Kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz

08 Haziran 2015, Pazartesi 05:00
AA

Merhaba, bu hafta pazartesi ve salı günleri Ay Balık burcunda ilerleyeceği için haftaya duygusal bir başlangıç yapabilir ve kafa karışıklığı yaşayabiliriz. Hayatımızda bazı belirsizlikler olabilir, iletişim gezegeni Merkür de geri harekette olduğu için 12 Haziran’a kadar çok önemli kararlar almamak faydalı olacaktır.

Ay Balık burcundayken sanatsal konularda çok yaratıcı olabilir, ilham dolu olup sezgilerimizle hareket etmek isteyebiliriz. Ay Balık burcundayken mor ve kırmızı renkleri enerjimizi artırabilir. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri Ay Koç burcunda ilerleyecek ve enerjimiz artacak.Hareket halinde olabilir ve yarım kalan işlerimizi tamamlayabiliriz. Açık havada vakit geçirmek ve spor yapmak fazla enerjimizi dengelememize yardımcı olabilir.

Ay Koç burcundayken kırmızı rengi enerjimizi ve çekiciliğimizi daha da artırabilir. 12 Haziran itibariyle iletişim gezegeni Merkür İkizler burcunda düzgün ilerlemeye başlayacak ve artık iletişim dünyamız canlanacak. Beklediğimiz geciken haberler gelmeye başlayabilir ve özellikle iş hayatımız hızlanabilir. Bu tarih itibariyle yeni başlangıçlar yapmak için adımlarımızı atabilir ve yeni anlaşmalar yapabiliriz. İş hayatımızla ya da özel hayatımızla ilgili yeni kararları da bu dönemde verebiliriz. Seyahat ve tatil planları yapmak için de uygun bir dönem başlıyor.

Bu hafta cumartesi ve pazar günleri ise Ay Boğa burcunda ilerleyecek ve keyfimize düşkün olacağız. Sevdiklerimizle vakit geçirmek için güzel ve keyifli bir plan yapabiliriz. Tembellik yapmak ve güzellikle ilgili bakımlarımızı yaptırmak için güzel bir hafta sonu olabilir. Tembel bir ruh hali içinde olacağımız ve iştahımız da artacağı için kilo alımına karşı dikkatli olmak gerekebilir. Ay Boğa burcundayken kırmızı, narçiçeği, mercan ve turuncu renkleri enerjimizi artırabilir.

13 Haziran Cumartesi saat 12.08 itibariyle hayaller gezegeni Neptün Balık burcunda geri hareketine başlayacak ve bu durum 17 Kasım’a kadar devam edecek. Bu dönemde eski bir hayaliniz yeniden aklınıza gelebilir ve gerçekleştirmek için karşınıza kaçırdığınız bir fırsat yeniden çıkabilir. Yine bu dönemde geçmişe ve eski hayallere özlem duyulabilir, duygular hassas olabilir. Eski bağımlılıklar yeniden gündeme gelebilir ve eski hataları yapmamak için dikkatli olmak gerekebilir.

KOÇ: Bedensel olarak canlanma yaşayacağınız bu hafta, bir sağlık sorununuz varsa güzel bir gelişme yaşayabilir ve kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

BOĞA: İş hayatınızda canlanma yaşayabilir ve maddi konularda beklediğiniz kaynakları elde etmeye başlayabilirsiniz.

İKİZLER: İletişim dünyanızda büyük bir canlanma yaşayabilir ve çok fazla görüşme yaparak birçok işi bir arada yürütmeye başlayabilirsiniz.

YENGEÇ: Aile hayatınızla ilgili önemli bir gelişme yaşayabilir, belirsiz bir konuda artık netleşme yaşayabilirsiniz.

ASLAN: Aşk hayatınızda çok güzel bir gelişme yaşayabilir, yalnızsanız kendinizi güzel bir ilişki içinde bulabilirsiniz.

BAŞAK: İş hayatınızda büyük bir yoğunluk sizi bekliyor. Beklemede kalan işleriniz hızlanacak ve yoğun bir tempoda çalışıp başarılı olacaksınız.

TERAZİ: Kadersel bir gelişme yaşayabilir, özellikle eşiniz ya da ortağınızla ilgili önemli bir karar alabilirsiniz.

AKREP: Maddi konulara yoğunlaşacağınız bu hafta çevrenizden beklediğiniz desteği görebilir, başkalarından kazanç elde edebilirsiniz.

YAY: Seyahat planı yapabilir, uzun zamandır gitmek istediğiniz bir yer ile ilgili yolculuk hazırlığına başlayabilirsiniz.

OĞLAK: Kariyerinizle ilgili çok önemli bir adım atabilir, başarılı olmak için geleceğe dönük cesur kararlar alabilirsiniz.

KOVA: Sosyal hayatınızda canlanma yaşayabilir, eski çevrenizden uzaklaşıp kendinizi yeni bir ortamın içinde bulabilirsiniz.

BALIK: İç dünyanıza yoğunlaşacağınız bu hafta eski anılarla vedalaşabilir ve yeni bir sayfa açmadan önce kendinizle hesaplaşabilirsiniz.
 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.