Kim Kardashian gerçek bir atom karınca

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hollywood ünlüleri arasında son günlerde Kim Kardashian’ın yıldızı önlenemez bir gidişat ile parlamaya devam ediyor.

Bana kalırsa bunun en önemli sırrı sürekli gündeme gelecek yeni şeyler üretmesi.


Ürünleri artık kalçalarından daha çok konuşuluyor

Vücut hatları ile çok da orantılı durmayan kalçaları artık onun için çok geride kalan konular.

Çünkü Kim ailenin diğer üyelerinden baskın bir şekilde ayrılarak sürekli yeni şeyler üretiyor.

Ruj serisi, makyaj paletleri, cilt bakım ürünleri, parfüm derken son günlerde de her vücut şekline özel sıkılaştırıcı ve vücutları daha kıvrımlı gösteren korseler ve iç giyim ürünleri üretmeye başladı.

Her ürününü farklı bir konseptle, farklı içeriklerle duyuruyor.

Sosyal medya hesaplarını çok akıllıca kullanıyor.

Daha bir ürün eskimeden, peşine hemen yeni ürettiği başka bir seri çıkıveriyor.

Diğer kardeşlerin de makyaj ürünleri için özel bir serisi olsa da, hiç birinin Kim ablalarının hızına yetişemediği bir gerçek.Bacak makyajı yükselişte

Vücut makyajı serisinde bacaklar için ürettiği fondöten her ne kadar bana biraz badana boya izlenimi verse de, Kim Kadashian’ın sahip olduğu servete rağmen çalışkan bir atom karınca olduğu bir gerçek.

Hani bildiğimiz badana fırçaları vardır ya, görüntüsü aynı onu anımsatan ama yumuşacık kılları olan bacak fırçasıyla bütün bacakların kapatıcı ile boyandığı, üzerine sabitleyici pudra ve en son olarak da ışıltılı bir bronzlaştırıcı geçildiği kat kat bacak makyajı var.

Saatlerce boş zamanı olanlar için harika ürünler


Kadınsal detaylar eklemeyi çok seviyor

Bu ürünler Kim’in kadın hassasiyetinden de etkilenerek tasarlanıyor.

Örneğin küçük çantalara da sığabilecek şekilde üretilen parfüm şişeleri, kapağını açmaya gerek olmadan dışarıdan da rengini belli eden şeffaf ambalajlı rujlar, özel taşıma kılıfı olan iç çamaşırları ve korseler hayranları tarafından kapış kapış satın alınıyor.

Kendi hayatlarının yayınlandığı Reality Show’un eski bölümlerinde uzun süredir depresyonda olan ve mutsuz olan kardeşine ‘’Eğer bir işin ya da uğraşın olsaydı, sürekli mutsuz olmazdın’’ diye akıl veren Kim Kardashian kardeşleri arasından açık ara sıyrılarak bence popüleritesini arttırmaya hızla devam ediyor.Günün güzellik tüyosu

Sonbahar yaklaşırken, eğer yazın cildinize hiç acımadan korumasızca güneşlendiyseniz güneş lekeleri kışın bir güzel cilde yerleşecek demektir.

Bu sonbahar cilde kontrollü hasar veren Dermapen gibi işlemler için çok uygun ve doğru zaman.

Ama bu işlemler yapılırken cildinizin kıpkırmızı olacağını ve hassas ciltlerin yatışması için en az 2 güne ihtiyaç duyacağını unutmayın.

Dermapen – dermaroller gibi işlemlerden sonra cildinizi güneşten korumazsanız cildinizi iyileştirmek yerine de yeni lekelere davetiye çıkarmış olursunuz benden söylemesi.


Yazarlarımızdan

23 Kasım 2020, Pazartesi 08:23
23 Kasım 2020, Pazartesi 08:17
Sıradaki haber yükleniyor...
holder