Yener Çevik, "Eşim sayesinde 185 kilo verdim"

Rapçi Yener Çevik, Armağan Çağlayan'ın Youtube'da yayınlanan 'Gör Beni' programına konuk oldu. Vücudunda 36 parça kırık olduğunu söyleyen Çelik, 1995'te albüm yapmaya başladığını ama 2014'ten beri evini geçindirecek parayı kazanabildiğini söyledi.

23 Nisan 2021, Cuma 15:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yener Çevik çarpıcı açıklamaları şöyle:

"Lise mezunuyum. Eşim beden eğitimi öğretmeni. İki kardeşiz. Abim normal insan, kimya öğretmeni. Her ailenin istediği bir çocuk. Ben de sorunlu bir çocuk değilim ama aykırıyım.                         

“BİT YÜZÜNDEN KAFAMIZI KAZIDIK”

Kenar mahalle insanıyız. Bit sorunu vardı bizim dönemlerde. Bize bulaşmasın diye patır patır kazıdık kafayı. Şimdi moda oldu" ifadelerini kullandı.

“İŞSİZ KALINCA İSTANBUL’A GELDİM”

Çevik sözlerine şu şekilde devam etti, "Zorlukları kendimde artıya çevirdim. Benim için zorluklar öğretmenim. İşsiz kalınca İstanbul'a geldim. Doldurmadığım CV, bırakmadığım fabrika kalmadı. Evde tırnaklarımı yiyorum 'Ben niye başarılı olamıyorum' diye. Çünkü iyi müzik yaptığımı biliyorum. 'Savaş, savaş alanında kazanılır. Evde boş boş oturarak değil' dedim. Burada da büyük bir savaş var"

Hayatım patronumu tanıdığım gün değişti. Yıl 2008 Hakkını asla yemem. İlk albümüm 'Sus' 1995 yılında, bir lira bile kazanmadım. Sonra işporta rap albümünü çıkardım. Her şeyini kendim yaptım."

“BÜYÜK BİR TRAFİK KAZASI GEÇİRDİM”

Vücudunda 36 kırık olduğunu söyleyen Çevik, yaşanan talihsiz kazayı şu şekilde anlattı, “2012 yılında İstanbul'dan İzmir'e giderken büyük bir trafik kazası geçirdim. 2014'e kadar yatalak kaldım. Şimdi de bastonla hayatıma devam ediyorum. İki yıl yatalak kalınca en güzel şarkımı çıkardım; 'Siyah Beyaz'. Şu anki Yener Çevik ikici kırılmayla ortaya çıktı.

36 parça kırık var; Omuz, kalça, diz altı... Bütün sağ taraf. Allah'tan kalçada titanyum var. Jennifer Lopez'den daha pahalı” dedi.

EŞİM SAYESİNDE FAZLA KİLOLARDAN KURTULDUM

Yener Çevik eşi sayesinde fazla kilolarından kurtulduğunu belirtti ve şu ifadeleri kullandı, "300 kiloya yakındım. Eşim sayesinde 1,5 yılda 185 kilo verdim. 8 XL idim, şu an 3 XL giyiyorum. Onun sayesinde geldim bu hale. Hayatımı kurtardı, 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Erçel çekti! Kerem Bürsin'den tatil pozu