Yerin kulağı var! (Mustafa Sandal ortaya çıktı)

Cumartesi Postası ekibinin hazırladığı 'Yerin kulağı var' köşesi bu hafta da magazin bombaları ile dolu...

09 Aralık 2017, Cumartesi 11:54
A A

Popçu Mustafa Sandal ile eşi Emina Sandal’ın yuvası üzerinde kara bulutlar gezdiğini, ünlü popçunun iki hafta önce Çubuklu’daki villadan ayrıldığını geçen hafta yazmıştım.

15 gündür ortalarda görünmeyen Mustafa Sandal, perşembe gecesi Leipzig-Beşiktaş maçında ortaya çıktı. Beşiktaş eski başkanı rahmetli Mehmet Üstünkaya’nın kızı Aslı Üstünkaya ve bir grup Beşiktaşlı yöneticiyle Yeniköy’de bir lokantada maçı izledi. Morali bozuk olan Musti, Beşiktaş’ın 1-2’lik galibiyetine çok sevindi.

AJDA İLE KENAN'IN YENİ PROJESİ

AJDA İLE KENAN'IN YENİ PROJESİ

Ajda Pekkan ile Kenan Doğulu, 2014’te Ozan Doğulu’nun ‘130 bpm Moderato’ albümü için bir araya gelmişti. Sözleri İsra Gülümser’e, müziği Ozan Doğulu’ya ait olan ‘Harika’yı seslendirmişlerdi. ‘Harika’ o yılın en çok dinlenen parçaları arasına girdi. Ajda Pekkan ile Kenan Doğulu, 2018’de yeni bir düet yapmak üzere anlaştı. Yılbaşından sonra stüdyoya girecekler.

KULÜBÜ ŞAMPANYAYA BOĞDU

KULÜBÜ ŞAMPANYAYA BOĞDU

Sosyal yaşamı ve lükse düşkünlüğüyle magazin basınının vazgeçilmezi olan Süreyya Yalçın ile eşi Ozan Baran, geçen hafta Miami’den İstanbul’a geldi. Çarşamba gecesi Karaköy’deki Drone’da sahne alan Ozan Doğulu orkestrasını dinlemeye gittiler. Müziğe kendini kaptırıp gece boyunca dans eden sosyetik güzel art arda 20 şişe şampanya açtırdı. Orkestraya ve komşu masalara gönderdi. Garsonlara da 2 bin dolar (7 bin 600 lira) bahşiş bıraktı.

MÜZİK DERSİ ALIYOR

MÜZİK DERSİ ALIYOR

Arzum Onan, Mehmet Aslantuğ ile 20 yıl önce evlenmiş, oyunculuğu ve mankenliği bırakıp heykel yapmaya başlamıştı. Arzum Onan, 45 yaşından sonra müziğe merak sarmış. Eşi Mehmet Aslantuğ’un hediye ettiği gitar ile haftada iki gün müzik dersi alıyormuş.

SUZAN SABANCI MIAMI'DE DAVET VERDİ

SUZAN SABANCI MIAMI'DE DAVET VERDİ

Dünyaca ünlü sanat fuarı Art Basel, 7-10 Aralık’ta Miami’de düzenlendi. Türk koleksiyonerlerin büyük ilgi gösterdiği fuarın başlamasından bir gece önce, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, Miami’nin ünlü restoranı Baoli’de ‘İstanbul Meets Miami’ (İstanbul Miami ile buluşuyor) temalı 300 kişilik davet verdi.

Akın- Gülin Öngör, Maide- Emre Kurttepeli, Tansa Ekşioğlu, Mehmet Bayraktar, Çiğdem-Emin Hitay, İnci Aksoy, Berrak- Nezih Barut, Rabia-Ali Güreli ve Miami Başkonsolosu Burç Ceylan’ın yanı sıra, yabancı koleksiyoner ve sanatçılar da davetliler arasındaydı. (Fotoğraftakiler Maide Kurttepeli ve ressam Kevin Berlin)

ORGANİK PASTANE AÇACAKLAR

ORGANİK PASTANE AÇACAKLAR

Yasa Holding’in ortağı İlhan Sabancı’nın eşi Pınar Sabancı, organik pastacı olmak için kolları sıvamış. Ortağı ise Youtube’da yemek kanalı açan ve 450 bin takipçisi olan Tuğçe Tatari. Pınar ve Tuğçe Hanım butik pastane için mekan arıyorlarmış.

ON MİLYON DOLARLIK HEDİYE

ON MİLYON DOLARLIK HEDİYE

Galatasaray eski başkanı Ünal Aysal’ın eski eşi Ahu Aysal Kerimoğlu, beş yıl önce New York, Manhattan Park Avenue’de daire almıştı. Geçen hafta New York’a giden Ahu Hanım, bu kez kızı Ala ve Ceyla için aynı caddeden iki daire satın almış. İki daire için toplam 10 milyon dolar ödemiş.

Sıradaki haber yükleniyor...