Yemek yiyerek servet kazandı!

Amanda Faye adlı kadın bu günlerde paraya para demiyor. Her geçen gün servetine servet ekleyen genç kadının bu parayı kazanma yolu ise oldukça ilginç...

09 Şubat 2019, Cumartesi 08:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Amanda Faye 25 yaşında genç bir kadın. O da internet yoluyla para kazanan birçok insandan birisi. Ancak para kazanma yolu oldukça şaşırtıcı...

25 yaşındaki Amanda Faye, internetteki hayranlarının karşısında yemek yiyerek kendisinin bile hayal etmediği kadar büyük bir para kazandı.


Fazla kiloları yüzünden günlük hayatta çok fazla nefret söylemiyle karşılaştığını söyleyen genç kadın "artık bunlardan etkilenmeyi bir kenara bıraktığını" da sözlerine ekledi.


Duyduğu olumsuz yorumlardan etkilenmediğini söyleyen Amanda Faye, hayatın keyfini çıkardığını da söyledi.


"Bana katil balina, şişman inek gibi lakaplar takıyorlar. Ama ben pozitif bir insanım, bunların çoğunu dikkate almıyorum" dedi.


İnsanların, başkalarını bedensel görünüşlerine göre değerlendirdiklerini söyleyen Amanda Faye, bunun hiçbir zaman değişmeyeceğini de sözlerine ekledi.


Genç kadın şişman olmanın her anlamda kendisini mutlu ettiğini de söyledi.


Instagram sayfasında 50 bin takipçisi bulunan Amanda Faye, yemek yerken çektiği videoları sayesinde hiç hayal etmediği kadar para kazandığını, hatta küçük bir servet kazandığını da belirtti.


Günde 4 bin kalori civarında aldığını söyleyen genç kadın, online iletişimler sırasında gelen isteklere göre 10 bin kalori de alabildiğini söyledi.


Takipçileri Amanda'yı yemek yerken izlemek için abone oluyorlar ve videolarına, fotoğraflarına ulaşabilmek için 10 dolar ödüyorlar.

Amanda'yı Snapchat'ten izlemenin bedeli ise daha yüksek. Genç kadın şimdiden yemek yiyerek zengin olmuş durumda...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sevgiliyle izlemek için 10 harika film