Yeni yılda her yerde yılan göreceğiz

Bu yılın en gözde trendlerinden bir tanesi yılan deseni baskılar olacak gibi görünüyor. elbette hakiki yılan derisinden değil, imitasyon olan desenlerden bahsediyoruz. Gelin bu trende yakında bakalım...

12 Ocak 2019, Cumartesi 14:43
A A

Bu yılın modasında yılan deseni baskıların ağırlığını hemen hissetmeye başladık. Bu deseni en çok göreceğimiz yerlerin başında elbette aksesuarlar geliyor. Büyükten küçüğe çantalar, takılar, şallar ve fularlarda çoktan yılan deseni hakimiyeti başladı bile.

Yılan deseni baskılar elbette en çok ayakkabı ve botlarda karşımıza çıkıyor. Hatta topuklu bir çift uzun çizmeyle tüm ortamların en seksi kadınlarından biri olmanız neredeyse kaçınılmaz.

Bu akımın öncülerinden biri de Jennifer Lopez. Lopez baştan aşağı yılan baskısı tercih etmiş. Ancak bu tercih her ortam için uygun olmayabilir, gündelik hayatta biraz abartıya kaçabilir, dikkat!

Eğer bu desende elbise tercih edecekseniz ayakkabı tercihini düz renk yapmak genel görünümünüzü sadeleştirmek adına doğru bir tercih olabilir.

Bu desenden pantolonu kumaşının cinsine göre hem yaz hem de kış kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Üzerine düz beyaz ya da siyah giymek kombininizi hem şık hem sade gösterir ancak yine de çok havalı bir kombin olur.

Yılan derisi desenini biraz da leopar deseni gibi değerlendirmek lazım. Yani aynı mantıkla kullanmalısınız. Aynı iddialı havaya sahip ama belki renkleri yüzünden biraz daha sadece görünen bu desenleri iddialı parçalarla kullanıp kombinin geri kalanını tek ve ana renklerde seçmek gerekiyor.

Birkaç yıldır sıkça kullandığımız diz altı ya da bilekte biten rahat ve bol kesim eteklerde de çok güzel görünen bu desen ofis kullanımı için de ideal.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Her gün balon şişirirseniz...