Yeliz Yeşilmen eşi Ali Uğur Akbaş tarafından aldatıldığı iddialarına videolu yanıt verdi

Yeliz Yeşilmen'in eşi Ali Uğur Akbaş'a ait olduğu iddia edilen yazışmalar dün sosyal medyaya sızmıştı. İhanete uğradığı konuşulan Yeliz Yeşilmen "Bu, ünlü ve başarılı olan her insana oynanan bir oyun. Bu mutlu yuvada herkesin gözü varmış!" dedi

15 Kasım 2017, Çarşamba 11:53
A A

Dün bir magazin programında ortaya atılan iddialara göre Yeliz Yeşilmen’in kocası Ali Uğur Akbaş bir kadınla internet üzerinden çıplak fotoğraf alışveriş yapıyor ve eşini aldatıyordu.

Konuyla ilgili hemen bir açıklama yapan ve kocasının böyle bir şey yapmayacağını yaşananların bir komplo olduğunu söyleyen Yeliz Yeşilmen, dedikoduların daha da büyümesinin önüne geçmek adına sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

İşte Yeliz Yeşilmen'in ''Tüm kanallar gazeteler bu açıklamalı kullanabilir. Beni röportajı için aramayın. Bu konu mahkemeye intikal edip kimin bu tuzağı kurduğu bulunacak. Bulunana kadar da açıklama yapmak saçma ve gereksiz. notuyla paylaştığı o video: 

Yeliz Yeşilmen "Montajlı fotolar var. Hiçbir şey yok. Ne kocamı ne de kendimi harcatmam. Kimsenin gücü yetmez. Durumu bilişim suçlarına ilettik, şüphelendiğimiz kişiler var... " diyerek sözlerini şöye sürdürdü:(VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.)

Sosyal medyada paylaştığı ojeli ve dekolteli namaz fotoğrafıyla adından söz ettiren Yeliz Yeşilmen, geçen ay POSTA'dan Canan Danyıldız'a verdiği röportajda özel hayatıyla ilgil bilinmeyenleri anlatmıştı.

Kocasının parasını çatır çatır yediğini belirten Yeliz Yeşilmen, "Kocamın parasını ben yemeyeceğim de kim yiyecek, pardon? Tabii ki de çatır çatır yiyeceğim. Zirvenin en top noktasındaydım. Her şeyi bıraktım, gençliğimi güzelliğimi, vücudumu feda ettim. Ee, yerim tabii! O mu benim paramı yiyecek? Her kadın kocasının parasını yiyecek" demişti.

YELİZ YEŞİLMEN'İN EŞİ ALİ UĞUR AKBAŞ KİMDİR?

YELİZ YEŞİLMEN'İN EŞİ ALİ UĞUR AKBAŞ KİMDİR?

Ali Uğur Akbaş, 1963 yılında Adana'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Adana'da tamamladıktan sonra iş hayatına atılarak inşaat, turizm, petrol ve nakliye sektörlerinde şirketler kurarak birçok faaliyette bulundu. Ali Uğur Akbaş, Cerenkent İnşaat ve Özaltınbaş şirketinin Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yapmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır. 

Türkiye ve dünyanın birçok şehrinde incelemelerde bulunan Ali Uğur Akbaş, özellikle şehir planlamaları, altyapı ve peyzaj düzenlemeleri konusunda birçok konferans ve panellere katılarak bizzat birçok organizasyonun içinde de yer almıştır.

Bunların yanında başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede gençlik, spor ve kültürel etkinlere katılarak, ata sporumuz güreş başta olmak üzere çeşitli sportif faaliyetlere katılmış, maddi ve manevi desteklerde bulunmuştur.

İş dünyasının önde gelen iş adamlarından olduğu gibi spor dünyasında da birçok spor kulübün başkanlığını ve yöneticiliğini yapmaktadır.

Adana Demirspor Kulübü’nün 2. başkanlığını yürütmektedir. AYAMDER, Atlı Spor Kulübü, Salı Grubu başta olmak üzere birçok sivil toplum örgütünün üyesidir.

Aynı zamanda Çukurova Stratejik Araştırmalar Merkezi’nin Mütevelli Heyet Başkanı olarak birçok kültürel ve bilimsel araştırmaların yapılmasına katkı sağlamıştır.

Sıradaki haber yükleniyor...