Yeni anneler için güzellik önerileri

Yeni doğum yapmış anneler hem vakitsizlikten hem de doğumun fiziksel yorgunluğundan dolayı kendilerine ayıracak vakit bulmakta zorlanıyor. Oysa güzel ve bakımlı görünmek her kadının hakkı. Gelin birkaç pratik öneriye göz atalım...

18 Aralık 2018, Salı 15:00 Son Güncelleme:
A A
SAÇLARINIZIN KESİMİNE DİKKAT EDİN

SAÇLARINIZIN KESİMİNE DİKKAT EDİN

Taranmadığında hatta yataktan kalktığınızda bile iyi görünecek bir model tercih edin. Şekil vermek için uğraşı gerektirmeyecek, hareketli bir saç şekli kurtarıcınız olacaktır.

İYİ BİR KAPATICI EDİNİN

İYİ BİR KAPATICI EDİNİN

Yorgunluktan oluşan göz altlarınızdaki halkaları, yüzünüzdeki yorgun ifadeyi kapatabilecek bir kapatıcı, gecenin yorgunluğunu saklamanız için ideal olacaktır. Ten renginizden bir veya iki ton açık bir kapatıcıyla gözlerinize anında canlılık kazandırabilirsiniz.

RİMEL SÜRÜN

RİMEL SÜRÜN

Kirpiklerinizi uzatıp, dolgunlaştıracak bir rimel tercih edin. Ama rimeli uygulamadan önce kıvırmayı unutmayın. Kıvırıcınızı saç kurutma makinesiyle ısıtırsanız daha uzun süren bir etki yakalayabilirsiniz. 

MANİKÜRDEN VAZGEÇMEYİN

MANİKÜRDEN VAZGEÇMEYİN

Ellerinizin bakımından ödün vermeyin. Manikür yaptırırsanız şeffaf ojeyle üzerinden geçin. Hem tırnaklarınızı korumuş hem de ojenizi parlatmış olursunuz.

SUYU İHMAL ETMEYİN

SUYU İHMAL ETMEYİN

Su içmeyi hiç ihmal etmeyin. Bu hem sütünüz için gerekli hem de cildinizin daha az kuruması ve yıpranmasına yardımcı olur, su içince cildiniz doğal olarak parlar.

GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Çok yorgun, uykusuz ve bakımsız göründüğünüz zamanlarda güneş gözlüğü takmak kurtarıcınız olabilir...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ekranlar çocukların beyinini yavaşlatıyor