Yazın giyebileceğiniz en iyi ve en kötü renkler

Yazın gelmesiyle birlikte, sıcaklar çoğumuz için gerçekten öldürücü olabilir. Sıcakta ve güneşte çok fazla zaman, yorgun hissetmemize ve hatta normalden daha fazla terlememize neden olabilir.Bu yüzden doğru rengi ve  doğru kıyafeti seçmek, yazın şık ve rahat hissetmek için oldukça önemlidir.

24 Temmuz 2021, Cumartesi 14:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
MAVİ

MAVİ

Renkli giyinmeyi seviyorsanız iyi miktarda UV koruması sağlayan maviyi düşünün. Cilt Kanseri Vakfı, konu cilt koruması olduğunda kot kumaşına yüksek puan vermiştir. Mavi kot, her mevsim giyilebilen ve farklı kalınlıklarda üretilen bir kumaş olarak yaz için iyi bir tercihtir.

SİYAH

SİYAH

Yazın, özellikle güneşin tepede olduğu saatlerde, kaçınmanız gereken renklerin başında siyah geliyor. Siyah giysiler güneş ışınlarını beyaz giysilerden daha fazla çeker. Bu da terlemenize, halsiz ve uyuşuk hissetmenize, hatta sıcak çarpmasına neden 


YEŞİL

YEŞİL

Estetik olarak tüm bu renkler daha soğuk aylar için uygundur. Sonbahar ve kış aylarında daha iyi görünürler. Yaz aylarında bu koyu tonlardan uzak durarak açık renk nötrleri, canlı renkleri ve pastelleri tercih edin.


PASTEL RENKLER

PASTEL RENKLER

Cilt tonunuz için doğru pastelleri seçmek, sıcak havalarda sizi aşırı sıcaklatmadan bir renk patlaması yaratabilir. Hafiftir ve renklerle denemeler yapmak isteyenler için bunaltıcı olmayan bir şekilde kolay kombinlenebilir.


BEYAZ

BEYAZ

Ter lekeleri çok belirgin değildir ve sizi güneş ışınları amansızca döverken olabildiğince serin tutar. Ayrıca beyaz her zaman, yaz için çok canlı ve taze bir görünüm sağlar.


GRİ

GRİ

Gri terleten ve güneşi çeken bir renk değildir ancak ter lekelerinin ıslak görünümü sebebiyle yazın şık bir görünüm için dost sayılmaz. Bu hem açık hem de koyu griler için geçerlidir.

Pembenar

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sizi 10 yaş daha genç gösterecek 5 saç kesimi