken kırmızı, narçiçeği ve turuncu enerjimizi arttırabilir. Cuma ve hafta sonu Ay İkizler burcunda olacağı için iletişimimiz hızlanabilir, çok sosyal olabiliriz. Yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak için karşımıza fırsatlar çıkabilir.

Çok meraklı olacağımız için yeni bilgileri hızlı bir şekilde öğrenebiliriz. Ay İkizler burcundayken turuncu enerjimizi arttırır. 5 Aralık Cuma günü itibariyle mücadele gezegeni Mars, Kova burcunda ilerlemeye başlayacak ve günlük hayatımız hızlanacak. Kafamıza koyduğumuzu yapmak isteyeceğiz ve asi bir ruh hali içinde olacağız! Burcu ya da yükseleni Kova olanlar bu dönemde çok daha enerji dolu ve hızlı olup hayatlarını yenilemek için girişimlerde bulunabilirler.

Yine bu dönemde sinirler çok çabuk gerileceği için ilişkilerde ani kopuşlar yaşanabilir! 6 Aralık Cumartesi saat 14.26’da İkizler burcunda dolunay gerçekleşeceği için hafta sonumuzu biraz gergin ve düşünceli geçirebilir, ani bitiş ya da başlangıçlar yaşayabiliriz.

KOÇ Bu hafta hayatınızda huzur her şeyden önemli olacak ve hayatınızda sorun yaratan kim varsa ondan uzaklaşmak için ciddi bir adım atacaksınız.

BOĞA Önemli bir görüşme yapacak ve kariyerinizle ilgili yeni bir adım atmak için kendinizi hazır hissedeceksiniz. Bu değişim size çok iyi gelecek ve başarı elde edeceksiniz.

iKiZLER Sevdiklerinize daha fazla vakit ayırmanız gereken bir hafta sizi bekliyor. Bir yakınınızın sorununu çözmek size kalabilir ve çok uğraşmanız gerekebilir.

YENGEÇ Maddi anlamda rahatlama yaşayacak ve kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. Paranızı hemen harcamamanız hatta geleceği düşünüp kenara koymanız faydalı olacaktır.

ASLAN Aşk hayatınızda yenilenme sizi bekliyor. Yalnızsanız hızlı bir gelişme ile kendinizi yeni bir ilişkinin içinde bulabilir ve sevgilinizle çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

BAŞAK Seyahat planı yapabilir ve hızlı bir kararla yolculuğa çıkabilirsiniz. Uzaklaşmak, yeni yerler görüp yeni insanlarla tanışmak size çok iyi gelecek. Aylardır düşündüğünüz bir konuyu bu hafta hayata geçirmek için harekete geçeceksiniz. Hayatınızla ilgili çok önemli bir fırsat yakalayacaksınız.

TERAZi Uzun zamandır çok istediğiniz bir şey bu hafta gerçekleşecek ve kendinizi bulutların üstünde gibi hissedeceksiniz. Mutlu olmak için birkaç sebebiniz olabilir.

AKREP Sevdiğiniz kişiden güzel sözler duyabilir ve hediye ile şımartılabilirsiniz. Kendinize güveninizin artacağı bu dönemde isteklerinizi gerçekleştirmek için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

YAY Maddi konularda çok dikkatli olmanız gereken bir hafta sizi bekliyor. Alacağınız bazı yanlış bir karar maddi kayıp yaşamanıza sebep olabilir!

OĞLAK Hayatınıza yeni bir insan gelebilir ve onun enerjisiyle kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Hayatınızdaki her şeyi yenilemek isteyebilir ve sorunlu giden her şeyden uzaklaşabilirsiniz. 20 Şubat-20 Mart

KOVA Bu hafta hayatın güzelliklerini yaşamak için elinizden geleni yapacaksınız. Sorunlarınızı bir süreliğine de olsa kenara bırakıp unutmak isteyeceksiniz.

BALIK Bu hafta hayatın güzelliklerini yaşamak için elinizden geleni yapacaksınız. Sorunlarınızı bir süreliğine de olsa kenara bırakıp unutmak isteyeceksiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.