İlişkilerde önemli gelişmeler kapıda

26 Mayıs 2014, Pazartesi 05:00
AA

26 MAYIS – 1 HAZİRAN HAFTASI

Merhaba, haftaya Ay’ın Boğa burcundaki etkisi ile oldukça sağlam bir başlangıç yapabilir ve maddi konulara yoğunlaşabiliriz. Artık mücadele gezegeni Mars’ın geri hareketi sona erdiği ve Güneş ile olumlu bir açıda ilerlemeye başladığı için iletişimimiz artabilir, ilişkilerimizde önemli gelişmeler yaşayabiliriz.
Beklentilerinizin gerçekleşeceği keyifli bir hafta yaşamanızı diliyorum.

26 Mayıs Pazartesi & 27 Mayıs Salı; Ay Boğa burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Boğa, Başak ve Oğlak olanlar kendilerini daha güçlü hissedebilirler. Ay Boğa burcundayken işlerimizi pratik bir şekilde halledip daha sonrasında kendimize keyifli ve tembellik yapabileceğimiz ortamlar yaratmak isteriz. İşlerimizi toparladıktan sonra yavaşlar ve her şeyi ağırdan almaya başlarız. Keyfimiz her şeyden daha önemli olabilir, lükse ve rahatımıza aşırı düşkünlük gösterebiliriz. İştahımız da açık olacağı için fazla yemek yiyebilir ve kilo alabiliriz! Kokular da çok önemli olacağı için, güzel kokulara karşı zaaf gösterebilir ve kendimize yeni ve özel bir koku alabiliriz. Masaj yaptırmak için de oldukça güzel günler olabilir, sevgiliyle romantik ve tutkulu anlar yaşanabilir.

Ay Boğa’dayken dikkat edilecek durumlar;

*Boğaz ağrısı ve ses kısıklığı.   
*Diş operasyonları.
*Gürültü.  
*Aşırı yemek ve kilo alımı.   

Bu hafta Pazartesi ve Salı günleri hayatımıza mutlaka “kırmızı” ve “turuncu” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Boğa’dayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

28 Mayıs Çarşamba, 29 Mayıs Perşembe & 30 Mayıs Cuma; Ay İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak ve iletişim dünyamız hız kazanacak. Burcu ya da yükseleni İkizler, Terazi ve Kova olanlar kendilerini çok daha şanslı hissedebilirler. Ay İkizler burcundayken çok fazla konuşma gerçekleşebilir ve birçok bilgi sizi aynı anda ulaşabilir. Kafa karışıklıklarının ve kararsızlıkların yaşanabileceği bugün, değişken bir ruh hali içince olabilir ve çevremizdeki insanları şaşırtabiliriz! Yalan ve dedikoduya çok fazla dikkat etmemiz gereken bugün, gereksiz bilgi kirliliğinden de korunmamız faydalı olacaktır! Ellerimiz çok becerikli ve hızlı olacağı için birçok işi hızlı bir şekilde yapabilir, yeni bir hobiye başlayabilir veya yazarak kendimizi en iyi şekilde ifade edebiliriz. Çarşamba akşamı 21:41’de İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile birlikte, yeni kararlarımızı gerçekleştirmek için yeni adımlar atmaya başlayabiliriz. Özellikle iletişim dünyamızda güzel gelişmeler olabilir ve beklediğimiz haberler gelmeye başlayabilir. Perşembe günü saat 04:46 itibariyle aşk gezegeni Venüs Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak ve burcu ya da yükseleni Boğa ve Akrep olanların, çekiciliği ve her konuda şansı artacak. Perşembe günü ayrıca saat 12:12 itibariyle iletişim gezegeni Merkür de Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak ve düşüncelerimizin çoğu aile ve evle ilgili olmaya başlayacak.

Ay İkizler’deyken dikkat edilecek durumlar;

*Kararsızlık.   
*Gevezelik.  
*Dedikodu.  
*Yalancılık.

Bu Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri “turuncu” rengini bir şekilde hayatınıza sokmaya çalışın. Ay İkizler’deyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.

31 Mayıs Cumartesi & 1 Haziran Pazar; Ay Yengeç burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Yengeç, Akrep ve Balık olanlar kendilerini daha güçlü hissedebilirler. Ay Yengeç burcundayken özellikle kadınlarla ilgili konular daha ön planda olur ve hayatımızdaki kadınlarla özellikle annemizle daha fazla ilgilenmemiz gerekebilir. Ev hayatımızı düzenlemek, taşınmak ve dekorasyonla ilgili değişiklikler yapmak için de oldukça uygun günlerdeyiz. Duygusal açıdan hassas olabilir, değişken bir ruh hali içinde sürekli karar değiştirebiliriz. Huzura çok fazla ihtiyacımız olabilir, bu yüzden sevdiklerimizin yanında ve güvenli ortamlarda olmayı tercih etmeliyiz. Sağlığımız da hassas olabilir, özellikle göğüs ağrılarına ve mide rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmalıyız. Bugün itibariyle Aşk ve şans gezegeni Venüs Balık burcunda ilerlemeye başladı; burcu ya da yükseleni Balık, Akrep ve Yengeç olanlar için oldukça şanslı olacakları ve her konuda dikkat çekecekleri bir dönem başladı. 3 Mayıs’a kadar özellikle Aşk hayatımızda yeni gelişmeler olabilir ve kendimizi güzel bir ilişkinin içinde bulabiliriz.

Ay Yengeç’teyken dikkat edilecek durumlar;

*Aşırı duygusallık ve alınganlık.
*İçe kapanıklık.
*Moralsizlik ve huzursuzluk.
*Midede yanma ve hazımsızlık.

Bu hafta sonu  “turuncu”, “sarı” ya da “beyaz” renklerini bir şekilde hayatınıza sokmaya çalışın. Ay Yengeç’teyken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu rengi kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.
 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.