Yeni yılda verebileceğiniz en sağlıklı hediyeler

Yılbaşı hediyeleri çağın ihtiyaçlarına uygun olarak değişti. Milenyum dilinde “Sağlıklı yıllar” dileği, bilinçli yaşam hediyeleri oldu. Yeni yılda sevgilinize, arkadaşlarınıza ve ailenize ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz bu sağlıklı hediyeler tam size göre. Uykunuzu, adımlarınızı ve etkinliğinizi izleyen akıllı bir yüzükten, ileri teknoloji atlama ipine kadar teknoloji meraklıları için mükemmel hediyeler var ...

16 Aralık 2019, Pazartesi 11:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Uzun uçuşlar için yastık

Uzun uçuşlar için yastık

Hem boynu destekleyen hem göz ve kulakları koruyan yastıklar, seyahatlerde uzun uçuşların yan etkilerinden koruyor.

Suyu arıtan ve kendini temizleyen su şişesi

Suyu arıtan ve kendini temizleyen su şişesi

Kendi kendini LED ışıklarla temizleyen silikon su şişesi, favori yılbaşı hediyelerinden. Bu şık paslanmaz çelik şişe suyu arıtıyor ve içeride gizlenen bakteri ve virüsleri öldürmek için kapaktaki sofistike LED ışıkları kullanarak kendi kendini temizliyor. Silikon yapısı ile kolayca kavrama özelliği hafif, egzersiz ve maceralar için mükemmel bir hediye olabilir.

Yeşim taşı

Yeşim taşı

Çin'de oldukça popüler olan yeşim taşı, cildi rahatlatma ve kan dolaşımını düzenlemek amacıyla kullanılıyor.

Hemen uyumak için

Hemen uyumak için

Bu aparat, tavana mavi ışık yansıtarak, uykuya 25 dakikada dalma garantisi veriyor. Bu rahatlama sağlayan cihaz, yatmadan önce zihninizi rahatlatmayı amaçlıyor. 

Kulaklıklar

Kulaklıklar

Kulağın içine değil kemiğin üzerine konulan kulaklıklar sayesinde kişi, dış sesleri de duyabiliyor. Bu kablosuz kulaklıkları çıkarmanıza gerek yok. Koşucuların ve bisikletçilerin müzik dinlerken güvenle koşabilmelerini sağlıyor. Ayrıca su geçirmez.

Telefon uygulaması ile çalışan makyaj temizleme

Telefon uygulaması ile çalışan makyaj temizleme

Makyajsızlık akımıyla birlikte cilt temizliği ön plana çıktı. Telefon uygulamasıyla eşzamanlı çalışan temizlik aparatları, cildi masajla arındırıyor. Botanik bileşenlerin tamamen emilmesini sağlayan bu el tipi elektronik 'kapsül' ile yüz maskenizi şarj edin. Bir tabaka maskeyi cihaza sabitleyin, nabız ayarını seçin ve gözenekleri sıkılaştırmak ve lekeleri gidermek için bakımın tadını çıkarın.

Hava yastıklı kask

Hava yastıklı kask

Yılın en heyecan yaratan hediyesi, kaza anında bir salisede hava yastığı açılan bisiklet kaskları. Boyuna takılan ve bir çarpışma durumunda, kafanın etrafında 0.1 saniye içinde şişen bir hava yastığı açılıyor. Geleneksel bir kaska kıyasla sekiz kata kadar daha güvenli olduğu söyleniyor. Bu kask, kafatası kırığı ve beyin sarsıntısı riskini azaltıyor.

Yapay zeka diş fırçası

Yapay zeka diş fırçası

Dişi nasıl fırçalamanız gerektiğini, nerenin az fırçalandığını söyleme özelliğine sahip, Telefon uygulamasıyla çalışan bu akıllı fırçalar çok moda.

Yapay zekaya sahip bu ilk diş fırçası dişlerinizi nasıl fırçaladığınızı ve nasıl daha iyi yapılacağına dair bir uygulama aracılığıyla size tavsiyelerde bulunuyor.

Sıradaki haber yükleniyor...