Yengeç burçlarının bayılacağı 10 dizi

Duygusallıkları ve hassasiyetleriyle tanınan Yengeç burçları her şeyden çok çabuk etkilenip birdenbire ağlamaya başlayabilirler. Sevdiklerini çok önemserler, konfor ve güvenliğe değer verirler. Bununla birlikte, karamsar olma eğilimi de gösterdikleri için bazen tam bir drama queen de olabilirler tabii! Yengeçlerin tadını çıkarması için bazı drama dolu (ve çok duygusal) diziler seçtik.

07 Temmuz 2020, Salı 12:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- Elite

1- Elite

Elite, ülkenin en seçkin okuluna gitmeye hak kazanan işçi sınıfından üç gencin hikayesini anlatıyor. Las Encinas, İspanya’nın en seçkin okullarından biridir. Ülkede yaşanan bir deprem pek çok okulun yıkılmasına neden olur. Açıkta kalan çocuklar bölgedeki diğer okullara dağıtılmaya başlayınca, işçi sınıfı ailelerden gelen üç çocuk da Las Encinas’a kabul edilir. Gençler başlarda bu durumu büyük şans olarak görür. Ancak çok geçmeden yanıldıklarını anlarlar. Kaybedecek bir şeyi olmayan üç genç ile her şeye sahip olan zengin öğrenciler arasında büyük çatışma başlar. Sınıf arkadaşlarından birinin ölü bulunması ise ortamı iyice karıştırır. Polis tüm öğrencileri sorgudan geçirir. Peki suçlu ya da suçlular kimdir? 

2- Gentefied

2- Gentefied

Gentefied, Latin kökenli üç kuzenin hayatına odaklanıyor. Aile bağlarına önem veren üç kuzen, Los Angeles'daki dedelerine yardım etmek için harekete geçer. Dedeleri, yıllardır taco dükkanı işletmektedir ancak hızla burjuvalaşan mahallelerinde dükkanı ayakta tutmak artık zordur. Kuzenler ne kadar farklı karakterde olsalar da dedelerinin dükkanını daha iyi bir hale getirmek için birlikte çalışmaya başlar.

3- Gossip Girl

3- Gossip Girl

6 sezon yayınlanan 2012'de sona eren Gossip Girl, Manhattan seçkinlerinden bir grup gencin etrafında geçen roman serisine dayanıyor. Moda ve dramanın Yukarı Doğu Yakası'ndaki birleşimi, diziyi o zamanlar TV'nin en çok seyredilen işlerinden biri haline getirdi. Mesela Blake Lively, bu dizi sayesinde bir yıldıza dönüştü. Doğuştan şanslı bir grup lise öğrencisinin lüks hayatlarını, aşklarını, ayrlıklarını dedikoducu bir blog üzerinden aktaran dizi, anlattığı hikayeler kadar, dizide kulanılan kıyafetler ve aksesuarlarla da dikkat çekti, adeta kendi modasını yarattı.


4- Never Have I Ever

4- Never Have I Ever

Never Have I Ever, ergenlikten yetişkinliğe geçen genç bir kızın hikayesini anlatıyor. Hindistan göçmeni Amerikalı genç kız Devi, başarılı bir lise ikinci sınıf öğrencisidir. Öfkesine bir türlü hakim olamadığı için kendisini sıkıntılı durumlar içinde bulur.

5- You

5- You

Zeki bir New York'lu olan Joe, bir kitapçı işletir. Bir gün kitapçıya gelen Beck, Joe’nun ayaklarını yerden keser. Joe, ilk görüşte Beck’e aşık olur. Joe, sevdiği kızın kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Beck’i elde etmek için teknolojiyi kullanmaya başlayan ve onu her yerde takip eden Joe’nun takıntılı tavırları Beck’in en yakın arkadaşı Peach’ı şüphelendirse de ona engel olamaz. Joe, sonunda Beck’in takipçisi olmaktan çıkıp sevgilisi olmayı başarır. Ancak Joe'nun takıntılı hali devam edince, işler içinden çıkılmaz bir hal alır.

6- The Office

6- The Office

İktidar düşkünü bir patron, her biri ayrı karakterde çalışanlar, 9-17 arası bitmesi gereken işler ve modern dünyanın en vazgeçilmez unsuru ofis hayatı! The Office, zamanında sit-com komedilerine yeni bir soluk getiren bir dizi.

7- On My Block

7- On My Block

Dizide Los Angeles’da yaşayan bir grup arkadaşın hikayesi anlatılıyor. Çetin bir mahallede yaşayan ve her biri hayattaki yerini bulmaya çalışan dört gencin dostluğu liseye başlamaları ile birlikte büyük bir sınavdan geçer.

8- Dynasty

8- Dynasty

Karizmatik ve kurnaz Fallon Carrington, babasının küresel enerji şirketinde çalışmayı düşünür. Babası Blake Carrigton, Fallon ve kardeşi Steven'i Atlanta'ya çağırır. Fallon, aile bireylerinin buluştuğu bu toplantının kendi terfisiyle ilgili değil de yeni üvey anneleri Cristal ile tanıştırılması ile alakalı olduğunu öğrenince şok olur. Cristal da Fallon gibi kurnaz ve neredeyse onun kadar gençtir. Fallon, Cristal'ın sıradan bir para avcısı değil; hırslı, prensip sahibi ve Carrington Atlantic'de reklamcılık konusunda bilgili olduğunu, babasını da gerçekten sevdiğini kısa sürede fark eder.

9- Cheer

9- Cheer

Cheer, müsabakalara hazırlanan bir amigo takımına odaklanıyor. Navarro Yüksekokulunun hırsllı amigo takımı, zorlu bir yarışla karşı karşıyadır. Birçok yarışı kazanan ve herkesi yeneceği düşünülen takıım, bu sefer ulusal yarışmayı kazanmak için kolları sıvar. Ülkenin en iyi amigo takımı olmak için çalışan sporcular, bu süreçte türlü zorluklarla karşı karşıya kalır.


10- Kim's Convenience

10- Kim's Convenience

Kim's Convenience, market işleten bir ailenin hayatında odaklanıyor. Kanada'da çocukları Janet ve Jung ile birlikte yaşayan Bay ve Bayan Kim, bir market işletir. Çocuklarına daha iyi bir yaşam sağlamak için çok çalışan aile, marketlerini işletmeye çalışırken başlarına beklenmedik işler gelir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Stil ve dekorasyon ilhamı verecek 10 film